Skocz do zawartości

Dallas Mavericks 2018/2019


iglo13

Rekomendowane odpowiedzi

wedle rotoworld ma podobno występować na PF.

czyli defacto SF/PF bedą grać z Barnesem we dwóch, Barnes kryje zawsze groźniejszego rywala. Ma to ręce i nogi bo jak wiadomo Carlisle lubi grać na 3 guardów, Doncic gdzie by nie grał bedzie robić za tego trzeciego obok DSJ i Wesa.

 

cytaty które spodobały mi sie z media day

Niespełnionym marzeniem Dirka jest wygranie konkursu wsadów

Jordan powiedział ze Dirk jest za stary i juz nie pamieta akcji sprzed 3 lat  :nevreness:

Dirk nie bedzie robił z siebie pajaca i nie zrobi Farewell Tour

 

aaa, i generalnie Carlisle mega chwalił Smitha, zobaczymy czy zrobił postep czy to takie pierdololo 

Edytowane przez iglo13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi o gre w orbonie. w wiekszosc zespolow po przeciwnej stronie na pf stoi kolek co za zadanie bedzie miec rzucic trojke.

A możesz wymienić listę tych kołków bo jak popatrzę na Zachód to Durant, LMA, Favors Tucker Taj Gibson

 

Nie wiem gdzie Ty widzisz kołki co tylko rzucają za 3..

 

Anderson już dawno umarł i nawet w Suns nie będzie w s5

A jeszcze jest Antony Davis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za plotki mi wyskakują że Luka ma grac jako PF? Mam nadzieję ze to tylko glupie żarty

A co to jest PF w dzisiejszej koszykówce? Lepiej powiedzieć ze Dallas bedą grać na 4 obwodowych i DeAndrzeja pod koszem. W ataku Luka bedzie miał duzo piłki w rękach, w obronie bedzie kryć mało ruchliwych przeciwników. I to cała filozofia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to jest PF w dzisiejszej koszykówce? Lepiej powiedzieć ze Dallas bedą grać na 4 obwodowych i DeAndrzeja pod koszem. W ataku Luka bedzie miał duzo piłki w rękach, w obronie bedzie kryć mało ruchliwych przeciwników. I to cała filozofia

problem w tym że w lidze mało jest na jego pozycjach tych "mało ruchliwych". Większość to mobilne atletyczne murzyny

 

Na szczęście dla Luki Dallas trenuje top3 hc w lidze

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie można z tego komunikatu wywnioskować że Doncic jest na razie słabym/bardzo słabym obrońca którego będzie trzeba ukrywać.

 

Ciekawe jak długo zajmie mu względne ogarnięcie się w obronie, na tyle żeby był chociaż przeciętnym obrońca.

pamiętam jak rok temu tu na forum pisano , że Lonzo Ball będzie gorszym obrońcą od Hardena . Ja bym się wstrzymał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i drugi mecz, pierwszy co widziałem

 

Pare spostrzeżeń

 

Luka jest słabym obrońcą na nogach i co najmniej dobrym w rękach. Wiecie o co mi chodzi mam nadzieje. :D Wiec nie jest tak najgorzej. Rzut jeszcze nie siedzi, ale podania ma miodne. No i łatwość do bloków z pomocy

 

DSJ ma ten swag, którego brakuje takiemu Luce i Fultzowi szczegolnie. Dobrze mu robi ze Doncić ma duzo piłki w rękach. A Fultz to generalnie dziś baaaaardzo słabo w pewnym momencie miał 2 punkty i 5 fauli.

 

Zabrakło Jordana do bronienia Embiida, Powell czy Kleber to fajne chłopaki, ale brakło im masy. W ataku natomiast lepiej niz poprawnie, Kleber to znowu bedzie człowiek co zrobi 20 punktów z dupy jak wejdzie w mecz, a nastepne 5 przesiedzi na ławce.

 

Natomiast Barnesa zupełnie nie brakowało. Piłka lepiej krąży, nie ma izolacji i rzutów ala Melo. Dziś zupełnie dobrze zastąpił go Finney-Smith. Typowy szaraczek, 5 w kolejności do rzutów, obroni, trafi za 3 jak mu podadzą.

 

Matthews jest tej druzynie zbędny. Ulga ze za rok najdalej juz go nie bedzie. On powinien grac w jakimś contenderze za minimum i robić dobrą obrone przez 15 minut. Na wiecej juz go nie stać

 

Dirk po operacji sobie odpoczywa, pograł troche na gitarze, publika poklaskała. Generalnie śmiechy i zadowolnie

 

Ktoś mi powie czemu publika buczała na Redicka? Co miał piłe to poł hali na niego. A drugie pół klaskało po kolejnym trafionym rzucie... Nie ma co mówić, utrzymał ich w pierwszej połowie w grze, potem juz coraz wiecej zmienników było, to i przestałem zwracac uwage na wynik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matthews jest tej druzynie zbędny. Ulga ze za rok najdalej juz go nie bedzie. On powinien grac w jakimś contenderze za minimum i robić dobrą obrone przez 15 minut. Na wiecej juz go nie stać

 

Toś podbudował...czyli nic się nie zmieniło od zeszłego RS.

 

A Carlisle zapowiadał, że nie wyobraża go sobie po za pierwszą piątką, bo ktoś musi bronić na obwodzie, a u Nas wiadomo jakie tuzy.

 

Przed poprzednim sezonem ludzie mówili, że Mavs mogą namieszać, teraz znowu hype straszny po wyborze Doncica, a ja tu widzę szalenie przeciętny zespół.

 

Jedyne co cieszy to Smith Jr, poprzedni sezon był rozczarowaniem, ale ten sezon zapowiada sporą poprawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mi powie czemu publika buczała na Redicka? Co miał piłe to poł hali na niego. A drugie pół klaskało po kolejnym trafionym rzucie... Nie ma co mówić, utrzymał ich w pierwszej połowie w grze, potem juz coraz wiecej zmienników było, to i przestałem zwracac uwage na wynik

https://www.cbssports.com/nba/news/jj-redick-apologizes-for-racial-slur-in-video-to-chinese-fans-says-he-was-tongue-tied/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.