Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2018/19


january

Rekomendowane odpowiedzi

Lakers dzisiaj mieli straszne parcie na wygraną i chociaż to Kings przez większość meczu byli lepsi. To Lakers grali Kuzmą, KCP, Ingramem i Hartem w końcówce, kiedy w Kings biegały takie tuzy jak Weynen Gabriel, Cameron Reynolds, czy Kalin Lucas.

 

Cieszy dobry mecz Ingrama, obrona niepokoi coraz bardziej.


Mikhayluk miał się łapać do rotacji a gość jest tak tragiczny ze ledwo sie łapie do rotacji w preseason :grin:

Jak Lakers grają Hartem 37 minut w meczu preseason przeciwko Kings (!!!), to minut dla Svi brakuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do obrony to zobaczymy po pierwszych meczach RS. Teraz jeszcze nie zaczęli bronić.

Dużo osób twierdzi że Lebron ma już swoje lata i będzie z tym kłopot a ja mam wrażenie że gość porusza się jak młoda kozica.

Ja tam mam wrażenie, że trochę się spasł i taki troszkę wolniejszy, możecie mnie wyprowadzić z błędu bo tylko jakieś urywki oglądałem i nie chcę nic stwierdzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mam wrażenie, że trochę się spasł i taki troszkę wolniejszy, możecie mnie wyprowadzić z błędu bo tylko jakieś urywki oglądałem i nie chcę nic stwierdzić

On tak po prostu wygląda. Mega atleta. Przy takich warunkach i wieku jest naprawdę szybki.

I przestawia przeciwników jak chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mam wrażenie, że trochę się spasł i taki troszkę wolniejszy, możecie mnie wyprowadzić z błędu bo tylko jakieś urywki oglądałem i nie chcę nic stwierdzić

lebron zawsze na poczatek sezonu lapie masy, ale spasnieciem to bym tego nie nazwał, raczej przypakowaniem.Im dalej w sezon tym bardziej chudnie, a na playoffy juz totalnie redukuje węgle.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ingram w tym preseason rozegrał już 4 mecze na dosyć wysokich minutach bo 26MPG i w tym czasie oddał całe 5 trójek z czego nie trafił żadnej

 

Niby fajnie że  w zeszłym sezonie podskoczyły procenty ale dosyć zabawnie że on tych trójek nie bardzo chce rzucać i woli zamiast tego ładować long 2 w których też Paulem jednak nie jest

 

Kuzma to mi bardzo mocno zaczyna przypominać wyższą wersje Zacka Lavine. Niby fajne cyferki na przyzwoitej skuteczności tylko że drużynie za dużo to dawać nie będzie

Strasznie mało ogarnia jeśli chodzi o obrone. W tym preseason już kilka razy zgubił się na pick n rollu tak że oddawali pusty layup na kosz a komentarzem do tego miała być mina trenera Waltona

 

Lebron może kręcić najlepszego boxa w karierze bo dobrzy playmakerzy i szybkie tempo ale ten roster po tym presason wygląda mi jeszcze gorzej niż przed 

 

Hart powinien z kolei dostawać więcej minut i oby ich mu nie zabierali kosztem takich raków jak Lance 

 

Javale niby latem robił furorę swoimi strzeleckimi filmikami a póki co bawi się w jakieś short midrange które nawet nie są blisko  :rugby:

Edytowane przez dapunk20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ingram w tym preseason rozegrał już 4 mecze na dosyć wysokich minutach bo 26MPG i w tym czasie oddał całe 5 trójek z czego nie trafił żadnej

 

Niby fajnie że  w zeszłym sezonie podskoczyły procenty ale dosyć zabawnie że on tych trójek nie bardzo chce rzucać i woli zamiast tego ładować long 2 w których też Paulem jednak nie jest

 

Kuzma to mi bardzo mocno zaczyna przypominać wyższą wersje Zacka Lavine. Niby fajne cyferki na przyzwoitej skuteczności tylko że drużynie za dużo to dawać nie będzie

