Skocz do zawartości

Detroit Pistons 2018/19


kcp78

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie transfer Griffina to jedna z glupszych wymian ostatnich paru lat. Detroit oddaje coraz lepszego Tobiasa za blejka, ktory ile gra w sezonie? 50 meczy?

 

Van Gundy upierdolil Pistons maksem Griffina bo chyba chcial miec cos na wzor Cousins-Davis, ale to nie ma prawa wypalic, lepiej niech tankuja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisz na temat [grabki i pozostale nba teamy nie maja tu nic do rzeczy],albo wcale,to raz. twoje zestawienie winow i porazek bylo kompletnie z dupy [co bez trudu wykazalem]...

 

znowu piszesz o czyms - to jakas maniera?! - pomijajac kontekst. gdybys troche interesowal sie pistons,wiedzialbys,ze sezon 16/17 reggie powinien zwyczajnie odpuscic. wrocil za wczesnie,kontuzja mu sie odnawiala etc...

 

nie myle sie. to jest ten rozklad normalny [3,4 wysokie umowy]. jedynie tankujace teamy maja calkiem inna charakterystyke plac,ale do czasu [czyli do drugich umowy 'swiezych' all starow,de facto]...

 

Nie podawalem zestawienia winow i porazek tylko jaka byla klasa rywali z ktorymi pistons mierzyli sie z jacksonem w skladzie. Tyle. Denerwujesz sie bez powodu.

 

Znowu - podaje fakty. Najwyrazniej nie przyjmujesz tych na niekorzysc pistons.

 

Ten rozklad jest charakterystyczny dla dobrych druzyn. Pistons taka nie sa. To nie jest dla nich korzystna sytuacja i jest to kontynuacja zlych decyzji jakie w tym klubie dzieja sie od lat. Paradoksalnie to i tak moze byc najlepszy sezon pistons od lat bo kiedy ostatnio pistons wygrali mecz w playoffs to w druzynie rywali grał sam cassell...

no i? - to moze najlepiej bedzie zawiesic wszelkie dysputy nad rosterami do czasu poczatku sezonu?! [idac twoim tokiem rozumowania]...

Nie. Ale ocenianie druzyny za wybrany krotki fragment sezonu w zadnym stopniu nie jest miarodajne.

 

Spodziewasz sie znaczacych wzmocnien ze nie mozemy dyskutowac o aktualnym rosterze?

 

Van Gundy upierdolil Pistons maksem Griffina bo chyba chcial miec cos na wzor Cousins-Davis, ale to nie ma prawa wypalic, lepiej niech tankuja.

Trudno zeby tankowanie i przebudowe zaczynala druzyna ktora ostatni mecz w playoffs wygrala ponad 10 lat temu. Ile mozna czekac na jakikolwiek malusienki sukcesik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podawalem zestawienia winow i porazek tylko jaka byla klasa rywali z ktorymi pistons mierzyli sie z jacksonem w skladzie. Tyle. Denerwujesz sie bez powodu.

 

Znowu - podaje fakty. Najwyrazniej nie przyjmujesz tych na niekorzysc pistons.

 

Ten rozklad jest charakterystyczny dla dobrych druzyn. Pistons taka nie sa. To nie jest dla nich korzystna sytuacja i jest to kontynuacja zlych decyzji jakie w tym klubie dzieja sie od lat. Paradoksalnie to i tak moze byc najlepszy sezon pistons od lat bo kiedy ostatnio pistons wygrali mecz w playoffs to w druzynie rywali grał sam cassell...

 

Nie. Ale ocenianie druzyny za wybrany krotki fragment sezonu w zadnym stopniu nie jest miarodajne.

 

Spodziewasz sie znaczacych wzmocnien ze nie mozemy dyskutowac o aktualnym rosterze?

 

'denerwuje' sie,bo mam powod. dyskutujesz,a towja analiza byla 'zadna' [czyli ograniczyles sie jeno do zestawienia bilansow,bez uwzglednienia kontekstow]...

 

podawanie 'pewnych' faktow,gdy pomijasz 'inne' jest manipulacja [nie twierdze,ze zrobiles to intencjonalnie]. porownywanie grajkow o roznym potencjale wyjsciowym,ze tak powiem,czyli zdrowego z wracajacym po kontuzji [i wciaz poddawanego rehabilitacji] jest mocno watpliwe,jak sadze...

