Skocz do zawartości
kcp78

Detroit Pistons 2018/19

Rekomendowane odpowiedzi

czapeczka,dlugopisik,karteczka :P jak to sie przyjemnie oglada,gdy masz swiezo w pamieci grubaska,z wiecznie przyklejona mina mopsa,z lapami wsunietymi pod pachy...

dzis boston,zatem ten wieczor powinien nalezec do andre. go pistons!...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja chciałem jakby tylko nadmienić, że poprzedni sezon zaczęliście od 10-3 i Hurd robił jakoś wtedy pireuty z balkonu

teraz Hurda już nie ma (miej go Panie w opiece)

połączcie kropki i wyciągnijcie wnioski póki jeszcze nie jest za późno...

Edytowane przez LeweBiodroSmoka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety nastąpiła bolesna weryfikacja... I to przy kiepskiej postawie Bostonu mamy -20 u siebie, Blake ośmieszony, w sumie wszyscy się zbłaźnili, nie dało się tego oglądać, Dre nawet 10 zbiórek nie skleił, zza łuku nie istnieliśmy. Oby tylko zostały wyciągnięte wnioski.

Pierwszy mecz od dawna, jaki mogłem chociaż we fragmentach zobaczyć i coś takiego, no nie zachęca to do dalszego zarywania nocek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety do słabej obrony z Celtics, która nie jest zaskoczeniem (i to jest zadanie dla Caseya w tym sezonie do odrobienia) doszły do tego brak zbiórek, trójek oraz ruchu piłki, był to sprawdzian z drużyną, która gra agresywnie w obronie, zatem obnaża braki ofesnywne, wytrzymałem pierwszą połowę, na drugą wybrałem sen, taka bolesna (styl) porażka może być pożyteczna pod warunkiem, iż wnioski z błędów zostaną wyciągnięte, patrząc jednak realnie na ograniczenia graczy, to na cuda nie ma co liczyć….

Ps. jak patrzę na Mooka to bardzo by nam się przydał w miejsce Stanleya, generalnie trade po Bradleya trzeba uznać za mocno średni, z drugiej strony pewnie przepłacony by został KCP nie ma co gdybać….

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość eF.

No wczoraj Blake pokazał klasę, nie ma co. Mam nadzieję, że to tylko wypadek przy pracy. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

breaking news ;-)

Chris HaynesKonto zweryfikowane @ChrisBHaynes
ObserwujObserwuj @ChrisBHaynes
Więcej

Detroit Pistons will decline the fourth-year option of forward Henry Ellenson, league sources tell Yahoo Sports. The No. 18th pick in the 2016 Draft will become an unrestricted free agent in July.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spencer ma jakiś żal do Pistons chyba.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość eF.

Po chwili uniesienia czas wrócić na ziemię. Griffin z koszykarskiego Boga z początku sezonu wraca na poziom zwykłego allstara (brzmi jakby to była ujma, wiem). Drummond choć już trzy razy zrobił 20/20 (szacun!) to jest nieskuteczny i musi nad tym popracować. Center to minimum te 55% z gry, u Dre jest to 49%, słabiutko. Reggie ma tylko przebłyski, a tak to wygląda jakby był pod formą.  I niestety z 4-0 robi się 4-3. Oczywiście daleki jestem od paniki, ale człowiek miał nadzieję, że pójdą ten krok do przodu. A tak to wracamy do punktu wyjścia,  czyli 1 runda PO i do widzenia. Pacers, Sixers, Bucks, Raptors, Celtics poza zasięgiem w tym momencie. Go Pistons!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spencer ma jakiś żal do Pistons chyba.

nie powinien miec. poprosil o transfer,svg go puscil [choc nie chcial]. czymam za niego kciuki,jak za kazdego innego grajka draftowanego przez 'tloki'. daj mu boze,zeby gdzies,kiedys,na poziomie nba zakotwiczyl w s5...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Drummond  ma inne zdanie o Dinwiddie Quote:“That man has a personal vendetta every time we play him,” Drummond said. “He’s trying to let us have it every time we play“Any time he sees the Detroit Pistons, he comes after us.”end of Qute .To samo Spencer zrobił w styczniu w Detroit kiedy jego buzzer runner odebrał Pistons zwycięstwo.,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie powinien miec. poprosil o transfer,svg go puscil [choc nie chcial]. czymam za niego kciuki,jak za kazdego innego grajka draftowanego przez 'tloki'. daj mu boze,zeby gdzies,kiedys,na poziomie nba zakotwiczyl w s5...

