Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2018/19


january

Rekomendowane odpowiedzi

Jendras ja bym wolał Favorsa, który jednak lepiej broni pomalowanego jeśli go na C umieścisz. On bardzo dobrze wyglądał fizycznie w zeszłym sezonie i grał bardzo efektywny kosz - a do tego nie musi mieć tyle piłki w rękach co Julius, więc do ewentualnych pozeraczy USG by idealnie pasował. Gdyby dodał choć skutecznosc 1/3 za 3 i kosztował 40-50/4 to steal FA!

 

Randle moim zdaniem będzie droższy (60/4) i z takim (potencjalnie) LBJ czy PG13 gorzej będzie fitował, dalej brak obrony kosza bedzie.

 

KQQ podobnie jak Noel to dla mnie max. 26-30/4, ale i talentu mniej. Za to dobry fit do LJ i rim protectors. Pytanie tylko po co ich brać na dłuższe kontrakty jak (raczej) taniej można wziąć Mejriego czy McGee za min :)

 

Z innych super rolsow:

Na F bardzo bym chciał Bjelice, którego już 24/4 będzie trudne do wyrównania dla Wolves lub Moute, gdzie HOU póki nie ogarnie gwiazd to kontraktu mu nie da.

 

Z SG wszystko zależy od FA i draftu. Jak przyjdzie PG13 to szukać będziemy tylko uzupelniaczy doświadczonych na min., a jak nie to tak jak pisałem - trzeba brać Bradleya, który może na PG grać i raczej więcej niż 40-50/4 nie będzie kosztował. Pope pewnie więcej sobie zaśpiewa :)

Jak nie złapią fajnego shootera w drafcie to masa grajków z FA jest dostępna - nie ma co się spieszyć

 

Poza C najbardziej newralgiczna pozycja do uzupełnienia to PG, gdzie jak nie było Lonzo/Ingrama to tragedia była. Jeśli LJ nas oleje i pójdzie do HOU, PHI czy BOS to biłbym się o Smarta i FVV.

Już widzę przerażenie ekip przeciwnych które mają w rożnych konfiguracjach obronę Lonzo/Smart/Bradley/FVV na G.

Ewentualnie IT2 na rok i szukamy trejdu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lakers podobno wybierali między Spellmanem i Wagnerem, uważając tego pierwszego za większy talent, ale z mniej pewnym zdrowiem. No i Magic wolał gościa z Michigan.

 

Z pickiem 39 liczyli na Khyri Thomasa, ale poleciał tuż przedtem. 

 

Trade z Philly był z myślą właśnie o wybraniu Isaaca Bongi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozna byc troche zawiedzonym, w ostatnich latach troche inaczej wygladal draft, przede wszystkim duzo wczesniej draftowalismy:p

wczoraj jak nasi wybrali wagnera, bylo w okolicach 4 nad ranem i po tych wszystkich nazwiskach, ktore spadly, mozna czuc sie zawiedzionym, niemniej ja jestem zadowolony z tego co wzieli.

 

przede wszystkim wzieli grajkow, ktorzy sa w stanie cos dac druzynie w zasadzie od 1 meczu i poprawiaja lakers w tym, czego najbardziej potrzebuja czyli... 3s.

wagnera kojarze, bo kilka spotkan michigan w tournamencie obejrzalem. przede wszystkim to center, ktory swietnie odnajdzie sie w tej druzynie. sieknie trojke, biega, costam zagra pod koszem. energiczny chlopak, z bardzo fajna osobowoscia. to nie jest pick z fajerwerkami na pierwszy rzut oka ale to jest naprawde fajny pick i bedziemy z niego zadowoleni. zubac nie bardzo pasowal do tej druzyny, nie rozwinal sie tak jakbysmy tego chcieli. nie wiadomo co z lopezem ale niewykluczone, ze lakers z lopeza zrezygnuja a minuty na C podziela wagner i randle. moze kogos dokoptuja.

 

swiata nie kojarze ale jak widze, ze siepie trojki z 44% to wlasnie o to chodzilo. podobno nie myli sie z naroznikow i juz w ncaa walil troje z nba range, wiec to jest tokladnie taki shooter jakiego potrzebujemy.

 

marzyl mi sie divincenzo ale jak sie nie ma co sie lubi, to sie lubi co sie ma...

isaaca nie kojarze. ma wszystko to czego nie maja 2 pozostali czyli dluugie rece:D

 

szkoda, ze nie poszedl zaden deal, nie ma fajerwerkow ale sadze, ze minimum wagner bedzie waznym graczem w rotacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, trochę inaczej obstawiałem wybory Lakers, ale też za każdym razem moje typy szły szybciej - poza Miltonem.