 

co do zmian w rosterze,to ciezko powiedziec. sam wiesz,ze nba jest tutaj mega nieprzewidywalna; kto by przypuszczal,ze oddamy tobiasa,bradleya i bobana za blake'a i assety?! - nitk by tego nie 'wymyslil'; mysle,ze core jest 'niezly'. bedzie super,jak zostanie tolly i uda sie pozyskac jakiegos weterana z pozycji sf. stefanski juz pokazal,ze nie zasypia gruszek w popiele. menagement jest aktywny,a to dobrze wrozy [osobisice obawialem sie,ze gores kolejny raz ulegnie 'urokowi' stana. bogu dziekowac,stalo sie inaczej]...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

'denerwuje' sie,bo mam powod. dyskutujesz,a towja analiza byla 'zadna' [czyli ograniczyles sie jeno do zestawienia bilansow,bez uwzglednienia kontekstow]...

 

podawanie 'pewnych' faktow,gdy pomijasz 'inne' jest manipulacja [nie twierdze,ze zrobiles to intencjonalnie]. porownywanie grajkow o roznym potencjale wyjsciowym,ze tak powiem,czyli zdrowego z wracajacym po kontuzji [i wciaz poddawanego rehabilitacji] jest mocno watpliwe,jak sadze...

 

co do zmian w rosterze,to ciezko powiedziec. sam wiesz,ze nba jest tutaj mega nieprzewidywalna; kto by przypuszczal,ze oddamy tobiasa,bradleya i bobana za blake'a i assety?! - nitk by tego nie 'wymyslil'; mysle,ze core jest 'niezly'. bedzie super,jak zostanie tolly i uda sie pozyskac jakiegos weterana z pozycji sf. stefanski juz pokazal,ze nie zasypia gruszek w popiele. menagement jest aktywny,a to dobrze wrozy [osobisice obawialem sie,ze gores kolejny raz ulegnie 'urokowi' stana. bogu dziekowac,stalo sie inaczej]...

Jaka analiza? To jest forum, a ja przedstawiam swoja opinie. To tak jakbys wpadl do piaskownicy i twierdzil ze zamkow nie buduje sie z piasku bo runa:) jesli sie spodziewasz rzetelnej analizy ktora w Twoim przypadku oznacza jaranie sie pistons to nie z mojej strony.

 

Gdyby w poprzednim sezonie byl plusowy a w tym minusowy pewnie twierdzilbys odwrotnie:) fakty są takie że ta Twoja złota trójca zarabiajaca kokosy nie rzucala nawet 50 ppg w zeszlym sezonie. I zaden nie rzucal za 3 na poziomie chocby ligowej sredniej.

 

To jest patologia zeby nie miec gm-a i zatrudnic trenera a dopiero potem zatrudnic gm-a gdy na nie swojego trenera a nad wszystkim czuwa stefanski ktory wszystko zorganizowal a nie ponosi formalnie zadnej odpowiedzialnosci. To niepowazne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KCP rozumiem bycie proPistons Twoje (sam mam tak z Lakers), ale :

 

Nie rozumiem pisania, że deal po BG to był no-brainer. Wręcz przeciwnie to dość mocno uwaliło Pistons. Nie wiem na jakiej podstawie uważasz, że to game-changer, on już jest cieniem siebie sprzed lat. Nie przypadkowo Detroit z nim swego bilansu nie poprawili.

 

Nie śledziłem Pistons i 15/5 Jacksona na około 50ts% na początku sezonu, ale tak :

 

1. Reggie Jackson - po powrocie z nim Pistons mieli bilans 8-4, tylko wtedy grali jedynie z 2(!) ekipami spoza bottom10. Wygrali jedynie z Wizards bez Walla. No i W z tylko teoretycznie w 2 części sezonu bottom10 Lakers, ale bez Ingrama.

 

2. Pistons z Griffinem zanotowali bilans 11-14.

Tylko ja akurat sytuację doskonale pamiętam, więc specjalnie Ci ją przypomnę

1) ich początkowe 6W były ovr z przeciętnymi ekipami (MEM, MIA, POR, BRK, ATL, MIL) jednakże co ciekawsze - wszystkie u siebie z ekipami grającymi b2b!

2) Ich kolejne 5W to : Bulls, Suns, Kings, Bulls, Lakers (bez BI)

 

Jednym słowem żadnego wartościowego W.

 

Jakim cudem no brainerem ma być deal Bradley+Boban+Harris+wartościowy pick za Blake'a Griffina, którego kontrakt w kontekście jego kolejnych kontuzji i po prostu bycia post prime'a oraz stopniowego spadku poziomu gry obserwowanego w ostatnich latach przeraża?

 

Myślę, że Pistons na kolanach przyjmowaliby podczas draftu zwrotną ofertę (bez Bradleya już, ktory się połamał, ale w dealu też miał swoją wartość).

 

 

 

 

wiesz doskonale,january,ze tu idzie o skale talentu,nic innego. dla mnie ta wymiana to byl no brainer,bo: za maskotke (boban),bradleya [ktorego i tak nie chcielismy na nowy sezon; obawiam sie,ze z neigo juz nic w nba nie bedzie. to oskarzenie o gwalt spowodowalo,ze kompletnie sie chlopak posypal],tobiasa i 12. pick przyszedl grajek,kory jako 'swoj cien' daje 20/6/6. z calym szacunkiem dla tobiasa,ktorego szanuje i bardzo lubie - blake to jest wciaz bdb all around player. w zestawieniu z harrisem to wciaz: wieksze umiejetnosci,wyzsze bb iq etc. etc. zeby wkomponowac do druzyny takiego grajka jak bg,potrzeba czasu. to nie jest zadaniowiec przeca! a ze nie weszlismy do po,trudno. nie robisz wymian po waznych grajkow na 'chwile' [na zasadzie potrzeby chwili; pacz korver (bo potrzebujesz '3')] . walczymy dalej!; o braku awansu do po w glownej mierze zadecydowaly klopoty na pozycji pg i duza rotacja w second unit...

Jaka analiza? To jest forum, a ja przedstawiam swoja opinie. To tak jakbys wpadl do piaskownicy i twierdzil ze zamkow nie buduje sie z piasku bo runa:) jesli sie spodziewasz rzetelnej analizy ktora w Twoim przypadku oznacza jaranie sie pistons to nie z mojej strony.

 

Gdyby w poprzednim sezonie byl plusowy a w tym minusowy pewnie twierdzilbys odwrotnie:) fakty są takie że ta Twoja złota trójca zarabiajaca kokosy nie rzucala nawet 50 ppg w zeszlym sezonie. I zaden nie rzucal za 3 na poziomie chocby ligowej sredniej.

 

To jest patologia zeby nie miec gm-a i zatrudnic trenera a dopiero potem zatrudnic gm-a gdy na nie swojego trenera a nad wszystkim czuwa stefanski ktory wszystko zorganizowal a nie ponosi formalnie zadnej odpowiedzialnosci. To niepowazne.

 

daruj sobie ironiczny ton,i durne nad-interpretacje. nie zachowuj sie jak nastolatek. nie 'jaram sie',probuje jeno dyskutowac w sposob uczciwy,rzetelny. ale widze,ze szkoda mojego czasu,bo z toba zwyczajnie nie sposob...

 

argument totalnie z dupy - kto powiedzial,ze lider musi byc od '3'?! - sam to wymysliles?!; od '3' w pistons sa inni...

 

patologia jest pisanie idiotyzmow,jak ten z twojego ostatniego akapitu,fluber. problem z gm w pistons to taka 'kwestia' do rozwazan dla totalnych kretynow. wszystko jedno,jak sobie bedziesz tytulowal stefanskiego. mozesz go sobie nazwac kierowca busa albo kucharzem,nie ma to najmniejszego znaczenia! na ten moment,to on [pewnie na spolke z artem] pociaga za sznurki i,poki,co,robi to niezle [co pokazal draft sprzed paru dni]... 

Edytowane przez kcp78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marc J. Spears: Former NBA forward Malik Rose is expected to be hired as the @Detroit Pistons assistant general manager tomorrow, a source told @TheUndefeated. The two-time champion has been the @Atlanta Hawks basketball operations manager since 2015.

 

no to po coachu roku w nba mamy executive'a roku z g-league :P witamy na pokladzie,malik!...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

daruj sobie ironiczny ton,i durne nad-interpretacje. nie zachowuj sie jak nastolatek. nie 'jaram sie',probuje jeno dyskutowac w sposob uczciwy,rzetelny. ale widze,ze szkoda mojego czasu,bo z toba zwyczajnie nie sposob...

 

 

Nie próbujesz, robisz prywatne wycieczki w każdym akapicie, jednocześnie zarzucając mi piaskownicę. W dosłownie 5 zdaniach udało Ci się napisać w stosunku do mnie i moich wypowiedzi: "ironiczny ton", :durne nadinterpretacje", "nie zachowuj się jak nastolatek", "argumenty totalnie z dupy", "patologią jest pisanie idiotyzmów jak ten z twojego akapitu", "kwestia do rozważań dla totalnych kretynów ( w domyśle chodzi o mnie, bo ja to rozważam). Dużo, jak na kogoś, kto zarzuca innym brak merytorycznych wypowiedzi. Sam sobie wystawiasz w ten sposób laurkę i opinię.

 

Więc nie, nie próbujesz nawet dyskutować, nie mówiąc już o jakiejkolwiek rzetelności.

