Skocz do zawartości

Detroit Pistons 2018/19


kcp78

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro uważasz, że wybór najlepszego gracza draftu podczas draftu nie należy do potrzeb Pistons, to spoko:)

 

Rok temu można było mieć różne opinie, ale żeby dzisiaj twierdzić, że wybranie rok temu Kennarda zamiast Mitchella to najlepsza decyzja pod kątem potrzeb Pistons? 27 czerwca 2018 roku Pistons bardziej potrzebują Kennarda niż Mitchella?!

Rok temu nikt nie przypuszczał, że Mitchell aż tak odpali więc c'mon. W Detroit pewnie grałby z ławki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok temu nikt nie przypuszczał, że Mitchell aż tak odpali więc c'mon. W Detroit pewnie grałby z ławki.

 

W sensie że za Bullockiem i Stanleyem Johnsonem? Nie, nawet Pistons nie są tak głupi. Już po Summe League było wiadomo, że poszedł za nisko.

 

Marc J. Spears: Former NBA forward [/size]Malik Rose is expected to be hired as the @Detroit Pistons assistant general manager tomorrow, a source told @TheUndefeated. The two-time champion has been the @Atlanta Hawks basketball operations manager since 2015.[/size]

 

no to po coachu roku w nba mamy executive'a roku z g-league :tongue: witamy na pokladzie,malik!...[/size]

Dopiero teraz ogarnąłem, że zatrudnili Rose'a na asystenta GM-a, a nie na GM-a. Czyli zatrudnili asystenta GM-a, nie mając GM-a:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W sensie że za Bullockiem i Stanleyem Johnsonem? Nie, nawet Pistons nie są tak głupi. Już po Summe League było wiadomo, że poszedł za nisko.

 

to obejrzyj sobie Henrego Ellensona z ubiegłorocznego SummerLeague wyszłoby w Twoim toku, że powinien iść w loterii, także darujmy sobie takie dywagacje, generalnie oceny post factum to każdy mądry wtedy i znafca...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to obejrzyj sobie Henrego Ellensona z ubiegłorocznego SummerLeague wyszłoby w Twoim toku, że powinien iść w loterii, także darujmy sobie takie dywagacje, generalnie oceny post factum to każdy mądry wtedy i znafca...

 

Doszło tutaj chyba do pewnego nieporozumienia. Ja wyciągnąłem przykład Mitchella, dlatego, że kolega kcp78 był zadowolony z draftu 2018 w wykonaniu Pistons. Wskazałem mu, że rok temu też był zadowolony, a nikt nie mógł 3 dni po drafcie przewidzieć, że wybranie Kennarda zamiast Mitchella będzie błędem. Przecież dokładnie mi o to chodziło, że post factum dopiero można ocenić, czy ruch był dobry, czy nie, więc rzucanie się o to, że nie wiadomo, czy draft 2018 Pistons był udany jest kompletnie bezuzasadnione.

 

Mitchell w Summer League grał jednak lepiej ( ponad 20PPG ) i przede wszystkim był debiutantem ( Ellenson świetne Summer League zaliczył w swoim 2 sezonie, po tym jak już rok trenował w NBA - to zwykle działa na korzyść zawodników). Od razu pokazał potencjał i po takim Summer League trudno oczekiwać, żeby Pistons nie dali mu w sezonie szansy, zwłaszcza, że w 2 części sezonu mieli najsłabiej obsadzone pozycje, na których gra Mitchell w całej NBA. 

 

Poza tym wątpię, by gracze o takim potencjale jak Mitchell nie dostali prędzej, czy później szansy w NBA, zwłaszcza w teamie spoza play-offs.

 

A Ellenson wcale tak daleko za loterią nie został wybrany przecież i nawet sam po summer league liczyłem na to, że dostanie więcej minut i będzie pełnił ważniejszą rolę w rotacji Pistons.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doszło tutaj chyba do pewnego nieporozumienia. Ja wyciągnąłem przykład Mitchella, dlatego, że kolega kcp78 był zadowolony z draftu 2018 w wykonaniu Pistons. Wskazałem mu, że rok temu też był zadowolony, a nikt nie mógł 3 dni po drafcie przewidzieć, że wybranie Kennarda zamiast Mitchella będzie błędem. Przecież dokładnie mi o to chodziło, że post factum dopiero można ocenić, czy ruch był dobry, czy nie, więc rzucanie się o to, że nie wiadomo, czy draft 2018 Pistons był udany jest kompletnie bezuzasadnione.