No głupie rozumowanie z twojej strony. Jak dla mnie to ewidentnie może miec żal, że nie dawali mu szans pograć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeszcze tego nie grali... Mieć pretensje do gościa, że ten nas rozwala i ma prywatną wendetę przeciwko nam ;) Niezależnie od przyczyn - nie narzeka na Pistons, nie stroi fochów, nie robi w zasadzie nic, poza wyjściem na parkiet i rozwaleniem Pistons. Nieważne czy spina się na Detroit czy nie - robi to co do niego należy i tyle. To chyba powinno się chwalić, a nie analizować czy się mści czy nie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie powinni Pistons szukać jakiegoś wzmocnienia na obwód?

Przecież na Jacksona się za bardzo patrzeć nie da...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No głupie rozumowanie z twojej strony. Jak dla mnie to ewidentnie może miec żal, że nie dawali mu szans pograć.

nauka czytania ze zrozumieniem sie klania. napisalem - cytuje - 'nie powinien miec',a co tam sie roi w jego glowie,to wybacz,speuklowac nie bede; organizacja zachowala sie wobec spencera wzorowo...

Drummond  ma inne zdanie o Dinwiddie Quote:“That man has a personal vendetta every time we play him,” Drummond said. “He’s trying to let us have it every time we play“Any time he sees the Detroit Pistons, he comes after us.”end of Qute .To samo Spencer zrobił w styczniu w Detroit kiedy jego buzzer runner odebrał Pistons zwycięstwo.,

napisalem jeno,ze zadnych pretensji/zali miec 'nie powinien'. tyle. a,ze grajkowie na ogol graja niezle zawody przeciw swym bylym druzynom,to juz calkiem inna para kaloszy...

Edytowane przez kcp78

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

to nie patrz; powinnismy szukac wzmocnien gdzie sie da,podobnie jak znakomita wiekszosc teamow w nba. ale zeby zawodzil szczegolnie jax,to bym nie powiedzial. najbardziej nam w tej chwili potrzeba wysokiego z dobra defensywa/dobra trojka [tolli,where are you?]. jak wroci luke,a bullock zacznie grac to,co w zeszlym sezonie,pownno byc niezle... 

Edytowane przez kcp78

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

to nie patrz; powinnismy szukac wzmocnien gdzie sie da,podobnie jak znakomita wiekszosc teamow w nba. ale zeby zawodzil szczegolnie jax,to bym nie powiedzial. najbardziej nam w tej chwili potrzeba wysokiego z dobra defensywa/dobra trojka [tolli,where are you?]. jak wroci luke,a bullock zacznie grac to,co w zeszlym sezonie,pownno byc niezle... 

Dlatego Karolu Strasburgerze, że macie najgorszy obwód z ekip walczących o PO, a Jackson jako druga opcja jest kasztanem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeszcze tego nie grali... Mieć pretensje do gościa, że ten nas rozwala i ma prywatną wendetę przeciwko nam ;) Niezależnie od przyczyn - nie narzeka na Pistons, nie stroi fochów, nie robi w zasadzie nic, poza wyjściem na parkiet i rozwaleniem Pistons. Nieważne czy spina się na Detroit czy nie - robi to co do niego należy i tyle. To chyba powinno się chwalić, a nie analizować czy się mści czy nie.

a gdzie tu widzisz pretensje. to jest opinia dre,i tyle. tak to widzi. pretensje masz ty,zwykly kibic,nie wiadomo czemu. ja pierd... 

Dlatego Karolu Strasburgerze, że macie najgorszy obwód z ekip walczących o PO, a Jackson jako druga opcja jest kasztanem?

pytasz czy sadzisz?! - polski to zaiste trudny jezyk. a z tymi wyrafinowanymi zarcikami,to do swoich kolegow tutaj 'startuj'. ja sobie nie zycze...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość eF.

Typ ma potencjał i ma przebłyski świetnej gry. Byś oglądał Pistons to byś wiedział. Jak się przebudzi to będzie ogień. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Typ ma potencjał i ma przebłyski świetnej gry. Byś oglądał Pistons to byś wiedział. Jak się przebudzi to będzie ogień. 

daj spokoj,df. szkoda klawiatury. tu wszyscy sa lepsi od naszych grajkow,i naszego menagementu,i juz; pamietasz,co tu rozni koledzy/znawcy pisali chocby o baynesie czy morrisie?! - ja pamietam. a dzis mordy im sie ciesza,ze bostonb ma takich grajkow. i spoko, niech tak bedzie. trudno,mamy jaxa,a moglibysmy miec russella. mamy dre,a moglibysmy miec turnera czy innego vucevica. trudno,no ch...co zrobisz?! :(...  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi