Skocz do zawartości

Detroit Pistons 2018/19


kcp78

Rekomendowane odpowiedzi

Drummond tym razem zagrał słaby mecz, ale w sumie nikomu nie szło w Teksasie. Cała drużyna zagrała słabo (36% z gry, dom z cegieł postawiony). Szczerze mówiąc, to było wliczone w koszta, bo San Antonio u siebie jest naprawdę mocne (23-7). Zresztą, to chyba żadna nowość, bo oni we własnej hali grają na tym poziomie od 21 lat, damn. Aha, Reggie Jackson zaliczył 0 asyst w 30 minut. k**** ZERO asyst. Taki pg to skarb. Dobra, nie ważne już. Teraz wyjazd do Cleveland, mecz z cyklu - must win. Pewnie Drummond wykręci chore liczby w tym meczu. Go Pistons!

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mamy 6 miejsce. Cavs zniszczeni (20 celnych trójek, Kennard świetny), a mecz z Toronto pokazał, że w Pistons jest spory potencjał. PO są raczej pewne. Jest forma, 9-2 wygląda fajnie. Teraz mecz u siebie z Minnesotą i dwumecz z Bulls więc jest szansa na podrasowanie (kojarzy mi się z Xzibitem) bilansu. Go Pistons!

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

male wymiany uczynily nam wiele dobrego. ellington b. szybko sparowal sie z griffinem,ladnie rozciaga gre,bez trudu kreuje sobie pozycje do rzutow zza luku,a maker swym zasiegiem/postura wymusza nieco na przeciwnikach dystansowe granie i,co wazniejsze,jest kolejnym wysokim w rosterze [co daje nam 4 grajkow z pozycji pf/c w regularnej rotacji]. dodatkowo,wymiany spowodowaly,ze luke gra dzis wieksze minuty [ubylo 2 maluchow,przyszedl 1],a korzysci wynikajace z takiego obrotu spraw widoczne sa golym okiem [16 'oczek' na mecz,54% zza luku!]. oby tak dalej!...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako fan tłoków dawno nie czułem takiego spokoju i pogodzenia się z tym na co stać tę drużynę, czyli pewnie first round exit po dobrej walce i 1-2 wyrwane mecze

 

po kilku latach z pieprzonym Ronem Jeremym i nakręcaniu się na nierealne wyniki fajnie wreszcie mieć chociaż jedną prawdziwą gwiazdę w postaci Blejka i zespół grający w miarę nowoczesną koszykówkę z jako takimi shooterami i paroma niezłymi prospektami (Brown, Kennard)

 

a co do Nard Doga to jak będzie tak ładnie pukał te trójki z ławki to może nawet parę głosów na 6th man OTY dostanie?

 

jeszcze wczoraj zerknąłem na terminarz i jest mega łatwy, wiekszość spotkań gramy z tankerami, pod koniec marca tylko dość trudny west coast trip, kluczowy w walce o 6. seed będzie chyba wyjazd do Nets za dwa tygodnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kennard po za rzutem nie ma kompletnie nic. Przeraża mnie jak gość jest przeciętny.

 

Z Raptors rzut mu kozacko siedział, ale cała reszta ciągle leży. Nie potrafił nawet kontry 2 do 1 rozprowadzić, bo zbierał się do tego w żółwim tempie po czym odpalił pullupa z czystej pozycji. W latach 90 po czymś takim byłby skreślony. Pod kosz chyba raz próbował wejść i to też bardzo ślamazarnie. Ja bym takiego przeciętniaka na afisz nie brał ;)

 

Wiele dobrego dla tej drużyny wnosi Ish Smith z ławki. Ciekaw jestem czy gdyby nie dostał większej roli to nie powtórzyłby casusu Dj Augustina. Aczkolwiek Reggie Jackson zaczyna znów mieć momenty wielkiej koszykówki, coś co wnosił na początku sezonu 17/18 przed kontuzją, kiedy był najlepszym graczem Pistons.

 

Do nowoczesnej koszykówki daleko, ale już i tak duża poprawa w stosunku do tego co było, gdy całą grę niósł na swoich barkach Blake.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kennard po za rzutem nie ma kompletnie nic. Przeraża mnie jak gość jest przeciętny.

