Skocz do zawartości

Sezon 2018/19 w Orlando - nowe rozdanie


tomaszan

Rekomendowane odpowiedzi

Magic i tak mają problem z zespołową koszykówką i często pojawiają się kwasy. Za wielu graczy gra pod siebie przez co głównie Vucevic, ale często też Fournier wyglądają jak zespołowe raki. Dorzucenie tam Thomasa to raczej byłby tylko kolejny problem przy jego stylu gry i trudnym charakterze. Przydałby się jakiś weteran na rozegraniu, by wykorzystywać potencjał i pomóc młodym w rozwoju. Może uśmiechnąć się do Rondo?

 

Chociaż w sumie DJ Augustin miał fajny sezon i spełnia warunki idealnie, więc może przekazać mu lejce i tylko ściągnąć jakiś młody sensowny backup? A zamiast IT sprowadzić np. Ellingtona, bo powrót Afflalo do Was był sporym rozczarowaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie całkiem ciekawy artykuł:

 

https://www.orlandopinstripedpost.com/2018/7/3/17530956/nba-free-agency-2018-isaiah-thomas-orlando-magic

 

Jak to mówią, są zawsze plusy dodatnie i ujemne. Pytanie, czy tak naprawdę Magic mają jakieś mega opcje, aby nie spoglądać łakomie na Thomasa? Co by nie mówić, nawet mając na uwadze potencjalne negatywy, ściągnięcie Thomasa automatycznie wiele by zmieniło w pozycji Orlando.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze tak..

 

Moje pytanie brzmi czy idziemu full w tym roku poswiecajac Isaaca w trejdzie za Kawhiego (tak wiem powtorka z rozrywki)

Tylko Kawhi to nie Ibaka

 

Thomas/Augustin

Ross/Fournier

Leonard/Simmons

Gordon

Bamba/Vucevic

 

Wschod do zgarniecia

I gm moze stracic stolek jak nie wyjdzie

Czy warto?

Edytowane przez bogans2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwoch graczy po kontuzjach w tym obydwoje szukajacych sporych kontraktow po tym sezonie... Pomijajac juz fakt ze wierzysz zza isaaca da sie wyciagnac leonarda... A leonard chce do LA.

 

Leonarda nie chce mi sie komentowac ale po co nam Thomas? Wiem ze za pieniadze ktore mamy dostepne na krotkim obstawiam jedno sezonowym kontraktcie to kuszacy zawodnik zwlaszcza po 4latach z paytonem ale on nie pasuje do planow na przyszlosc. Ma nas zrobic lepszymi na jeden sezon (o ile wogole by sie to udalo bo jak bedzie tym isah z zeszlego sezonu to zapomnijmy) i potem co?

 

Nie

 

Nie

 

I jeszcze raz nie.

 

 

Ogolnie jak sie porowna nasz sklad do magic z sezonu po transferze oladipo to wyglada to tmbardzo podobnie... Oczywiscie obstawiajac ze isaac i bamba rzeczywiscie ma szanse dac nam obrone jakiej Heningan oczekiwal po duecie Ibaka - Biyambo.

 

Lubie Mo bambe i Isaaca ale wizja pchania aarona na 3 mnie dalej przeraza bo jego playmaking to dalej dno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego.. ja bym Thomasa bral na dluzej. Jezeli bedzie gral jak w Bostonie. Pierwsza opcja w ataku ktorej przez lata nie mielismy. Mamy z tego zrezygnowac?

Na rok to my mu robimy przysluge niz on nam. Takze niech sie buja

Przebidujemy ten rok i bez niego

Jezeli na 3+ team opcja to bym go bral za okazyjne pieniadze bo za rok bedzie bonanza na FA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I.T się ceni, jeszcze niedawno uważał, że powinien dostać maksa. Po ostatnim sezonie pewnie zszedł trochę z wymagań, ale raczej niwiele i nie zgodzi się na kilkuletnią umowę za rozsądne pieniądze.

A brać go na rok ma średni sens dla ORL, chyba że chcą powalczyć o PO. Z kolei dla samego IT to była fajna opcja, miałby pewne s5 i fajny zespół pod siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.