Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2018/19


january

Rekomendowane odpowiedzi

To są percetyle, więc Twoje pytanie można zadać do każdej z tych statystyk :smile: Generalnie znaczy to tyle, że dla przyjętych kryteriów, w poszczególnych kategoriach zawodnik mieści się w danej grupie graczy. Tu są same pozytywne kategorie więc im większa liczba tym lepiej. Na przykładzie Twojego pytanie. Playmaking 66,8% oznacza, że dla przyjętych kryteriów BI mieści się w 1/3 (33,2%) najlepszych graczy. Tylko pytanie jakie kryteria zostały zastosowane, bo że statami można sobie manipulować to chyba każdy tu wie :smile:

Raczej nie masz zupełnie pojęcia o czym piszesz.,Skoro Playmaking 66.8% oznacza iże Ingram mieści się w 1/3 (33.2%) najlepszych graczy to  według Twojej wiedzy : w 30 teamach NBA jest po 20 graczy = 600 graczy to Ingram jest w przybliżeniu na 200 miejscu ,czyli 199 graczy w lidze ma lepszy Playmaking, a 400 graczy gorszy.,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie masz zupełnie pojęcia o czym piszesz.,Skoro Playmaking 66.8% oznacza iże Ingram mieści się w 1/3 (33.2%) najlepszych graczy to  według Twojej wiedzy : w 30 teamach NBA jest po 20 graczy = 600 graczy to Ingram jest w przybliżeniu na 200 miejscu ,czyli 199 graczy w lidze ma lepszy Playmaking, a 400 graczy gorszy.,

 

Skąd Ty tych 600 graczy wyjąłeś jak my założeń nie znamy? Może było ograniczenie do pozycji? Albo starter/ławka?

 

Wg mojej wiedzy, jeśli, dla samych wyliczeń założymy, że podana przez Ciebie liczba graczy z badanej grupy jest poprawna to tak, percentyl właśnie coś takiego oznacza. Jeśli się mylę to wytłumacz mi proszę w takim razie co oznaczają percentyle, bo mnie chyba na statystyce na studiach oszukali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd Ty tych 600 graczy wyjąłeś jak my założeń nie znamy? Może było ograniczenie do pozycji? Albo starter/ławka?

 

Wg mojej wiedzy, jeśli, dla samych wyliczeń założymy, że podana przez Ciebie liczba graczy z badanej grupy jest poprawna to tak, percentyl właśnie coś takiego oznacza. Jeśli się mylę to wytłumacz mi proszę w takim razie co oznaczają percentyle, bo mnie chyba na statystyce na studiach oszukali.

Nie było tam filtrów czyli te 66.8% oznacza że był oceniany jakos koło 200 miejsca w lidze

 

No i te staty mają oceniać "talent" a nie impact tak więc w tych statach Beasley wygląda na all stara mimo impactu G-Leaguera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki no dosyć wyraźnie jest napisane, że wszystkie szczegóły podadzą lada moment jak stronę skończą.

"Thread: Full data & explanations will be available once the site is up, but here are some quick notes on the competency based grades"

i poniżej kilka wyjaśnień jest. Reszta niedługo.

https://twitter.com/The_BBall_Index/status/1020721246684762112

 

BTW. W większości postów podają dane dla pozycji i graczy pow. 1000-1500 min.

Edytowane przez dannygd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rewelacje Matta Barnesa o tym, że w czasie kariery jarał codziennie nabierają wiarygodności

Pierwsze słowa Kuzmy o tym, na czym najbardziej skupiał się w lato - obrona :] Coś czuje, że będą odszczekiwane te tezy o przecenianym Kuzmie w tym sezonie.

wywiady z media day cec***ą się przecież tym, że każdy nad wszystkim pracował i wszystko polepszył, ja tam wolę poczekać, bo mało co się zazwyczaj sprawdza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.