Skocz do zawartości

Detroit Pistons 2018/19


kcp78

Rekomendowane odpowiedzi

No Drummond od tej krótkiej przerwy gra najlepszy swój basket od baaaaardzo dawna (jeśli nie najlepszy w ogóle) - serio chyba się przestraszył tych plotek transferowych na swój temat (i tego, że musiał by się wynieść se swojego ciepłego kurwidołka w którym sobie będzie mógł na spokojnie dobić do top-10 all-time w zbiórkach :D)

 

Fajnie jakby weszli do tych PO bo ciekawsze będzie oglądanie zbierania oklepu* w 1st round przed Pistons niż przez Heat (chyba najnudniejszej drużyny w lidze)

 

* chyba, że jakimś cudem Indy utrzyma 3cie miejsce i uda się na nich trafić (dalej pewnie oklep, ale już nie pewniak :D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ważne zwycięstwo z Wizards.

Widzę, że Drummond nam się rozkręcił, kolejny świetny mecz w jego wykonaniu.

Dzisiaj zrobił 32p/17r/4b, 8/10ft. Oby tak dalej.

 

wszyscy graja ostatnio dobrze. przede wszystkim w sferze mentalnej nastapila poprawa. jest intensywnosc,nie ma 'glupich' strat. ale przede wszystkim zmienily sie proporcje na rozegraniu. wiekszosc czasu akcje w s5 napedza jax,ergo - gramy wiecej p'n'r,a griffin ma wiecej energii do 'masowania' sie w 'pomalowanym'. blake,jak juz bierze sie za rozegranie,to stosunkowo szybko,albo wypracowuje sobie pozycje do '3',albo znajduje 'cuttera' badz odgrywa na obwod [jackson ma ostatnio sporo czystych pozycji zza luku]; wspolpraca blake'a z jaxem wyglada w ostatnich spotkaniach bdb. praktycznie zawsze ktos komus wypracowuje czysta pozycje do rzutu...

 

debiut ellingtona,do zapomnienia,acz widac,ze chlopak jest sprytny. zna swoje miejsce w szyku,pare razy ladnie dogral na czyste pozycje...

 

pare soob pisalo przesmiewczo,ze po co nam ten maker,skoro mamy silny front. a no po to,zeby nasi liderzy nie musieli grac tak duzych minut. fajnie wygladal okres,gdy na parkiecie byli maker z dre [no ciezko wbijac po kosz,jak masz 2 grajkow o takich parametrach,i takiej predylekcji do blokow]... 

Edytowane przez kcp78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Atlanta Hawks... ostatnimi czasy grają naprawdę dobry basket więc zwycięstwo cieszy. Tak jak i cieszy kolejny MONSTER GAME Drummonda (26p/21r/5s). Jest w formie, oby jak najdłużej. No i mój ulubieniec (heheszki) Reggie Jackson się przebudził (32p/5r/8a). Co by o nim nie mówić, to talent ma, ale rzadko kiedy gra na miarę swojego potencjału. A ten sezon jest wyjątkowo słaby w jego wykonaniu. Może się przebudzi na dobre po tej przerwie na ASG, kto wie. Btw Bruce Brown - to będzie gracz na miarę All- defensive team. Pitbull w obronie, trochę jak Smart. Jednym słowem, steal. Teraz wyjazd do Miami, łatwo nie będzie, ale liczę na win, bo po pierwsze, Miami to chyba najnudniejszy team w lidze, a po drugie - 6 miejsce jest w zasięgu Pistons. Aha, Thon Maker trafił kluczową trójkę. Dzięki temu wygraliśmy ten mecz, brawo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atlanta Hawks... ostatnimi czasy grają naprawdę dobry basket więc zwycięstwo cieszy. Tak jak i cieszy kolejny MONSTER GAME Drummonda (26p/21r/5s). Jest w formie, oby jak najdłużej. No i mój ulubieniec (heheszki) Reggie Jackson się przebudził (32p/5r/8a). Co by o nim nie mówić, to talent ma, ale rzadko kiedy gra na miarę swojego potencjału. A ten sezon jest wyjątkowo słaby w jego wykonaniu. Może się przebudzi na dobre po tej przerwie na ASG, kto wie. Btw Bruce Brown - to będzie gracz na miarę All- defensive team. Pitbull w obronie, trochę jak Smart. Jednym słowem, steal. Teraz wyjazd do Miami, łatwo nie będzie, ale liczę na win, bo po pierwsze, Miami to chyba najnudniejszy team w lidze, a po drugie - 6 miejsce jest w zasięgu Pistons. Aha, Thon Maker trafił kluczową trójkę. Dzięki temu wygraliśmy ten mecz, brawo!

