Skocz do zawartości

Detroit Pistons 2018/19


kcp78

Rekomendowane odpowiedzi

Coś matematyka Cię zawiodła kolego :playful:  Oklahoma nieźle przejechała się po graczach Pistons.  W dodatku gracze Thunder mają jeszcze dwa spotkania na wschodzie, więc pewnie dwa winy wpadną.

No Cóż, mylić się rzeczą ludzką. Thunder mi zaimponowali przede wszystkim grą w obronie, poezja. Co tu dużo mówić, zniszczyli nas. Są mocni i mają wszystko by wjechać do WCF.

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaliczylismy pierwszy w sezonie mecz,w ktorym zaden z naszych grajkow nie wyszedl na parkiet [svg,pozdrawiamy!]. szkoda,ze trafilo na okc. wybitnie wiesniakow z oklahomy nie lubie; bullock skrecil noge w kostce,luke wrocil po kontuzji...

 

dzis,zamiast highlightow,mini reportaz...

 

Edytowane przez kcp78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaliczylismy pierwszy w sezonie mecz,w ktorym zaden z naszych grajkow nie wyszedl na parkiet [svg,pozdrawiamy!]. szkoda,ze trafilo na okc. wybitnie wiesniakow z oklahomy nie lubie; bullock skrecil noge w kostce,luke wrocil po kontuzji...

można tych 'wieśniaków' nie lubić, ale ciężko nie doceniać... mocny team i w moim mniemaniu jak na zachodzie ktoś ma przeciwstawić się GSW to właśnie oni. A porażka bolesna, bo rozjebali nas na naszym parkiecie i nie było co zbierać po 3q.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te dwa mecze z Topem (Okc, Bucks) pokazały nam ile tej drużynie brakuje do bycia konkurencyjną. A brakuje sporo. Dwa blowouty z rzędu zawsze bolą, wiadomo. Nasi gracze w tych meczach niby wyszli na boisko, ale wyglądali jakby przegrali to jeszcze przed gwizdkiem. Nikt nie chciał się wychylić (Griffin próbował) więc siłą rzeczy ruch piłki był fatalny. Cegieł oddaliśmy sporo, dom wybudowany. Źle się to oglądało a pozytywów to nie widziałem żadnych, damn. Przyznam, że spodziewałem się trochę więcej. Niekoniecznie wygranych, bo to jednak top ligi, ale chociaż walki do końca. No nic, z 13-7 zrobiło się 13-9 i za chwilę kolejny mecz z czołówką czyli z Sixers. Będzie ciężko. Mam nadzieję, że tym razem Detroit wyjdzie na mecz. Go Pistons! 

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.

 

Jak wyglada hiierarchia w pistons.

 

Lubię bardzo defensywne możliwości Stanleya ale w takim meczu dać mu 16 rzutów?

 

Przecież tyle razy w spurs dostaje tyle DDR i nawet u LMA nie pamietam poza grami gdzie był w sztosie aby tyle oddawał.

 

Nie chce oceniać tu zespołu tylko patrzę na taki wskaźnik i mi nie pasuje do typu gracza.

 

Zwariował, trener dał rzucać. Obrońca wiązał buty?

Wypuszczali go na rzut w ostatnich sekundach? Nie było poza bg komu rzucać? ABC pokrył resztę?

Alter ego czekał na spalonym pod koszem pistons?

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.

 

Jak wyglada hiierarchia w pistons.

 

Lubię bardzo defensywne możliwości Stanleya ale w takim meczu dać mu 16 rzutów?

 

Przecież tyle razy w spurs dostaje tyle DDR i nawet u LMA nie pamietam poza grami gdzie był w sztosie aby tyle oddawał.

 

Nie chce oceniać tu zespołu tylko patrzę na taki wskaźnik i mi nie pasuje do typu gracza.

 

Zwariował, trener dał rzucać. Obrońca wiązał buty?

Wypuszczali go na rzut w ostatnich sekundach? Nie było poza bg komu rzucać? ABC pokrył resztę?

Alter ego czekał na spalonym pod koszem pistons?

 

casey zawsze kaze rzucac,gdy masz czysta pozycje,i hierarchia nie ma tu nic do rzeczy. tak sie ten mecz ulozyl,ze tych prob stanley mial nadspodziewanie duzo...

 

spotkanie z bucks pokazalo,czego najbardziej nam brak. a na dzis najbardziej brakuje nam rzutu dystansowego...

 

ciekawie bylo patrzec na pojedynek pf-ow. griffin byl tu zdecydowanie lepszy [giannis raczej unikal gry na blake'a]. niestety,glebia skladu bucks zrobila swoje...

 

ish nam wypadl z rotacji :( miejmy nadzieje,ze to nic powaznego...

 

ponoc interesujemy sie dotsonem. ciekawe,za jaka cene. na pewno jakies spadajace umowy,moze picki,przejecie 'zlego' kontraktu?!...

Edytowane przez kcp78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sixers bez Embiida, my bez Johnsona i Bullocka. Powinniśmy sobie poradzić. No i Brown w s5, dajesz chłopaku!

 

i bez isha [3-6 tygodni nieobecnosci],czyli najwazniejszej postaci 2nd unit,a lacznie,na mecz z philla wypadlo nam 3 grajkow podstawowej rotacji,wszyscy grajacy duze minuty [>20 na mecz]. to beda ciezkie tygodnie...