Patrząc jednak na to co mogli wybrać to:

- Wagner to świetny strzelec na PF/C, niektórzy twierdzą że to współczesna wersja Dirka. Ja nie mam nic przeciwko, żeby choć w części było to prawdą :) Tym samym Lakers muszą rim protectora na FA wyciągnąć - powtórzę się Favors/Noel/KQQ

- Bonga to mega prospect, jaram się nim, bo to niewiele mniejszy talent może być od Doncic, który wprawdzie jest lepszy w ofensywie, ale Isaac świetnie broni. Niemniej to pick, który raczej najszybciej za rok podpiszą.

- Mykhailuk to taka gorsza wersja Donte czy Kevina, ale podobno najlepszy strzelec za 3 na uczelni. Tu mam największe wątpliwości, bo Milton załatał by problem back upu na PG... ale chyba trzeba napisać trust The process

 

https://www.nba.com/amp/lakers/news/180621-pelinka-reacts-to-la-2018-draft?__twitter_impression=true

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do rim protectora, to jest to oczywiście brakujący skill, ale niekoniecznie taki niezbędny, bo jeśli powiedzie się plan A, to Lakers z LeBronem i George'm raczej nie będą bronić w taki sposób, by kierować penetracje rywali na shotblockera. Na pierwszy plan wysunie się (o ile jeszcze tam nie jest) umiejętność bronienia kilku pozycji.

 

Noela bym nie tykał, nawet za minimum. 

 

Mykhailuk ponoć rewelacyjnie wypadł na workoucie. 

 

A ten Wagner z tego co czytam miał jakieś chore procenty w rzucaniu contested jumperów i, co jest rzadkością, nie pogarszał poziomu gry przeciwko silnym rywalom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poogladalem troche hajlajtow chlopakow i zaczynam sie zakochiwac w tych wyborach

ja wiem, ze sa jednowymiarowi, ze od polowy 1 rundy to juz wlasciwie loteria czy z goscia cos bedzie czy nie ale mamy 3 fajnych grajkow,

ktorzy sa wzieci po to, by pelnic okreslona role i maja wszystkie skillsy ku temu, by sie odnalezc i robic robote.

 

z tak wysokimi numerami, wzieto chyba najlepiej jak mozna bylo, jesli chodzi o nasze zapotrzebowania.

 

jasne, ze fajnie byloby wybrac gosci, ktorzy maaj full package ale pytanie czy my takich gosci potrzebujemy(?)

 

srac divincenzo, pewnie nawet gdybysmy mieli pick w okolicach 15 i tak by go nie wzieli jak znam zycie.

ukrainiec wyglada na nieziemskiego shootera. 44% zza luku robi wrazenie, w zasadzie nie myli sie z naroznikow i potrafi tez skonczyc alley oopa. wiec mi sie bardzo podoba. okazuje sie, ze tak nisko spadl bo ma maly wingspan. jakby to qrwa mialo znaczenie przy trafianiu trojek a tak jak pisze jendras, 20 lat i 4 lata grania na uczelni. fajnie!

 

wagner tak jak sviat, ograny tez ze swietnej uczelni, duzego programu. gosc moze nie wyglada ale potrafi skrossowac niejednego wysokiego. naprawde niezly ball handling, wspomniana troja, jakastam zbiorka. czy my potrzebujemy rim protectora? niestety goscia, ktory bedzie siepal trojki i robil 3 bloki na mecz... raczej nie znajdziemy, z tak niskimi wyborami.

 

drugi niemiec za to fizycznie prezentuje sie przekozacko. i tyle wiem. hajlajty tez wygladaja fajnie choc nie mam przekonania do hajlajtow z ligi niemieckiej czy eurocup gdzie gra sie totalnie inaczej.

 

to sa goscie, ktorzy moga zaskoczyc i wejsc do rotacji i przede wszystkim ograni, wiec moze sie okazac, ze tak jak kuzma juz od 1 meczu wniosa cos do gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie jakoś nie jarają te wybory, tym bardziej że żaden z nich nie istnieje w obronie.. Liczyłem na inne wybory, ale trudno.. 
Czekam na nowe info w sprawie FA. Nie chciałbym aby trafił do nas LBJ, obawiam się że on się rozsypie biorąc pod uwagę jak jest eksploatowany w ostatnich latach.. Kobe też przez większość kariery był nie do zajechana.. a potem posypało się. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie jakoś nie jarają te wybory, tym bardziej że żaden z nich nie istnieje w obronie.. Liczyłem na inne wybory, ale trudno.. 

Czekam na nowe info w sprawie FA. Nie chciałbym aby trafił do nas LBJ, obawiam się że on się rozsypie biorąc pod uwagę jak jest eksploatowany w ostatnich latach.. Kobe też przez większość kariery był nie do zajechana.. a potem posypało się.

 

Jak mu Achilles nie pójdzie to się nie rozsypie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Niemiec to mega poukładany gościu. Nie liczyłem, że będą brać rzucająca 4 ale im więcej o nim czytam, tym bardziej wybór mi się podoba. Poza tym gdyby jakimś cudem Kuzme w dealu puścili to mają idealnego zmiennika na jego miejsce.

 

https://www.theplayerstribune.com/en-us/articles/moe-wagner-thank-you-michigan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.