 

piszesz,df,jak 'weekendowy kierowca fan'. drummond nie tyle jest w formie,co gra kompletnie inaczej [blizej kosza] od ok. 10 spotkan,bo casey w koncu przejrzal na oczy,i nakazal grac akcje typu p'n'r [czyli to,co jax + dre robili swietnie w czasach svg]...

 

reggie to bdb grajek. gdy jest zdrowy,daje duzo jakosci. ostatnimi czasy [od momentu,gdy arnie (kander) zaczal o niego dbac] fizycznie wyglada dobrze,wiec i statsy ma legitne. nihil novi sub solem...

 

brown wykonal w drugiej polowie swietna robote jako plaster younga. swoja droga,czekam az 'przebudzi' sie w ofensywie,bo ma potencjal by dawac wartosc dodana po obu stronach parkietu...

 

maker juz dzis jest dla nas calkiem pozytecznym grajkiem,a powinno byc tylko lepiej. daje 'troche' wszystkiego [zbiorki,bloki,jakies punkciki tez wpadna],ale przede wszystkim daje odpoczac naszym wysokim; btw - cala te akcje zrobil jax :tongue:...

Edytowane przez kcp78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No panie @kcp78

Mogę być jak weekendowy fan, ale z pana relacji, wszystko brzmi tak pięknie, że Pistons, to minimum top5, a Drummond i Jackson grają jak elita. Okej, jest poprawa i to mnie cieszy, ale nie popadajmy w skrajności. Poczekajmy jeszcze te 15 meczów. Uwierz, że jaram się formą Dre, bo od początku trzymałem za niego kciuki, a ostatnio wątpie w typa więc podchodzę do tego na chłodno. Niech tak gra do końca sezonu, wtedy i znawcy enba przeproszą heheszki... Co do Jaxa... wolałbym Conley'a, no cóż. GO PISTONS!

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No panie @kcp78

Mogę być jak weekendowy fan, ale z pana relacji, wszystko brzmi tak pięknie, że Pistons, to minimum top5, a Drummond i Jackson grają jak elita. Okej, jest poprawa i to mnie cieszy, ale nie popadajmy w skrajności. Poczekajmy jeszcze te 15 meczów. Uwierz, że jaram się formą Dre, bo od początku trzymałem za niego kciuki, a ostatnio wątpie w typa więc podchodzę do tego na chłodno. Niech tak gra do końca sezonu, wtedy i znawcy enba przeproszą heheszki... Co do Jaxa... wolałbym Conley'a, no cóż. GO PISTONS!

 

najwyrazniej zbyt duzo czasu spedzasz na subforach innych teamow,df,bo udzielil sie tobie styl 'pierdololo'*; w moim poscie wyraznie nakreslilem pewne konteksty [np. o scislejszej wspolpracy kandera z jaxem kelser wspominal podczas transmisji],to raz. dwa,nie uwazam,zeby moje spostrzezenia byly przesadnie 'optymistyczne'... 

