Skocz do zawartości

Detroit Pistons 2018/19


kcp78

Rekomendowane odpowiedzi

No i to jest dobre info, bo liczę na niego. Swoją drogą Stanley w meczu z Knicks gra jak na razie zajebiście. Jakby tak ustabilizował formę to byłby naprawdę dobrym grajkiem i dał tę jakość, której potrzebujemy na SF.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i to jest dobre info, bo liczę na niego. Swoją drogą Stanley w meczu z Knicks gra jak na razie zajebiście. Jakby tak ustabilizował formę to byłby naprawdę dobrym grajkiem i dał tę jakość, której potrzebujemy na SF.

 

daje taka jakosc w zasadzie od momentu,gdy casey przesunal go do 2nd unit...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zauważyłem, że ostatnio gra naprawdę nieźle po obu stronach (to że obrońcą jest bdb to wiem), ale nam potrzeba takiego Johnsona do s5, bo Robinson III to nie to, talentu po ojcu to GRIII nie odziedziczył  :onthego:  ps. oby SJ utrzymał taką formę, a będzie pięknie, właściwie to zwracam chłopakowi honor i obym tego nie żałował hehe

 

edit - MVP meczu z Knicks? Stanley Johnson, a ten blok na Trierze pod koniec...poezja

i po cichu wchodzimy na 4 miejsce z bilansem 11-7, not bad

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko Pistonfani, mam pytanie dla kolegi.

Bruce Brown jest ofensywnie przebolcem (1000 trójek dziennie powinien rzucać), więc mam pytanie - jak dobry on jest w tej D, że zbiera minuty i to zbiera je w taki sposób, że z nim Pistons na parkiecie są z grubsza zajebiści? Widziałem ten filmik z Hardenem jak go Brown zamknął i wypluł, to jest regularne?

 

bruce brown,ze wzgledu na swietna defensywe,ma realne szanse na to,by szybko wskoczyc do rotacji...

 

brown - rookie do zadan specjalnych. casey bedzie go 'uzywac' jako plastra [podobnie,jak larry brown uzywal mike'a jamesa]... 

 

tak pisalem przed sezonem. bruce to nasz najlepszy - obok stanleya - 'plaster'. ze wzgledu na maly potencjal ofensywny,poki co,nie jest grajkiem regularnej rotracji [10 spotkan na 18],ale gdy gra,dostaje calkiem spore minuty [14+],zatem zapchajdziura od garbage time na pewno nie jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff, trafiliśmy na średniodysponowanych w rzutach za łuku GSW (6-26), Curra jeszcze potrzebuje gry by wrocić do swojego poziomu, świetnie zagrała ławka - Stanley rzucił więcej niż cała ławka GSW, razem z Brownem są przekotami w obronie, poza tym Ish i Gallo trafiali, kiedy było potrzebne, no i tradycyjnie przyzwoicie ostatnio Dre (znów katastrofalne wolne), Blake i Reggie, jesteśmy na początku trudnej serii grudniowej, fajne otwarcie.

 

Czekam na powrót Kennarda (zastanawiam się nad S5 w miesjce GRIII bądź redukcją jego PT)

 

Generalnie widać zaangażowanie (które częściowo równoważy nasze deficyty w talencie) i to jednak jest jednak efekt Caseya, dla którego zawodnicy chcą grać, a u SVG różnie z tym bywało, teraz OKC zobaczymy czy utrzymają intensywność, oby tak dalej.

 

Deeetroit Basketball

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie czytam, że Brown (z wiadomych względów go śledzę) upolował po Hardenie kolejny zacny skalp (Curry) swoją D, nice.

 

Jakiś link, byśmy również mogli przeczytać?

 

Przeciwko Hardenowi go oglądałem i faktycznie zagrał kozacko w obronie, ale z Curry to chyba fantazujesz. Stefek notował kiepską linijkę od początku spotkania, kiedy Brown jeszcze przesiadywał na ławce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi to ostatnio cholernie imponuje Stanley Johnson. W meczu z GSW znów był jak dla mnie MVP meczu. Druga sprawa... czyżby Dre, który notabene zagrał naprawdę dobry mecz wrócił do impotencji rzutowej z wolnych? Pod koniec chcieli zrobić hack a Dre, ale Casey przytomnie ściągnął go z parkietu. Następnie wpadła 'trójka' Johnsona (clutch!) i po zawodach. Grudzień pokaże nam na czym stoimy. PO są pewne, ale może niekoniecznie skończą się na 1 rundzie. Go Pistons!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff, trafiliśmy na średniodysponowanych w rzutach za łuku GSW (6-26), Curra jeszcze potrzebuje gry by wrocić do swojego poziomu, świetnie zagrała ławka - Stanley rzucił więcej niż cała ławka GSW, razem z Brownem są przekotami w obronie, poza tym Ish i Gallo trafiali, kiedy było potrzebne, no i tradycyjnie przyzwoicie ostatnio Dre (znów katastrofalne wolne), Blake i Reggie, jesteśmy na początku trudnej serii grudniowej, fajne otwarcie.