 

Spoko, ale co do rookies i i ich kontraktów, faktycznie Pistons w ostatniej dekadzie nie mieli szczęścia do rozwoju własnych graczy, najlepszy przykład to Middleton po odejściu do Bucks, Dinwiddie (jako backup lepszy od Isha moim zdaniem) po prostu albo brakowalo cierpliwości albo jak w przypadku SVG - nie ufał młodym (poza SJ) i jak zauważył DaFlooou u nas grałby z ławki, mniej minut ect., także rozwój graczy czego nam brakowało może być kluczem dla jako takiego sezonu Tłoków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, ale co do rookies i i ich kontraktów, faktycznie Pistons w ostatniej dekadzie nie mieli szczęścia do rozwoju własnych graczy, najlepszy przykład to Middleton po odejściu do Bucks, Dinwiddie (jako backup lepszy od Isha moim zdaniem) po prostu albo brakowalo cierpliwości albo jak w przypadku SVG - nie ufał młodym (poza SJ) i jak zauważył DaFlooou u nas grałby z ławki, mniej minut ect., także rozwój graczy czego nam brakowało może być kluczem dla jako takiego sezonu Tłoków

Może i jest w tym trochę racji. Mitchell w pierwszych 5 meczach sezonu robił 7 punktów na mecz na skuteczności 25% z gry i 17% za 3, dostając po dwadzieścia kilka minut na mecz. Możliwe, że w Pistons po takim starcie posadziliby go na ławkę na dłużej. Choć Mitchell bardzo szybko pokazał potencjał. Middleton to trochę inny przypadek, bo on potrzebował kilku lat, żeby dojść do bardzo dobrego poziomu. Mitchell wskoczył nań zaskakująco szybko, jak mało któy rookie w historii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze to ujales,hennenberg,choc wiem,ze intencje miales calkiem inne :tongue: istotnie,nasze prospecty w ostatnich latach nie mialy 'szczescia',bo padaly ofiarami polityki 'wygrajmy cos - chocby awans do po - dzis'. middletona oddano po roku,knighta bodaj po 2 sezonach [poszli w trejdzie za jenningsa]. co do spencera,to juz calkiem inna historia. on u nas byl zwyczajnie slabszy od konkurentow i sam poprosil o wymiane [zauwaz,ze jego pierwszy sezon w brooklynie tez byl kiepski]. a ze okazal sie byc niezlym grajkiem (w swym 4. sezonie) na poziomie nba,to tylko dobrze dla niego [niezle w ostatnich latach 'draftujemy'; o ile pamietam,spencera wyciagneli z 38.]...

Edytowane przez kcp78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... [niezle w ostatnich latach 'draftujemy'; o ile pamietam,spencera wyciagneli z 38.]...

no i Middleton był brany z 39, także może coś z Khyrie Thomasa będzie przy wpływie Caseya na rozwój graczy, bo B. Brown to raczej w G-League będzie się sprawdzał, no i pytanie kogo za 5baniek podpiszemy - raczej ktoś 3 and D ale z tych pieniędzy to może być gracz w nędzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Middleton'em bardzo trafny komentarz, oby to był dobry prognostyk. Swoją drogą zauważyliście, że mamy chyba najbardziej pospolity roster w NBA pod względem nazwisk? Johnson, Jackson, Smith, Thomas, Brown. A do tego dochodzi niejaki Keenan Evans,  z którym podpisaliśmy two-way deal. Nie wiem za wiele o tym graczu, ale nazwisko pospolite więc pasuje huehue

 

 

Texas Tech's Keenan Evans has agreed to a two-way deal with the Detroit Pistons, league source tells ESPN.
Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Free agent Glenn Robinson III is finalizing a deal with the Detroit Pistons, league sources tell Yahoo. Per Shams, the #Pistons have signed free agent G/F Glenn Robinson III to a two-year, $8.3M contract...

A to oznacza, iż nie wracają Ennis, Buycks, Tolliver, nie wiem jak Moreland no i to na tyle jeśli chodzi o nasz offseason

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Free agent Glenn Robinson III is finalizing a deal with the Detroit Pistons, league sources tell Yahoo. Per Shams, the #Pistons have signed free agent G/F Glenn Robinson III to a two-year, $8.3M contract...

Kompletnie niezrozumiała decyzja, jest Bullock po fajnym breakout, jest Kennard który zapowiada się na fajnego shootera, jest/był Stanley /Ennis czy Glen jest tu jakimkolwiek upgradem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompletnie niezrozumiała decyzja, jest Bullock po fajnym breakout, jest Kennard który zapowiada się na fajnego shootera, jest/był Stanley /Ennis czy Glen jest tu jakimkolwiek upgradem?

 

kompletnie niezrozumialy komentarz. kennard wskakuje do s5,bullock przechodzi na sf. w odwodzie pozostaja stanley i glenn; a moze oni czaja sie na jakis deal z bullockiem i 'zla umowa' [gallo,jon?] w pakiecie?!... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kompletnie niezrozumialy komentarz. kennard wskakuje do s5,bullock przechodzi na sf. w odwodzie pozostaja stanley i glenn; a moze oni czaja sie na jakis deal z bullockiem i 'zla umowa' [gallo,jon?] w pakiecie?!... 

Chyba zapomniałeś, że na SG duże minuty z ławki grał Galloway, w drafcie poszedł Kyhri i Brown, obaj grają na SG. Więc wychodzi, że wzięli 3 gracza do rotacji SF za ponad 4 mln który nie jest (moim zdaniem) upgradem nad Ennisem. No ale może to będzie podstawowy SF na którym 4 lata się nikt nie poznał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.