Strasznie mało ogarnia jeśli chodzi o obrone. W tym preseason już kilka razy zgubił się na pick n rollu tak że oddawali pusty layup na kosz a komentarzem do tego miała być mina trenera Waltona

 

Lebron może kręcić najlepszego boxa w karierze bo dobrzy playmakerzy i szybkie tempo ale ten roster po tym presason wygląda mi jeszcze gorzej niż przed 

 

Hart powinien z kolei dostawać więcej minut i oby ich mu nie zabierali kosztem takich raków jak Lance 

 

Javale niby latem robił furorę swoimi strzeleckimi filmikami a póki co bawi się w jakieś short midrange które nawet nie są blisko  :rugby:

Mam takie wrażenie, że Lebron przyszedł do Lakers i nie chciał gwiazdy obok siebie, albo raczej może nie miał na to parcia, żeby gonić Jabbara. Dlatego przy tych grajkach pewnie będzie kręcił kosmiczne statystyki, zwłaszcza ppg. Brakuje mu jakieś 8 000 punktów, więc jakieś zajebiste 2 i pół sezonu i jest na pierwszym miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie byłem, nie jestem i nie będę fanem LJ w LAL, ale skoro już jest (co jest niewątpliwym sukcesem Maglinki) to kilka spostrzeżeń:

- Waltona dostał zadanie innego ustawienia ekipy, a znając oczekiwania i styl gry LJ wiemy że nie jest to łatwe i w pierwszym sezonie zarówno Spoestra jak i Lue mieli z tym problem, pomimo znacznie lepszego składu.

- nikt tak naprawdę nie wie po co przyszedł LJ do Lakers... Rodzina? Historia klubu? Biznes? Indywidualne staty (bo przy GSW odpuscił mistrzostwo), a może jednak dogadali się na miks w/w z jednoczesnym mentoringiem bardzo utalentowanych młodych i odejście za rok od bycia 1 opcja (w co nie wierzę).

- mamy tak naprawdę preseason, a na tym etapie ćwiczy się podstawy: zgranie przy zbiórce defensywnej, przejście do ataku (transition) i rola graczy (pamiętajmy tam będzie 2-3 rozgrywających/ballhandlerów non stop na boisku, pewne nawyki musi zmienić zmienić każdy z graczy), ruch bez piłki do cutow, zasłony, post - dopiero z czasem pojawi się płynność, a co za tym idzie więcej p'n'r , automatyzm w oddaniu piłki na obwód.

- na razie fajnie wygląda wyjscie po zbiórce w transition, ale pozycyjną grę wiadac, że dopiero ćwiczą i nie wygląda to jakoś super (poza kilkoma cutami/alley-oopami "palce lizać")

- defensywa? Trudno ocenić coś czego nie ma, ale bądźmy też szczerzy że pozostałe ekipy (no może poza Clippers i Cavs dziś) też nie bronią.

Pozycja C jest katastroficzna. Chce Nanca z powrotem, czemu oni Randla nie oddali w tej wymianie... McGee jest zagubiony jak we mgle, dużo lepiej w ofensywie wygląda. Zubac cienki jak papier odbija się od wszystkich. Naprawdę szkoda tej kasy na Lance'a... a na rynku bieda. Mogli wziąć na camp Okafora jak Sixers, dobry na switchach, świetny w pomalowanym. Dziś praktycznie został tylko Aldrich.

Liczę na jakiś deal w styczniu za te roczne kontrakty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, chodziło mi dokładnie o finał konferencji.

Ale brawa za czujność :smile:

Myślisz, że w finale konferencji Damian Jones, Alfonso McKinnie, Jerebko i Marcus Derrickson też będą tyle faulować, co dziś w nocy, a Ingram będzie zdobywał kilkanaście punktów w połowie z linii rzutów wolnych?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.