 

Czekam na powrót Kennarda (zastanawiam się nad S5 w miesjce GRIII bądź redukcją jego PT)

 

Generalnie widać zaangażowanie (które częściowo równoważy nasze deficyty w talencie) i to jednak jest jednak efekt Caseya, dla którego zawodnicy chcą grać, a u SVG różnie z tym bywało, teraz OKC zobaczymy czy utrzymają intensywność, oby tak dalej.

 

Deeetroit Basketball

 

nie umniejszajmy naszym chlopakom. laskawie przypominam,ze jestesmy aktualnie bodaj w top 3 ligi jak idzie o obrone rzutow zza luku!...

 

 

...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciezko wyroznic kogos po naprawde dobrym team effort winie. dla mnie najmocniejszymi kandydatami do mvp tego spotkania sa nasi rozgrywajacy. zarowno jax [kolejny mecz z dobrymi trojkami,swietnym regulowaniem tempa gry i pewnoscia/spokojem (standard) w clutch time] jak i ish [szybkosc w transition offense,drive'y] b. dobrze 'dyrygowali' kolegami; gdy wroci kennard,znaczenie isha jeszcze wzrosnie...

 

stanley i bruce,co tu duzo gadac...cieszmy sie i radujmy serca,bo mamy 2-och bdb,atletycznych obroncow [sj moze bronic chyba kazdego z pozycji 1-4 w tej lidze]; bruce ladnie sie wczoraj 'wciskal' w grajkow stawiajacych zaslony. jest nieustepliwy i sprytny! [pare razy swietnie bronil 'z pomocy']...

 

gdy patrze na browna [a byl to nasz 2-gi wybor; khyri poszedl z 38],przypominaja mi sie bieda-podsmiec.ujki z managementu pistons [no trzeba byc ciezkim kretynem,by robic zarzut z faktu,ze organizacja nie ma formalnego gm-a]. stefanski swietnie wykonal swoja robote!... 

 

powspominajmy:

 

https://www.youtube.com/watch?v=_tvlNTwHMtY

Edytowane przez kcp78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj zrobiłem taki wykresik, doskonale widać na czym polega siła Pistons, wymuszanie midrange jumperków i robią to najlepiej w lidze. Wykres przedstawia tego jak drużyna bronia w dwóch najważniejszych strefach a wielkość kulki to częstotliwość 

post-5503-0-96188300-1543778865_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na dzisiejszy meczyk, oj czekam.

Drummond vs Adams - wyrównany matchup (1:1)

Griffin vs Grant-  2:1

GRIII vs George - hahaha 2:2

Bullock vs Ferguson - 3:2

Jackson vs Westbrook - 3:3

ławka - 4:4 myślę, że to będzie decydujące.

Spodziewam się dobrego meczu, dyspozycja dnia zadecyduje. Go Pistons!

 

edit - 2q za nami (50:40 dla OKC) i co tu dużo mówić gramy słabo. Swoją drogą defensywa Thunder robi wrażenie, są chyba pod tym względem najlepsi w lidze, damn. Brzydki to mecz, zobaczymy czy coś się zmieni w drugiej części. Na razie nie jest dobrze. Staram się podglądać Toronto-Denver i tam też ceglenie za 3, ale meczyk o wiele ciekawszy.

edit2 - blowout jak nic, 87:59 po 3q. OKC to inny level. Daruje sobie 4q, bo to nie ma sensu. 

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na dzisiejszy meczyk, oj czekam.

Drummond vs Adams - wyrównany matchup (1:1)

Griffin vs Grant-  2:1

GRIII vs George - hahaha 2:2

Bullock vs Ferguson - 3:2

Jackson vs Westbrook - 3:3

ławka - 4:4 myślę, że to będzie decydujące.

Spodziewam się dobrego meczu, dyspozycja dnia zadecyduje. Go Pistons!

 

edit - 2q za nami (50:40 dla OKC) i co tu dużo mówić gramy słabo. Swoją drogą defensywa Thunder robi wrażenie, są chyba pod tym względem najlepsi w lidze, damn. Brzydki to mecz, zobaczymy czy coś się zmieni w drugiej części. Na razie nie jest dobrze. Staram się podglądać Toronto-Denver i tam też ceglenie za 3, ale meczyk o wiele ciekawszy.

edit2 - blowout jak nic, 87:59 po 3q. OKC to inny level. Daruje sobie 4q, bo to nie ma sensu. 

Coś matematyka Cię zawiodła kolego :playful:  Oklahoma nieźle przejechała się po graczach Pistons.  W dodatku gracze Thunder mają jeszcze dwa spotkania na wschodzie, więc pewnie dwa winy wpadną.

Edytowane przez shadowy86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.