Skocz do zawartości

Detroit Pistons 2018/19


kcp78

Rekomendowane odpowiedzi

te kontuzje griffina to ciekawa sprawa. sporo tego bylo,ale raczej nic powaznego. mnie bardzo ciekawi,czy prawda jest to,co powiedzial pare tygodni temu jeden z asystentow w pistons n/t dyspozycji blake'a u nas w kontekscie treningow clippers [powiedzial,ze blake nie byl przygotowany na tak ciezkie treningi,stad po bardzo obiecujacych pierwszych spotkaniach w barwach 'tlokow' przyszla obnizka formy] - orientujecie sie w temacie?... 

Pamiętaj, że trenował nas Ron Jeremy. On lubi wyjebać zawodników nawet na treningu. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...trolowal to january tutaj,kolego DF...

 

ach,te rozkminy nad tym,'ktory w rankingu'. ile w nich sensu :P...

 

w ostatnich latach mielismy parcie na znalezienie pf. teraz,z draftu wzielismy dwoch sg/g. wniosek - casey wierzy w ellensona,a co do leuera oczekuja,ze bedzie w dobrym zdrowiu...

 

tolly,nie odchodz!...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...trolowal to january tutaj,kolego DF...

 

ach,te rozkminy nad tym,'ktory w rankingu'. ile w nich sensu :tongue:...

 

w ostatnich latach mielismy parcie na znalezienie pf. teraz,z draftu wzielismy dwoch sg/g. wniosek - casey wierzy w ellensona,a co do leuera oczekuja,ze bedzie w dobrym zdrowiu...

 

tolly,nie odchodz!...

Wiem, że January i moja odpowiedź dotyczyła jego wypowiedzi. Coś słabo czytacie panowie. Jak Nawałka. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie w ogole nie spotkalem z informacjami ze w trakcie sezonu gdzie zespoly graja po 4 mecze w tygodniu, kluby prowadza do tego jakies ciezkie treningi. Ciezki treningi to sa przed sezonem a nie w trakcie.

 

o losie,zaczyam watpic w inteligencje ludzi. nie napisalem,ze byly 'ciezkie' obiektywnie [bo c*** wie]. napisalem,'tak ciezkie' [czyli,ze ciezsze niz la clippers]...

Wiem, że January i moja odpowiedź dotyczyła jego wypowiedzi. Coś słabo czytacie panowie. Jak Nawałka. :grin:

 

no faktycznie. moj blad...

Edytowane przez kcp78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak Panowie, zdrowi Pistons 18/19 to pewniak do PO czy nie? :smile:

 

Kluczowe słowo ale myślę że tak i to nawet więcej niż pewniak. Boston, Philly, Bucks, Pacers, Cavaliers z Jamsem, Wizards (kolejność tych drużyn przypadkowa), później jest szansa dla nas. A nawet jest szansa się przedrzeć między nich ;) Oczywiście wszystko przy zdrowiu :)

 

Ja liczę, że przy Caseyu rozwinie się nie tylko Kennard ale także Stanley.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak myślę o TOP5 na pozycji PF (prawdziwych pf) to Griffin się łapie do 5-tki.

Green, Davis, Porzingis, Aldrigde, Griffin więc przesadzacie z robieniem z niego lamusa.

Dajcie się typowi wykazać od początku sezonu w barwach Pistons.

Love, Horford, Giannis

 

Nawet nie jest w TOP7

Edytowane przez dapunk20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak bylismy zdrowi,to indiane wciagalismy nosem. poza zasiegiem zdaja sie byc tylko boston i cleveland [jesli james zostanie]. z drugiej strony,wtedy nie bylo blake'a,a harris i bradley poczatek sezonu mieli bardzo obiecujacy. nie ma co gdybac. potencjal jest na 'juz'. pytanie,czy zdrowie pozwoli?!...

Edytowane przez kcp78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Indiana będzie tylko lepsza. Mocny kandydat do TOP3. Jednakże ZDROWI Pistons to spokojnie mogą wbić do TOP5 i w PO ładnie namieszać. Celtics, Sixers, Bucks, Pacers, Cavs (z LeBronisławem), Pistons, Wizards... i tu mam problem. Wschód jest tak piękny, że ciężko mi wytypować. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Indiana będzie tylko lepsza. Mocny kandydat do TOP3. Jednakże ZDROWI Pistons to spokojnie mogą wbić do TOP5 i w PO ładnie namieszać. Celtics, Sixers, Bucks, Pacers, Cavs (z LeBronisławem), Pistons, Wizards... i tu mam problem. Wschód jest tak piękny, że ciężko mi wytypować. :grin:

 

yup...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Indiana będzie tylko lepsza. Mocny kandydat do TOP3. Jednakże ZDROWI Pistons to spokojnie mogą wbić do TOP5 i w PO ładnie namieszać. Celtics, Sixers, Bucks, Pacers, Cavs (z LeBronisławem), Pistons, Wizards... i tu mam problem. Wschód jest tak piękny, że ciężko mi wytypować. :grin:

 

Raptors (o ile nie rozwalą się wymianami), ewentualnie Heat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raptors (o ile nie rozwalą się wymianami), ewentualnie Heat

Ej faktycznie. Oni są tak bezpłciowi, że zapomniałem o ich istnieniu (bez urazy dla fanów!). :D

Dobra to w sumie 8-ka jest. Dobijać się mogą ewentualnie Heat czy Bulls. Ewentualnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej faktycznie. Oni są tak bezpłciowi, że zapomniałem o ich istnieniu (bez urazy dla fanów!). :grin:

Dobra to w sumie 8-ka jest. Dobijać się mogą ewentualnie Heat czy Bulls. Ewentualnie.

 

Jeżeli zostanie tak jak jest w Toronto i bez idealnego scenariusza (zdrowie) to my powalczymy z kimś o 7/8 pozycję, nic więcej. Musiałoby się coś odwalić w WW (jakaś gruba akcja między Wallem a Bealem) albo jakas dłuższa kontuzja (czego nikomu nie życzę ale to część sportu) żebyśmy byli wyżej. Teraz wyszedł ze mnie realista :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli zostanie tak jak jest w Toronto i bez idealnego scenariusza (zdrowie) to my powalczymy z kimś o 7/8 pozycję, nic więcej. Musiałoby się coś odwalić w WW (jakaś gruba akcja między Wallem a Bealem) albo jakas dłuższa kontuzja (czego nikomu nie życzę ale to część sportu) żebyśmy byli wyżej. Teraz wyszedł ze mnie realista :smile:

Nawet lepiej. Trafimy na takie Toronto i ich pykniemy. 

btw z cyklu na czilu - czekam na trójki od Drummonda na poziomie 35%. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jaki wynik osiągniemy będzie zależało od 1.zdrowia 2. stabilności formy, której tak bardzo nam brakowało w ostatnich latach gdzie regularność była problemem (może poza Harrisem w dwóch pierwszych miesiącach ubiegłego sezonu) oraz 3. zaangażowania zwłaszcza Dre, bo kiedy mu się chce jest git, gorzej jak głowe zostawi poza placem, aby 1. wypaliło potrzebne 4. rotacje gdyż w ostatnich latach nasza s5 grywała rekordowe minuty (był musik przy słabych ławkowych).

 

Ps. Toronto akurat bym nie lekcewarzył, Heat zależnie od ew. zmian w rosterze, wschód może i słaby ale będzie ciekawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.