Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2018/19


january

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież Ingram w minutach gdzie prowadził ofens bez LBJ/Rondo wyglądał słabiutko. Zrobił kilka layupow trafił jakiś midrange i to jest świetny występ? No ludzie kreujecie go na przyszłego superstara a zadowalacie się takim czyms

 

Co do Lance'a - Typ jest po prostu słaby i nie wiem jak ktoś w tej lidze jeszcze próbuję robić z niego ważnego członka rotacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ingram wyglądał świetnie, w porównaniu do ubiegłorocznego preseason przepaść. Przede wszystkim więcej gry bez piłki + postępy w obronie. McGee z Rondo też na plus.

 

Na minus:

 

- lineup w drugiej kwarcie, poza tamtym fragmentem meczu gra Lakers wyglądała w sumie nieźle jak na ten etap przygotowań,

- Lance, który wprawdzie rzutowo wygląda zaskakująco dobrze, ale blokuje ruch piłki i jest fatalny w obronie,

- KCP, ale on tym lepiej będzie grał, im bardziej poukładany będzie atak drużyny,

- dużo błędów w obronie,

- brak wysokiego z ławki. Rozumiem że Lakers chcą grać positionless basketball, ale co jeśli McGee złapie faul trouble albo odniesie kontuzje, a po przeciwnej stronie będzie zespół z dominującym podkoszowym?

 

Poza tym mnóstwo fauli zabiło tempo gry, no i bardzo widoczny brak Balla, który pomógłby w momentach, gdy piłka przestawała krążyć w ataku i przyklejała się komuś do rąk. Powrót Lonzo i więcej minut dla LeBrona to także mniej piłki w rękach Lance'a - kolejny plus.

 

Ogólnie jak na pierwszy mecz preseason w sumie bez jakichś większych zaskoczeń. Lakers powinni być fun to watch, jak tylko trochę się zgrają.

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że wyglądało źle, wiem po sprawdzeniu boxscore'u, byłem ciekaw bardziej szczegółowych wniosków po tym meczu z dobrą ofensywnie drużyną.

 

Obrona była adekwatna do obecnego etapu przygotowań. ;-)

 

Z tego co kojarzę rok temu Lakers zbierali jeszcze gorszy oklep od Nuggets w preseason, a miesiąc później mieli czwartą obronę w lidze, więc szczególnie bym się nie przejmował. Tym bardziej, że gdy grali podstawowi zawodnicy, to mecz był wyrównany. Denver odjechało najpierw w drugiej kwarcie, gdy Lakers wyszli piątką z Lance'm i Beasley'em, a potem na przełomie trzeciej i czwartej, kiedy Walton wypuścił głębokie rezerwy.

 

Dużo powinien dać powrót Balla, niemniej razi brak post defendera i z tym się raczej nic nie zrobi.  

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby tak przyjanuszować i pojechać po ortografii i interpunkcji to zrobiłeś 6 błędów w 2 zdaniach

 

Jak Lakersland zamknęli to juz chyba nie ma nic ciekawego

 

A Ty trzy ;)

 

Co do pierwszej przedsezonowej popierdółki, to mnie przeraża tylko jeden fakt; jedynym centrem obok McGee jest drewno na poziomie pierwszej piątki Księżaka Łowicz... kto i co widzi kur*a w tym Zubacu?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ty trzy ;)

 

Co do pierwszej przedsezonowej popierdółki, to mnie przeraża tylko jeden fakt; jedynym centrem obok McGee jest drewno na poziomie pierwszej piątki Księżaka Łowicz... kto i co widzi kur*a w tym Zubacu?!

Rozbawiło mnie to znikną na końcu zdania. Już nie mówiąc o tym, że w ostatnich paru latach mamy patriotyczną ortografie- mówimy w "języku Polskim" :grin:

 

przecinki i kropki na końcu zdań to whateva i jak mówie troche Janusz ze mnie wylazł 

 

Co by nie było offtopu

 

Drugim problemem Lakers obok braku 2 centra jest dość prosta koszykówka w ataku. Czego uosobieniem jest Kuzma, który lubi oddawać duzo różnych rzutów z niekoniecznie przygotowanych pozycji.

Edytowane przez iglo13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czy pozycja zawodników to nie taka, kogo kryje się w obronie?

 

Np LBJ jest uważany za SF bo bronił SFów, mimo że w ataku grał jako PG całą karierę.

 

Nie powiedziałbym, że LeBron grał jako pg całą karierę.

 

Ale idąc tym tokiem rozumowania, to Kyle Kuzma i Michael Beasley to środkowi, bo będą dostawać w Lakers minuty na tej pozycji. Wniosek z tego taki, że Lakers więcej centrów nie potrzebują, skoro mają już ich tylu. :smile:

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.