 

* - metoda polegajaca na hiperbolizacji argumentow rozmowcy [sprowadzanie do absurdu],przy czym,podawane,i poddawane w watpliwosc argumenty,nigdy i nigdzie nie zostaly przez adwersarza uzyte;  

Edytowane przez kcp78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój post należało przyjąć z przymrużeniem oka, ale dobra, mniejsza z tym. Jest zwycięstwo na trudnym terenie w Miami, które przyszło nam dosyć łatwo. Tym razem Smith, Galloway i Kennard zagrali świetnie i dali moc z ławki. 119-96 i do widzenia. Od meczu z Clippers, mamy bilans 6-1. Niepodzielnym MVP tych meczów jest Drummond, który wykręca 23.4p/16.7r/2.4b/2.3s na skuteczności 69% z gry i 65%ft. - innymi słowy, Dre ma życiową formę. Nic tylko się cieszyć. Teraz meczyk z potencjalnym rywalem w PO, czyli Indianą, następnie wyjazd do San Antonio. Nie ma lekko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój post należało przyjąć z przymrużeniem oka, ale dobra, mniejsza z tym. Jest zwycięstwo na trudnym terenie w Miami, które przyszło nam dosyć łatwo. Tym razem Smith, Galloway i Kennard zagrali świetnie i dali moc z ławki. 119-96 i do widzenia. Od meczu z Clippers, mamy bilans 6-1. Niepodzielnym MVP tych meczów jest Drummond, który wykręca 23.4p/16.7r/2.4b/2.3s na skuteczności 69% z gry i 65%ft. - innymi słowy, Dre ma życiową formę. Nic tylko się cieszyć. Teraz meczyk z potencjalnym rywalem w PO, czyli Indianą, następnie wyjazd do San Antonio. Nie ma lekko.

 

skoro tak,to 'mroze' :tongue:...

 

obawialem sie tego spotkania,bo b2b [a meczyk z hawks byl na duzej intensywnosci],ale,bogu dziekowac,lawka tym razem dala sporo jakosci. szczegolnie ish,ktory byl katalizatorem tych wszystkich dobrych rzeczy w 2nd unit. wyglada na to,ze kennard sie nam 'ustabilizowal'. oby tak dalej. niech daje te 8-10 oczek co mecz,na dobrej skutecznosci,i styknie. o gallo lepiej nie pisac,bo sie chlopak znowu na pare tygodni wystraszy 'dobrej gry' :tongue:...

 

brawo stefanski,za podpisanie nowych rolesow! [wyglada na to,ze nie bedziemy plakac po bullocku]...

 

makera to polubie chyba. no jest nieporadny w c*** z pilka w lapach,jakis taki nieskoordynowany ogolnie,ale co sie 'pomasuje' pod koszem,co zbierze czy blokiem postraszy,to jego. no i te trojki ladnie sieka,jak przeciwnicy o nim zapominaja :tongue:...

 

ellington w s5 wyglada dobrze. co prawda rzutowo wciaz jego gra kuleje,ale jest aktywny,i widac,ze wie,co ma grac [nie gra na afere]. ladnie sie uwalnia na zaslonach,sam sobie potrafi wypracywowac pozycje do rzutu,rozciaga nam gre...

Edytowane przez kcp78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

griffin nie wygladal w tym meczu dobrze pod wzgledem fizycznym. paradoksalnie,brakowalo mu dynamiki [mamy zdrowych pg,obwod ladnie sieka trojki (ciekawym,czy kennard spelni moja 'przepowiednie' i wskoczy do top 25 zza luku na koniec sezonu),drumm dzieli i rzadzi w 'pomalowanym']; moze on musi mocniej czuc,ze jest samcem alfa?!...

 

grajkiem meczu,drumm. to jest dzis najbardziej underrated grajek w lidze [nic nowego,w sumie]. pozwole sobie jednak zauwazyc,ze dre jest w top 15 ligi w zbiorkach,blokach i przechwytach (!). tak,ta 'leniwa kluska' ma szybsze lapy i lepiej czyta gre od znakomitej wiekszosci 'maluchow' w nba...