 

Z Raptors rzut mu kozacko siedział, ale cała reszta ciągle leży. Nie potrafił nawet kontry 2 do 1 rozprowadzić, bo zbierał się do tego w żółwim tempie po czym odpalił pullupa z czystej pozycji. W latach 90 po czymś takim byłby skreślony. Pod kosz chyba raz próbował wejść i to też bardzo ślamazarnie. Ja bym takiego przeciętniaka na afisz nie brał ;)

 

Wiele dobrego dla tej drużyny wnosi Ish Smith z ławki. Ciekaw jestem czy gdyby nie dostał większej roli to nie powtórzyłby casusu Dj Augustina. Aczkolwiek Reggie Jackson zaczyna znów mieć momenty wielkiej koszykówki, coś co wnosił na początku sezonu 17/18 przed kontuzją, kiedy był najlepszym graczem Pistons.

 

Do nowoczesnej koszykówki daleko, ale już i tak duża poprawa w stosunku do tego co było, gdy całą grę niósł na swoich barkach Blake.

 

a ta 'nowoczesna koszykowka',to,przepraszam,jaka? - ktore teamy w nba graja te 'nowoczesna'?! swoja droga,co to za kryterium ['nowoczesnosc']?! albo grasz skuteczny basket [czyli wygrywasz],albo nie. i tylko to ma znaczenie. rozwazania tego typu sa tak jalowe jak ziemia na pustyni...

 

co do luke'a - mylisz 'slamazarnosc' z pacem,marcus. jak ktos ma odpowiednio wysokie iq,to nie musi biegac szybciej od przeciwnikow. powiem wiecej,wybitnie sie w tej kwestii mylisz,bo wlasnie ta 'niespiesznosc' jest tutaj kluczem do skutecznej gry kennarda. polecam wywiady z dc i samym kennardem. swoja droga,twoja opinia n/t luke'a ['...poza rzutem nie ma kompletnie nic'] nadaje sie do lapu capu..

 

ish ma umiejetnosci na 1st unit. ale nigdy pelnoprawnym pierwszym 'rozgrywaczem' nie bedzie,bo brakuje mu kondycji. przy jego,bardzo dynamicznym,arytmicznym,stylu gry,nie da sie dawac jakosci przez 3 kwarty. btw - dla mnie to ish byl grajkiem meczu z toronto... 

Edytowane przez kcp78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ta 'nowoczesna koszykowka',to,przepraszam,jaka? - ktore teamy w nba graja te 'nowoczesna'?! swoja droga,co to za kryterium ['nowoczesnosc']?! albo grasz skuteczny basket [czyli wygrywasz],albo nie. i tylko to ma znaczenie. rozwazania tego typu sa tak jalowe jak ziemia na pustyni...

 

 

archaiczną na pewno gra San Antonio, ale jest skuteczne, więc trzeba mordy w kubeł, a takim wzorem nowoczesnego matematycznego grania są Houston albo Milwaukee

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

archaiczną na pewno gra San Antonio, ale jest skuteczne, więc trzeba mordy w kubeł, a takim wzorem nowoczesnego matematycznego grania są Houston albo Milwaukee

 

roznice w niuansach beda zawsze. generalnie,wiekszosc teamow stara sie grac podobnie [poldystans zostal wyparty przez rzuty dystansowe]; san antonio to,istotnie,ewenement,ale tez dowod na to,ze tak krawiec kraje,jak mu materii staje [dobrze kojarze,ze sas oddaja najmniej rzutow z poldystansu?]...

Edytowane przez kcp78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

roznice w niuansach beda zawsze. generalnie,wiekszosc teamow stara sie grac podobnie [poldystans zostal wyparty przez rzuty dystansowe]; san antonio to,istotnie,ewenement,ale tez dowod na to,ze tak krawiec kraje,jak mu materii staje [dobrze kojarze,ze sas oddaja najwiecej rzutow z poldystansu?]...

 

Jeśli się nie mylę, to rzucają najlepiej w lidze za trzy. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.