Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2018/19


january

Rekomendowane odpowiedzi

Fajnie, że była awantura. Widać po wyświetleniach tej niesnaski, że ludzi to interesuje i od razu jest szum i wiara kilka, aby obejrzeć to wydarzenie. Jak mówi często zawodnik MMA - Marcin "Różal" Różalski - ludzie chodzą na pokazy samolotowe, aby obejrzeć samoloty, ale też tylko czekają na moment, aż coś się wydarzy i będzie jakiś wypadek. Tak samo tutaj. Ludzie chcą obejrzeć dobrego kosza, ale też tylko czekają, aby coś się wydarzyło i fajnie, że była awantura, bo było show i coś się działo.

 

Ja nie karałbym zawodników. Zostali wyrzuceni z meczu i wystarczy. Cios Rondo był słaby i nie zrobił niczego złego CP3. Podobnie w drugą stronę cios CP3 nie zrobił nic Rondo, a Ingram również wyprowadził bardzo słabe uderzenie, które nic nie zrobiło CP3. Słaba siła ciosów i brak umiejętności, bo nie uderzali ze skrętem, co dałoby większej mocy uderzenia. Dla mnie to nakreca koniunkturę i takie wydarzenia są potrzebne. Ludzie są zadowoleni, bo coś się wydarzyło i potem chętniej wrócą na halę czy przed telewizor. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisze i niech zostanie na przyszłość. Od rana chodzi mi jedno po głowie:

 

Mam złe przeczucia co do LeBrona...

o Lebrona niema co się martwić, chyba jako tako wiedział gdzie idzie, do jakiej konferencji itd o jego sympatyków bardziej należy się przejmować, to już idzie zmiana pokoleniowa, teraz czas na nowego "bożyszcza tłumów" :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba każdy by się wkurwił w końcu. 

 

Może zacznie zajadać smutki i złość? :] Wyszłoby mu to na dobre :] 

 

Najlepsze z tej całej sytuacji jest to, że to Melo na dzień dobry był winien, bo rzekomo opluł Paula przez przypadek, a ten za to oplucie chciał zrobić Rondo to co Kratos Posejdonowi.

 

#StayMe7o :] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ingram zdecydowanie za mało. On powinien pauzować jednak znacznie dłużej. Może koło 10 spotkań.

Przepraszam bardzo ale za co 10 spotkań?

Metta dostał chyba 7 spotkań jak zajebał w łeb Hardena.

Chłop czeka, aż będzie w innym klubie, bo swojego to tak głupio... no chyba, że się nazywasz Portis :)Ps. Tak sobie patrzę na te powtórki i co najbardziej mi się rzuca w oczy, to taka akcja a Lance stoi jak pizda i kompletnie nie wie co zrobić... A przecież na takie akcje go LJ brał! :)https://twitter.com/540zCIG/status/1054033390385709056?s=09

Wspomniany już przeze mnie wyżej Metta też wielokrotnie był rozjemcą lub się nie angażował.

Lance też nie będzie się za każdym razem napierd...ł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli Ingram odepchnął od tyłu Hardena, bo ten go jebał w ataku, Rondo opluł Paula w sumie nie wiadomo dlaczego, Paul naoglądał się Umy Thurman w Kill Bill i chciał wydłubać oczy Rondo, bo go opluł, Rondo walnął Paulowi, bo ten chciał mu zrobić nie-wiadomo-co z oczami, Paul walnął Rondo, bo on walnął jego, a Ingram leciał przez pół parkietu żeby sprzedać tubę Paulowi w sumie nie wiadomo dlaczego, ale wyglądało śmiesznie biorąc pod uwagę jak on wygląda.

 

Meme team at its finest. xD

Dobrze, że CP3 nie zechciał zastosować metody pięciu punktów rozsadzajacych serce bo by Rondo do szatni nie zdążył zejść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze slow mo:

 

https://www.reddit.com/r/nba/comments/9q65pv/amick_official_hiresolution_video_obtained_by_the/ sucholas nie trafia prostego z metra na zwyklym smiertelniku z partyzanta, dostanie najwieksze zawieszenie

Edytowane przez memento1984
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dali sobie chłopaki po razie, pierwszy raz od X lat, a w dobie instagramów, selfiaczków, fistbumpów, wszyscy analizują kto kogo za co i dlaczego. Zamiast się cieszyć, że te cipki zaczęły się zachowywać jak dwumetrowe konie, to dywagacje dlaczego takie małe zawieszenia. Jak dla mnie nie powinni ich rozdzielać, poczekać kto komu wypłaci K.O. i zwycięzcy dać 2 mecze, przegranemu 4 i po temacie.

 

A za tydzień znów będzie "k**** kiedyś to były czasy, gdy w trumnie robiło się MMA, teraz to nie ma czasów".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dali sobie chłopaki po razie, pierwszy raz od X lat, a w dobie instagramów, selfiaczków, fistbumpów, wszyscy analizują kto kogo za co i dlaczego. Zamiast się cieszyć, że te cipki zaczęły się zachowywać jak dwumetrowe konie, to dywagacje dlaczego takie małe zawieszenia. Jak dla mnie nie powinni ich rozdzielać, poczekać kto komu wypłaci K.O. i zwycięzcy dać 2 mecze, przegranemu 4 i po temacie.

 

A za tydzień znów będzie "k**** kiedyś to były czasy, gdy w trumnie robiło się MMA, teraz to nie ma czasów".

czytając takie wpisy juz wiem skąd sie bierze popularność patologi w stylu fame mma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytając takie wpisy juz wiem skąd sie bierze popularność patologi w stylu fame mma

 

Nie wiem skąd, na pewno nie ode mnie.

 

Wszechobecna narracja, że kiedyś to się nie jadło miodu tylko żuło pszczoły, że wysocy z 90's zgwałciliby obecne gwiazdki w pomalowanym, że to jakieś takie kolorowe, plastikowe, rękawki, nogawki (...), nagle wraca jak grom z nieba temat napierdalanki w NBA i są komentarze, że tego i tamtego pojebało. Wygląda jakby to forum było pełne ludzi niestabilnych emocjonalnie.

 

Jeżeli ktoś lubi jak się napierdalają w NHL to też lubi Fame MMA Twoim zdaniem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.