 

 

 

argument totalnie z dupy - kto powiedzial,ze lider musi byc od '3'?! - sam to wymysliles?!; od '3' w pistons sa inni...

 

 

Ile drużyn w NBA w poprzednim sezonie awansowała do play-offs, a żaden z jej 3 najlepszych graczy nie rzucał za 3 na poziomie średniej ligowej?  Ja nie przypominam sobie żadnej takiej drużyny

 

Ile drużyn w NBA w poprzednim sezonie awansowała do play-offs, a żaden jej gracz nie rzucał minimum 20 punktów na mecz? Była jedna taka drużyna - Miami Heat.

 

Kto jest od rzucania za 3? Bo na liście płac po Griffinie, Drummondzie i Jacksonie są: Leuer ( nie rzuca za 3), Galloway ( 34,4% - poniżej ligowej średniej), Ish Smith ( 34,7% poniżej ligowej średniej) oraz Stanley Johnson ( 28,6% za 3). Dodając do tego wiszącego na liście płac Josha Smitha to jest 8 zawodników zarabiających 106 milionów w najbliższym sezonie, z których żaden nie rzuca z dystansu na poziomie średniej ligowej. 

 

W składzie jest 2 graczy, którzy umieją rzucać z dystansu: Bullock i Kennard. 

 

 

 

patologia jest pisanie idiotyzmow,jak ten z twojego ostatniego akapitu,fluber. problem z gm w pistons to taka 'kwestia' do rozwazan dla totalnych kretynow. wszystko jedno,jak sobie bedziesz tytulowal stefanskiego. mozesz go sobie nazwac kierowca busa albo kucharzem,nie ma to najmniejszego znaczenia! na ten moment,to on [pewnie na spolke z artem] pociaga za sznurki i,poki,co,robi to niezle [co pokazal draft sprzed paru dni]... 

 

Co takiego pokazał podczas draftu Stefanski? 

 

Uważasz, że to normalne najpierw wybrać trenera, a potem GM-a?

 

 

,tobiasa i 12. pick przyszedl grajek,kory jako 'swoj cien' daje 20/6/6. z calym szacunkiem dla tobiasa,ktorego szanuje i bardzo lubie - blake to jest wciaz bdb all around player. w zestawieniu z harrisem 

Griffin robił w Pistons 20-6-6 na 43,3% FG i 34,8% 3PTM

Harris robił w Clippers 20-6-3 na 47,3% FG i 41,4% 3PTM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

2. Pistons z Griffinem zanotowali bilans 11-14.

Tylko ja akurat sytuację doskonale pamiętam, więc specjalnie Ci ją przypomnę

1) ich początkowe 6W były ovr z przeciętnymi ekipami (MEM, MIA, POR, BRK, ATL, MIL) jednakże co ciekawsze - wszystkie u siebie z ekipami grającymi b2b!

2) Ich kolejne 5W to : Bulls, Suns, Kings, Bulls, Lakers (bez BI)

 

Jednym słowem żadnego wartościowego W.

 

 

Pamiętam ten mecz jak dziś z Lakersami. Both teams played hurd hard. Nawet Drummon za trzy wtedy próbował,choć bez Ingrama rzeczywiście dla Detroit nie wziąć wtedy WIN był totalnym "no brainerem".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie próbujesz, robisz prywatne wycieczki w każdym akapicie, jednocześnie zarzucając mi piaskownicę. W dosłownie 5 zdaniach udało Ci się napisać w stosunku do mnie i moich wypowiedzi: "ironiczny ton", :durne nadinterpretacje", "nie zachowuj się jak nastolatek", "argumenty totalnie z dupy", "patologią jest pisanie idiotyzmów jak ten z twojego akapitu", "kwestia do rozważań dla totalnych kretynów ( w domyśle chodzi o mnie, bo ja to rozważam). Dużo, jak na kogoś, kto zarzuca innym brak merytorycznych wypowiedzi. Sam sobie wystawiasz w ten sposób laurkę i opinię.

 

Więc nie, nie próbujesz nawet dyskutować, nie mówiąc już o jakiejkolwiek rzetelności.

 

 

 

Ile drużyn w NBA w poprzednim sezonie awansowała do play-offs, a żaden z jej 3 najlepszych graczy nie rzucał za 3 na poziomie średniej ligowej?  Ja nie przypominam sobie żadnej takiej drużyny

 

Ile drużyn w NBA w poprzednim sezonie awansowała do play-offs, a żaden jej gracz nie rzucał minimum 20 punktów na mecz? Była jedna taka drużyna - Miami Heat.