Edytowane przez kcp78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i bez isha [3-6 tygodni nieobecnosci],czyli najwazniejszej postaci 2nd unit,a lacznie,na mecz z philla wypadlo nam 3 grajkow podstawowej rotacji,wszyscy grajacy duze minuty [>20 na mecz]. to beda ciezkie tygodnie...

Dolicz do tego "wypadnietego" Kennarda i masz obraz całego tego dziadostwa, które obserwujemy. Gallo też gra co trzeci mecz, że o Reggiem nie wspomnę.Jest żle a rywale mocni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The Clippers robbed the Pistons when they traded them Blake Griffin. The reason, Tobias Harris is better than him. Harris has size, atlethism, skill, can shoot, handle the rock, and, oh wait, is getting better - tak pisali na thebiglead i to całkiem niedawno. Troszkę się pomylili (huehue) choć Harris to dobry grajek. Wrzucam to tutaj jako ciekawostkę, bo o ostatnich popisach Pistons nie ma co pisać. Tak czy siak - go Pistons!

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 tak pisali na thebiglead i to całkiem niedawno. Troszkę się pomylili (huehue) choć Harris to dobry grajek.

Niby w czym się pomylili? Harris jest 3 lata młodszy i gra podobny sezon do Griffina a nie będzie przez kolejne lata zarabiał 35/rok 

Edytowane przez dapunk20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dapunk20

Jeśli 25.6/9/5 na 58ts to podobny sezon co 21/8/2 na 59ts to znaczy, że podobne sezony mają też Embiid i Towns. Nie doceniasz Griffina z tego sezonu, nic na to nie poradzę. Ale z tego co sobie przypominam to dla Ciebie Love>Griffin więc jakoś mnie to nie dziwi za bardzo. ;)

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd tyś to wytrzasnął? z tego co patrze to Tobias w clutch jest nawet skuteczniejszy niż normalnie 

sam jesteś zaskoczony ?

pooglądaj trochę dłużej Tobiasz (np. cały sezon) ja obserwowałem go kilka lat to clutch będzie kluczem ale nie na tak

na tym kontrakcie jest ok graczem, ale za kasę którą zaśpiewa już taki nie będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laptop w naprawie, a na tablecie nie dałem rady obejrzeć meczu (tak wiem, who cares huehue) z Celtics. Także panowie moglibyscie opisać jak to u nas wyglądało? Win cieszy, szczególnie że Boston ostatnimi czasy gra bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygraliśmy bo w pierwszej połowie siedziała trójka, później walczyli w pomalowanym, Blake dobrze poza końcówką, Dre zbiórki bloki i wolne rzucł, słabiej finiszował pod koszem, kolejny średni mecz Reggiego J., bardzo dobry za to Calderona (5 ast w 9 min), Bullock, Kennard i Gallo ok, potobnie jak Stanley

 

generalnie w Boston był b2b i widać to było, chociaż w meczu z ATL się mocno rotowali słabiej zagrał Mook (fajne poprzednie 4 mecze) no i Hayward, zastanawia mnie co się stało z Brownem, stracił pewność z poprzeniego sezonu?

 

Ps. zobaczymy kogo pozyskamy bo trzeba szukać kogoś na skrzydło z pewnym rzutem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to bylo zwyciestwo typu 'team effort' i,w zasadzie,wszyscy zagrali dobre zawody. grajkiem meczu,drumm [do standardowych punktow i zbiorek dorzucil 5 blokow (drugie takie spotkanie w jego wykonaniu z rzedu)]. casey pozytywnie zareagowal na nasza,ostatnimi czasy,nieco statyczna gre i 'wrzucil' do s5 - kosztem bruce'a - luke'a [mielismy przeciw celtom swietny space'ing]. fajnie zaprezentowal sie langston,ktory nie ograniczal sie jeno do szukania trojek,ale probowal tez - z powodzeniem - punktowac z poldystansu czy po penetracjach...


 

Ps. zobaczymy kogo pozyskamy bo trzeba szukać kogoś na skrzydło z pewnym rzutem

 

z rzutem dystansowym,masz na mysli,ofc?! potrzebujemy 'trojek' jak kania dzdzu! po cichu licze na to,ze bullock z czasem wskoczy na poziom top 10 ligi zza luku,co nie zmienia faktu,ze jakis a'la korver mocno by nam sie przydal; luke powinien zakrecic sie w ok. 40% zza luku. mysle,ze top 30-25 jest w jego zasiegu na koniec sezonu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież wiadomo, że potrzebujemy strzelców z pewnym rzutem zza łuku...,  a Bullock póki co nie przypomina gracza z ubiegłego sezonu, jak i poprzednich, rzuca 35% a trafiał w ubiegłym 44%..., Gallo (34%) i Kennard (38%) mocno w kratke albo super albo ich nie ma....

 

napewno luke daje nam lepszy spacing niż GRIII, który jest sporym rozczarowaniem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zajebistej pogoni za Minnesotą zakończonej sukcesem powinniśmy złapać 'wiatr w żagle' i wygrać również dzisiaj. Na to liczę. Pod koszem mamy wręcz miażdżącą przewagę i trzeba to wykorzystać. Choć Hornets u siebie dają radę. Go Pistons!

 

edit - szkoda nawet pisać o tym meczu, ale że Marvin madafakin' Williams rzucił nam 24p i był +26? Daaamn

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.