 

nasz cool hand luke [blaha zwykl tak o nim mowic; zacne filmidlo,swoja droga] gra ostatnio naprawde dobrze. moze trafil nam sie - w koncu (!) - nastepca allana houstona [co by daleko nie szukac]?!...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można już śmiało napisać, że Drummond od miesiąca czasu gra jak top3 centrów. Ba, on gra jak top15 ligi w tym miesiącu, tak to wygląda, damn. A już straciłem do niego cierpliwość w trakcie sezonu, nie zostaje nic innego jak zwrócić honor. Mam nadzieję, że już do końca sezonu nie zwolni. Zarówno Drummond jak i Pistons, bo 6 miejsce w zasięgu, a chciałbym Pacers w 1 rundzie... byłoby ciekawie. Zresztą na kogo nie trafimy, to powalczymy. Go Pistons!

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można już śmiało napisać, że Drummond od miesiąca czasu gra jak top3 centrów. Ba, on gra jak top15 ligi w tym miesiącu, tak to wygląda, damn. A już straciłem do niego cierpliwość w trakcie sezonu, nie zostaje nic innego jak zwrócić honor. Mam nadzieję, że już do końca sezonu nie zwolni. Zarówno Drummond jak i Pistons, bo 6 miejsce w zasięgu, a chciałbym Pacers w 1 rundzie... byłoby ciekawie. Zresztą na kogo nie trafimy, to powalczymy. Go Pistons!

Top3 czego? Centrów ?

Top3 centrów.. z drużyn na pozycjach 4-10 w tabeli wschodu? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurde, grubo z tym Drummondem poleciane :D 

 

Davisa pomijam, Embiid trochę opuścił, ale i tak był w tym okresie lepszy, więc rozumiem że Drummond grał Twoim zdaniem także lepiej od przynajmniej 2 z Gobert, Jokic i Vucevic? Luty to też chyba najlepszy miesiąc Horforda w tym sezonie, a kozackie cyferki robił Towns. Mogłem jeszcze kogoś pominąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurde, grubo z tym Drummondem poleciane :grin:

 

Davisa pomijam, Embiid trochę opuścił, ale i tak był w tym okresie lepszy, więc rozumiem że Drummond grał Twoim zdaniem także lepiej od przynajmniej 2 z Gobert, Jokic i Vucevic? Luty to też chyba najlepszy miesiąc Horforda w tym sezonie, a kozackie cyferki robił Towns. Mogłem jeszcze kogoś pominąć.

No w tym okresie o którym piszę, Drummond jest dla mnie TOP3. Już nie mówię o tym, że jest MVP tej serii Pistons (7-1), łap po prostu jego statsy z tego okresu, będzie łatwiej. 23.8p/16.7r/2.5b/2.3s - w 33 minuty na mecz. Dodajmy do tego 67% z gry, 65% z wolnych (jak na niego to bardzo dobrze), TS na poziomie 68%, +19.1 netrtg  i masz mniej więcej obraz Drummonda w lutym. Innymi słowy, beast mode. Jednakże jak się nie ogląda Pistons, to można się nie zgadzać.

No problemo.

 

"Gra jak top3" nie znaczy przecież, że "jest top3" a faktycznie od czasu plotek o jego wymianie Dre gra dość zajebiście.

Otóż to. :grin:

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurde, grubo z tym Drummondem poleciane :grin:

 

Davisa pomijam, Embiid trochę opuścił, ale i tak był w tym okresie lepszy, więc rozumiem że Drummond grał Twoim zdaniem także lepiej od przynajmniej 2 z Gobert, Jokic i Vucevic? Luty to też chyba najlepszy miesiąc Horforda w tym sezonie, a kozackie cyferki robił Towns. Mogłem jeszcze kogoś pominąć.

 

1 - Jok wiadomo, że uber alles

2 - Embiid dużo opuścił, no ale wiadomo że jak gra to klasa

3 - Gobert faktycznie robi case na to, żeby napisać top-4 zamiast top-3

4 - Vuc i Al grali fajnie w tym okresie ale nie aż tak fajnie jak Dre

5 - Towns to kasztan (plus w końcu jakieś mecze opuścił!)

 

Wiadomo, że Pistons mieli dość łatwych przeciwników w tym okresie, ale jednak masa winów jest a kilka nawet robi wrażenie (Nuggets, teraz Pacers) - a to wszystko kiedy Blake trochę obniżył loty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 - Jok wiadomo, że uber alles

2 - Embiid dużo opuścił, no ale wiadomo że jak gra to klasa

3 - Gobert faktycznie robi case na to, żeby napisać top-4 zamiast top-3

4 - Vuc i Al grali fajnie w tym okresie ale nie aż tak fajnie jak Dre

5 - Towns to kasztan (plus w końcu jakieś mecze opuścił!)

 

Wiadomo, że Pistons mieli dość łatwych przeciwników w tym okresie, ale jednak masa winów jest a kilka nawet robi wrażenie (Nuggets, teraz Pacers) - a to wszystko kiedy Blake trochę obniżył loty.

 

dlaczego Vooch jest aż tak opluwany przez stawianie nad nim Drummonda ? gość gra naprawdę świetny sezon po obu stronach,  tylko po prostu nie klepie tylu pustych zbiórek

Towns wrócił i od razu Sota pokazała sie z lepszej strony, chłop zaczyna coś tam bronić ale ludzie i tak tego nie widzą, ale jakiegoś kloca co poza zbiórką i putbackiem nic nie potrafi to od razu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 - Jok wiadomo, że uber alles

2 - Embiid dużo opuścił, no ale wiadomo że jak gra to klasa

3 - Gobert faktycznie robi case na to, żeby napisać top-4 zamiast top-3

4 - Vuc i Al grali fajnie w tym okresie ale nie aż tak fajnie jak Dre

5 - Towns to kasztan (plus w końcu jakieś mecze opuścił!)

 

Wiadomo, że Pistons mieli dość łatwych przeciwników w tym okresie, ale jednak masa winów jest a kilka nawet robi wrażenie (Nuggets, teraz Pacers) - a to wszystko kiedy Blake trochę obniżył loty.

Trudno się nie zgodzić. Dla mnie top3 za luty - Jokić, Drummond, Embiid (ewentualnie Gobert, bo Ebiididi trochę pauzował). Tuż za podium Horford. Co do Townsa, to KAT nie ma podjazdu do Drummonda. Swoją drogą, widać, że Drummond jest tutaj underrated, bo ostatnio gra naprawdę zajebiście. Zapewne mało kto ogląda Pistons, do tego miał fatalny okres w tym sezonie i się przyjęło - Drummond jest średni. W lutym jest POTWOREM. Statsy nie kłamią. Jak utrzyma tę formę do końca sezonu i zagra na poziomie w PO, to zapewne przestanie być średni. Nie ukrywam, że jego gra sprawia, że cieszy mi się japa. Btw, nawet mój "ulubiony"Jackson z Jacksonów tej ligi zaczął coś grać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego Vooch jest aż tak opluwany przez stawianie nad nim Drummonda ? gość gra naprawdę świetny sezon po obu stronach,  tylko po prostu nie klepie tylu pustych zbiórek

 

Dyskusja dotyczy ostatniego (+/-) miesiąca.

 

Wiadomo, że w przekroju całego sezonu Dre dużo kasztanił a Vuc trzyma (o dziwo) ciągle równy i wysoki poziom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież KAT w tym samym okresie robi:

 

28.4 pkt - 12.7 reb - 4.3 ast i trafia 53% za 3, 73%TS

 

Opuścił dwa mecze przez wypadek, a w powrotnym znów wyglądał kozacko. Sam nie jestem jakimś wielkim fanem jego talentu, ale odkąd ciagle nie porównują go z Jokiciem to nie podchodzę do niego już tak emocjonalnie i w ostatnim czasie Towns robi wrażenie. W D tez wyglada lepiej niż dawniej, choć do ideału daleko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.