Skocz do zawartości
january

Los Angeles Lakers 2018/19

Rekomendowane odpowiedzi

@mayor niekoniecznie, bo okazuje sie, ze nic takiego nie powiedziala

https://www.yardbarker.com/nba/articles/pelicans_owner_gayle_benson_calls_over_my_dead_body_report_completely_untrue/s1_14822_29119160

niestety ale w tych czasach reporty sa tak sprzeczne, ze ciezko wierzyc w ktorykolwiek. przed chwila probowano ludziom wmowic, ze zion wroci do duke, bo to robilo klikalnosc.

lonzo ball jakos mocno tego rzutu nie zmienil w tym sezonie(choc podobno mial...) natomiast pracowal nad sila, co powoduje, ze latwiej mu rzucac. 2/3 tygodnie temu jakis trener personalny(podobn o jeden z najlepszych w usa) od rzutu mial przez tydzien pracowac nad rzutem z kilkoma graczami lakers, ball przewijal sie w filmikach. ja nie spodziewam sie po nim, ze zmieni totalnie technike rzutu, natomiast mysle, ze wczesniej czy pozniej dobije do rozsadnych %, tak jak mialo to miejsce w ncaa.

kwestia dealu davisa, imo spotkaja sie z nim jeszcze raz w 4 oczy, zapytaja wprost. jezeli podtrzyma to co wyszlo w noc draftu, po losowaniu, ze chce odejsc, pelicans skoncentruja sie na znalezieniu dealu. choc mam wrazenie, ze do dealu z lakers moze nie dojsc. jest za duze cisnienie ze strony wszystkich dookola, by do tego doszlo, nawet jesli ktos uzna, ze oferta lakers jest najlepsza.

co do lakers,

zobaczymy, mnie sie wydaje, ze lakers beda musieli pojsc w innym kierunku... niz ad

choc zaczynam sie zastanawiac, czy lebron stac na to by poczekac jeszcze 1 sezon na AD. jezeli zaden z topowych FA nie zawitalby do jezioranow, moze bron przeczeka pels? gdyby poszedl taki sygnal, nikt przy zdrowych zmyslach nie dalby pelicans dobrej oferty gdyby za rok lakers mieli cap space na AD:D

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W ciągu najbliższego miesiąca pewnie będzie z 100 sources o tym, że :
- Pels nie chcą wymieniać się z Lakers i w ogóle młodzież LAL to szrot
- Tatum mega regres, te ich picki i reszta to szrot
- jakieś żarty z propozycją Knicks, tam nie ma nic ciekawego.

Oczywiście wypuszczać będą je Pels oraz wzajemnie "kochający się" dziennikarze z Bostonu (tak jak plotkę o właścicielce Pels i sprzedaży Davisa do Lakers po jej trupie), NY oraz LA. Więc ciężko wierzyć w cokolwiek. Oddałbym osobiście Balla, Kuzmę, Harta, #4, 2020 1st i jakieś WagneroBongi za Davisa, ale nie ma co rozwijać tego tematu, bo nikt nie wie jak to będzie. Niemniej obstawiam, iż skoro Pelicans już poczekali od trade-deadline do lata to i poczekają na Celtics, więc tu timing decyzji Irvinga z player-option jest dość ciekawy. 

Co do draftu : trade, trade, trade. Nie mówię tu o wymianie po gwiazdę (Davis), bo to osobny temat, nie mówię o Bealu (według mnie bezsens w kontekście pierwszego i drugiego tieru topFA - wzięcie Beala blokuje maxa). Trade down to zdecydowanie najlepsza opcja z 4 pickiem, rozwinę to w czerwcu. Osobiście chciałbym dealu z Atlantą, strasznie dużo fajnych tu opcji, a jakieś tam plotki są, że bardzo chcą 4 pick. Marzenie to 4<->8 lub 10+Huerter, to byłby fantastyczny deal, ale wątpię by Schlenk puścił Huertera. Niemniej 4 <-> 8+10? Brać i uciekać. A oni mają jeszcze 3 early to mid 2nds. Dużo tu fajnych opcji. Zresztą po 4 pick mocno uderzać mogą także choćby Suns czy Bulls. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
14 godzin temu, january napisał:

Trade down to zdecydowanie najlepsza opcja z 4 pickiem

wk77e7g9gug21.jpg

Jakbym czytał forum sprzed dwóch lat z tą różnicą, że teraz jest #4 a wtedy była #2

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, airmax napisał:

Jakbym czytał forum sprzed dwóch lat z tą różnicą, że teraz jest #4 a wtedy była #2

No, miałem rację wtedy, więc może i mam teraz 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tyle, że takie trade down to ma sens w przypadku jak widzisz dwóch typa w drafcie co Ci pasują do składu i liczysz, że mogą się fajnie rozwinąć. I wszystko było by spoko @january ale Wy macie LeBrona James'a, nie macie czasu na rozwijanie młodzieży, LBJ nie ma czasu czekać, a Lakers bardzo chcą "right here, right now". Poza tym chyba większą wartość transferową ma #4 niż #8 + #10 ( co wątpliwe by ktoś na to poszedł ). 

