Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2018/19


january

Rekomendowane odpowiedzi

Lonzo hot za łuku. Jak na razie 5/12 w dwóch meczach. Chociaż w meczu z Houston mam wrażenie że nawet jakoś specjalnie nie starali mu się przeszkadzać gdy oddawał te rzuty.

 

Fajna asysta też do McGee.

 

Teraz gdy Rondo dostanie zawieszenie wskoczy pewnie do pierwszej 5, ciekawe jak sobie poradzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w nocy sugerowalem sie tym jak ingram odlecial

wyglada to na faul obroncy przy powtorce ale z przyjemnoscia obejrzalbym to z innej perspektywy

i nie jest to takie jednoznacze, bo ingram biegnie w strone kosza i to bardziej harden w niego wbiega niz ingram w hardena. nie raz przy czyms takim widzialem gwizdek w 2 strone. zreszta bardzo podobnie jest prze stephensonie. zla pozycja obroncy, ruch lokciem i tez nikt nie mialby pretensji gdyby zagwizdano ofens o czym pisalem wyzej, zebys mi wlasnie niewyskakiwal z tectami typu "inni be, moi cacy..."

 

Dalej się nie zgodzę, że to jest choć minimalny ofens. Nie próbuj naginać proszę.

 

Na początku tej akcji Ingram stał przed linią 3pt., TYŁEM do kosza a na wprost biegnącego Hardena który jeszcze był na połowie. Ingram widząc, że Harden go minie na pełnej prędkości wystawia prawą rękę, ale przy obrocie wali z bara Hardena. To ingram ściął na Hardena, a nie Harden barkiem w Ingrama. James chciał go minąć.

 

Jak lubisz takie naginanie, to z chęcią wysłucham co masz do powiedzenia na temat szarży LeBrona przy 106:100 dla Houston ( +2 z tej akcji ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.instagram.com/p/BpLuVFAgtOk/?utm_source=ig_embed

Z innej kamery

Ingram zachował się głupio, fajnie że okazał jakieś emocje w końcu, ale popchnięcie Hardena to efekt tego że ten go objeżdżał całą noc + tych fauli Hardenowskich których nienawidzi cała liga, ale często są jednak faulami, więc wyszła po prostu frustracja z Ingrama.

Natomiast ciesze się, że CP3 dostał tego sierpa za bycie fake tough.

NIe podobało mi się, że Lebron nie ustawił tonu zamykając ten mecz i to, że skupił się na przytulaniu CP3, zamiast stania za swoją drużyną.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

A Towns to chyba zacznie od Butlera jak tak dalej pójdzie :P

Chłop czeka, aż będzie w innym klubie, bo swojego to tak głupio... no chyba, że się nazywasz Portis :)

 

Ps. Tak sobie patrzę na te powtórki i co najbardziej mi się rzuca w oczy, to taka akcja a Lance stoi jak pizda i kompletnie nie wie co zrobić... A przecież na takie akcje go LJ brał! :)

https://twitter.com/540zCIG/status/1054033390385709056?s=09

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minęły dwa mecze... Myślę, że jeszcze z 10-12 i zacznie tęsknić za syfem z Ohio... Nawet za IT zatęskni! Uzna, że to była igraszka w porównaniu do tego, co ma w Lakersach.

nie dramatyzujcie, to dwa mecze może Lebron jeszcze zacznie grać jak najlepszy gracz w lidze warty swojego kontraktu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli Ingram odepchnął od tyłu Hardena, bo ten go jebał w ataku, Rondo opluł Paula w sumie nie wiadomo dlaczego, Paul naoglądał się Umy Thurman w Kill Bill i chciał wydłubać oczy Rondo, bo go opluł, Rondo walnął Paulowi, bo ten chciał mu zrobić nie-wiadomo-co z oczami, Paul walnął Rondo, bo on walnął jego, a Ingram leciał przez pół parkietu żeby sprzedać tubę Paulowi w sumie nie wiadomo dlaczego, ale wyglądało śmiesznie biorąc pod uwagę jak on wygląda.

 

Meme team at its finest. xD

Mnie rozbawiło także to, że graczem, który zaczął wszystkich uspokajać był Lance Stephenson, a LeBron James zamiast dołączyć do swoich kolegów, to zaczął osłaniać Chrisa Paula przed nimi własnym ciałem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.