 

Kto jest od rzucania za 3? Bo na liście płac po Griffinie, Drummondzie i Jacksonie są: Leuer ( nie rzuca za 3), Galloway ( 34,4% - poniżej ligowej średniej), Ish Smith ( 34,7% poniżej ligowej średniej) oraz Stanley Johnson ( 28,6% za 3). Dodając do tego wiszącego na liście płac Josha Smitha to jest 8 zawodników zarabiających 106 milionów w najbliższym sezonie, z których żaden nie rzuca z dystansu na poziomie średniej ligowej. 

 

W składzie jest 2 graczy, którzy umieją rzucać z dystansu: Bullock i Kennard. 

 

 

 

Co takiego pokazał podczas draftu Stefanski? 

 

Uważasz, że to normalne najpierw wybrać trenera, a potem GM-a?

 

 

Griffin robił w Pistons 20-6-6 na 43,3% FG i 34,8% 3PTM

Harris robił w Clippers 20-6-3 na 47,3% FG i 41,4% 3PTM

 

dobra, nie chce mi sie dluzej kopac z koniem. nie jestes demagogiem ani kretynem. stefanski nic podczas draftu nie zrobil. harris jest lepszym grajkiem od griffina. eot...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra, nie chce mi sie dluzej kopac z koniem. nie jestes demagogiem ani kretynem. stefanski nic podczas draftu nie zrobil. harris jest lepszym grajkiem od griffina. eot...

 

Ale serio, po poprzednim drafcie jesteś naprawdę ostatnią osobą, która się powinna wypowiadać na temat draftu Pistons i ostatnią osobą, która powinna oceniać analizy innych użytkowników forum w tym kontekście. A draft lepiej ocenić po jakimś czasie, a nie od razu:

 

 http://www.e-nba.pl/topic/5460-detroit-pistons-1718-in-miracle-we-trust/page-4

 

 w koncu wzielismy w drafcie gracza,ktory nie jest 'obietnica' [ze 'upside',czyli 'c*** wie co'] -> mitchel vel johnson 2.0. o ile doskonale rozumiem wybor johnsona,18 - letniego prospectu o znakomitych mozliwosciach 'fizykalnych' i z dobra - juz! - defensywa (i jestem tutaj cierpliwy),o tyle wybor mitchela w sytuacji,gdy nasza najwieksza bolaczka jest rzut dystansowy,uwazalbym za kompletny nonsens! come on,wzielismy najlepszego strzelca tego draftu,ktory idealnie wpisuej sie w nasze 'potrzeby'! malo?!...

 

 

 

Rok temu też uważałeś, że Detroit świetnie wybrali, a jak BTPH delikatnie zasugerował, że powinniście byli wybrać Mitchella, to otrzymał w odpowiedzi Twoją rzetelną analizę, zamieszczoną powyżej:)

 

EOT:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co glupiego jest w mojej opinii,kolego?! pod katem naszych potrzeb wybralismy najlepiej,jak bylo mozna. wiec daruj sobie protekcjonalny ton,bo zacytowanie mojej opinii nie robi durnia ze mnie,a z ciebie [bo wychodzi na to,ze zakladasz,ziz mitchell u nas rozwinalby sie tak samo jak w utah,co jest oczywiscie blednym zalozeniem]...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Napisano dziś, 18:50

fajnie,ze cytujac moja wypowedz,pominales ten jej fragment,ktory ci nie pasowal. jestes bardzo sprytny,robaczku!  :tongue:...

 

Skoro uważasz, że wybór najlepszego gracza draftu podczas draftu nie należy do potrzeb Pistons, to spoko:)

 

Rok temu można było mieć różne opinie, ale żeby dzisiaj twierdzić, że wybranie rok temu Kennarda zamiast Mitchella to najlepsza decyzja pod kątem potrzeb Pistons? 27 czerwca 2018 roku Pistons bardziej potrzebują Kennarda niż Mitchella?!

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu miałbym nie doceniać? 

To chyba oczywiste że Tatum >>>>>>>> Mitchell jesli chodzi o to kto jest i był lepszym prospectem

 

 

Dawno nie widziałem gorszego tematu

-Celtics wygrali serie bo wygrali oba mecze u siebie mimo że w Phily są mocnym underdogiem

- Ben to fake ROTY bo zagrał słaby mecz drugiej rundy

- Ben to materiał na rolesa a nie suoerstara

- Tatum to ten sam tier jeśli chodzi o prospect

- Młodzież 76ers w sumie nie jest tak utalentowana i nikt tam nie przyjdzie

 

Dramat

 

Dlatego, że robisz z mordy szmatę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.