Not gonna happen. Ta #4 + Lonzo i w sumie nie mam pomysłu za kogo by to mogło polecieć. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nooo... widzę takich typów :P 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
49 minut temu, january napisał:

No, miałem rację wtedy, więc może i mam teraz 😉

Trochę ryzykowna teoria po dwóch sezonach. Już pomijam, że większość czołówki powinna wg Ciebie robić wtedy trade down ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 minut temu, january napisał:

Nooo... widzę takich typów :P 

Ja wiem, że Ci się Rui Hachimura marzy zamiast LeBrona.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Grubo i to bardzo. Do tego Vogel dzis bedzie przedstawiany, idealny timing.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

cos pieknego, jaki tam musial byc porzadek, day2day holy effin shiiit. a typ ktory byl w samym srodku tej atmosfery zostaje mega-bossem - nice : ]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niezły cyrk tam widać był i jest. Obejrzałem ten wywiad Magica z first także, a teraz przedstawienie Vogela prasie i to co się rzuca w oczy to :

-media LA zaczynają w końcu zadawać niewygodne pytania, w zasadzie Vogela mogło tam nie być nawet bo wszystkich interesował tylko Pelinka. 

-Magic był problemem, nie wiem czy najważniejszym bo to miano raczej dzierzy Jeannie, ale w dniu jak Lakers prezentują nowego trenera ten udziela takiego wywiadu, pokazując jak organizacja jest dysfunkcyjna gdzie jednocześnie podkreśla co chwila jak to wszystkich kocha i jak mu na dobru Lakers zależy lol

-ma pretensje do Pelinki za to,  że ten wbił mu nóż w plecy twierdząc, że go ciągle nie ma, po czym przyznaje, że od początku miał układ, że go może często nie być. Nie wiem, nie znam na tyle Pelinki i całej sytuacji, ale posiadanie szefa, który nic nie robi, jest tylko do zbierania pochwał jak inni na niego robią, przerabialem więc nie wiem czy to trochę nie była sytuacja tego typu. 

Tak czy inaczej gdzie by prawda nie leżała Magic tą decyzja, tym jak to rozegrał wtedy i teraz tym wywiadem szkodzi Lakers

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

najzabawniejsze(?) jest to, ze na sam koniec magic przyznal, ze jest za duzo osob przy podejmowaniu decyzji,  co czesto powodowalo podejmowanie zlych decyzji dlatego tez ma kolejny powod, by zrezygnowac.

fajnie skomentowal to bill simmons, ktorego delikatnie mowiac fanem nie jestem

https://twitter.com/BillSimmons/status/1Last summer after LeBron agreed and Paul George fell through — Magic signed Lance, Rondo, KCP and Javale, let Lopez and Randle go, then he went to Europe for FIVE WEEKS. Now he’s mad that Pelinka questioned his work ethic. I love this story so much.

chcialbym wiedziec KTO odpowiadal za dobieranie skladu, kwestie lopeza i randle'a. wychodzi na to, ze to magic podejmowal te decyzje ale wciaz nie mam tego czarno na bialym. jezeli faktycznie to pomysly magica, a wiemy, ze luke walton chcial, by oni pozostali to wtedy mam juz jasny i klarowny obraz calej sytuacji i za smieszkiem tesknic nie bede.

Edytowane przez badboys2
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

-Vogel fajnie wypadł

-w organizacji terror Rambisowy

-Magic pokazał się już nie tylko jako niekompetentna łajza, ale i jako kłamliwy chu*ek i skończony buc i gnój względem Lakers.

W dniu 19.05.2019 o 13:12, airmax napisał:

Trochę ryzykowna teoria po dwóch sezonach. Już pomijam, że większość czołówki powinna wg Ciebie robić wtedy trade down ;)

Tak ogólnie trade down to dość zajebista opcja w drafcie, ale skupiałem się wtedy na Lakers i nie wiem co jest ryzykownego w założeniu, iż powinni wtedy w jakiejś konfiguracji wymieniać ten pick^

W dniu 19.05.2019 o 13:16, Eld napisał:

Ja wiem, że Ci się Rui Hachimura marzy zamiast LeBrona.

Jestem prawie pewien, że z #10 dostępny (a z #8 pewien) będzie #2 BPA w tym drafcie w mojej ocenie. Huertera cenię wyżej niż 2 pick tego draftu... Cóż trudno się dziwić, iż 4 za Huertera+10 bym celebrował^

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ciekawe, przypomina się Pincus, który na początku sezonu pisał, że Butler chciałby grać w Lakers.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to załatwione. Butler jest klepnięty bym domniemywał ;) Tym bardziej, że LeBron reportedly już się z nim kontaktował.
To teraz szukać drugiego gwiazdora za pozostały szmal.
W Kawhaja nie wierzę, tym bardziej jeśli Raport wejdą do finału, a już tym bardziej, jeśli po drugiej stronie nie będzie Duranta. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Niestety szmal jest tylko na jednego. :)

Więc jeśli Butler, to potem już tylko trade, room exception i vet min.

Edytowane przez Jendras

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myślicie, ze byłby w stanie zrezygnować z 5 letniego maxa, którego zapewne dostanie w Sixers, dla grania z Lebronem? Mnie się wydaje, że jak przyjdzie co do czego to weźmie jednak dłuższą umowę.

Ciekawe będzie to lato - Durant wydaje się być poza zasięgiem, Leonard co prawda świetnie sobie radzi z Toronto, ale ta drużyna, jak słusznie zauważył BMF w temacie PO, jest już leciwa i kto wie, czy nie odegra to kluczowej roli w kontekście tego gdzie KL zagra w przyszłym sezonie. Irving z kolei chyba już przeprosił się z Lebronem, dodatkowo, w przeciwieństwie do 2 ww., pewnie zdał już sobie sprawę z tego, że niekoniecznie jest w stanie w pojedynkę wygrywać mistrzostwa, a to może skłonić go do ponownego połączenia sił z Lebronem. Butler to ciekawa opcja (jeśli Sixers poskąpią kasy), a gdzieś tam w tle pewnie też tli się plan B i C w postaci zainwestowania w Vuca (którego dobrze zna Vogel) i DMC.

Mnie cieszyłby każdy z trójki KL, Irving, Butler.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...