Skocz do zawartości
january

Los Angeles Lakers 2018/19

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, matek napisał:

No i c***, straci go za free jak się uprze na brak wymiany, i tyle będzie miał. Zaraz po losowaniu poszły wrzuty, że to nie zmienia zdania AD nt. odejścia z Pels. Nie chce tam siedzieć i tyle. Griffin nie może powiedzieć nic innego, bo jako GM gdyby wyraził się w inny sposób, to po prostu wypiąłby innym menadżerom dupę Panie Autosanie. 

Zostańmy przy swoich zdaniach. Po wyborze Ziona zmienia się wszystko łącznie z głową Davisa. Jest tylko jedna rzecz dla której w obecnej sytuacji Davis może odejść z Orleanu. Tzn. właściciele Orleanu potraktowali go pół roku temu za fochy jak szmatę i sami chcą się go pozbyć a on sam też czuje się z tym źle. Myślę jednak że skoro grał po konflikcie to nie było aż tak fatalnie

Davis zostaje w Orleanie lub wymiana za młodą super gwiazdę 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zastanawia mnie jakby Lakers wylosowali 1-kę. Przykładowo idzie Pelinka do Lebrona co myśli nad wspólnym budowaniem team z Zionem. Labron na to że dobrze byłoby go wymienić za takiego Davisa bo z gnojem nic nie wygra. Ja  na miejscu Pelinki sprzedałbym Lebrona za to co miałbym dostać za Ziona. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
4 godziny temu, january napisał:

Lonzo najprawdopodobniej nigdy nie zagra na poziomie jaki Ingram pokazał już po ASG. Gdzie Rzym, gdzie Krym.

Pod względem scoringu, możliwe. Niemniej ogólnie to nadal Lonzo > Ingram.

Edytowane przez Jendras

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
17 minut temu, marceli73 napisał:

Zastanawia mnie jakby Lakers wylosowali 1-kę. Przykładowo idzie Pelinka do Lebrona co myśli nad wspólnym budowaniem team z Zionem. Labron na to że dobrze byłoby go wymienić za takiego Davisa bo z gnojem nic nie wygra. Ja  na miejscu Pelinki sprzedałbym Lebrona za to co miałbym dostać za Ziona. 

Myślę że Lebron raczej by nie kombinował, bo wie że potencjał Ziona jest olbrzymi i on może grać już na poziomie MVP w drugim sezonie. Pytanie tylko jak takie dwa klocki by sobie ułożyły grę przy obecnych przepisach, szczególnie w obronie 

Zion chyba waży 130 kg - to tyle co Shaq jak przychodził do Orlando, jak się chłopak trochę wzmocni fizycznie to w okolicach 2020 będzie ważył 145 kg :)

Edytowane przez Panautobus

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zion ma podane 285lbs ale w sezonie podobno ważył 270. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 minut temu, Jendras napisał:

Mamy tu zupełnie odmienną opinię 😉  Ja niezależnie od wszystkiego rozważałbym handel Lonzo, jeśli Suns i Bulls są napaleni. Zwłaszcza w kierunku Bulls bym zerkał.

Daleka droga do draftu, z #4 według mnie Lakers nie będą wybierać, albo wymienią za gwiazdę w paczce, albo pójdzie jakiś trade down (za którym mocno bym optował).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Eh, co ma ten biedny Griffin mówić. Na pewno spróbuje się spotka jeszcze a AD, jeśli Davis się na to zgodzi, ale imho nic się nie zmieni.

Griffin to teraz wybiera między oddaniem Davisa za najlepsze co może dostać, albo pożegnać się za free. W drugim przypadku na miejscu właściciela zwolniłbym go za sam pomysł, chyba że paczki byłyby tragiczne.

Griff znajdzie dwóch kolegów dla Ziona, może trzech i tyle :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

10 minut po loterii charania wrzuca twitt, w ktorym pisze, ze zdanie davisa sie nie zmienilo i wciaz chce odejsc z Pels

ale wciaz znajda sie tacy, ktorzy twierdza, ze AD zmieknie i zmieni zdanie. a w zasadzie to juz zmiekl.... ok

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Jendras napisał:

Jendras, z twojego zaklamywania rzeczywistosci i tak nici, Griffin to nie debil a na wszelki wypadek wezmie jeszcze obu. Lakers beda jeszcze dzwonic do Pana Davida, nie majac zadnego dealu w reku, pytajac kogo mu maja wybrac. Pan Griffin poczeka do poczatku FA 1-szego Lipca, wybada, ze do Lakers nikt nie chce isc, i jeszcze poprosi o unprotected 2020.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
11 minut temu, Przemek_Orliński napisał:

Ach te ploteczki :] 

Pllotki, że Pelicans mogą nie chcieć oddać Davisa na Zachód, a konkretniej do Lakers, są akurat realne, zwłaszcza, że ta paczka Knicks też daje im mocny core. Tzn. ja to pomimo tego że chciałbym AD w LAL biorę mocno pod uwagę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
26 minut temu, BMF napisał:

Pllotki, że Pelicans mogą nie chcieć oddać Davisa na Zachód, a konkretniej do Lakers, są akurat realne, zwłaszcza, że ta paczka Knicks też daje im mocny core. Tzn. ja to pomimo tego że chciałbym AD w LAL biorę mocno pod uwagę.

Davis będzie oddany tylko za gwiazdę i to z dodatkami. Lakers to mogą handlować ale z Memphis itp. Mieli szansę w połowie sezonu ale to spieprzyli. Jak chcesz takiego gracza jak Davis to dajesz wszystko czego sobie życzy Orlean a oni chcieli być przebiegli i wykorzystać fakt niezadowolenia gracza. 

Nie wiem czy czasami nie kończy się kontrakt Leonarda. Tu należy zastawić sieci i przy okazji wyje...ć ten szrot w postaci Ingrama i Bala. Pogonić to razem z Magee, Stephensonem i pewnie znajdzie się jeszcze kilku. Lebron w moment przystosuje się do nowego składu co wielokrotnie pokazywał ( to wielka zaleta ). Jak będzie w składzie Lebron z Leonardem to nie ma bata i coś z tego będzie i wielu weteranów się podłączy

Jest też szansa złapania Harforda. Jak będzie trio Leonard, Lebron, Harford to będzie kandydat do tytułu na kilka lat, reszta się znajdzie. Wydaje się trudne do zrobienia ale znacznie łatwiejsze od pozyskania Davisa. Istotne to spalić i zakopać to co działo się w ostatnich latach. 

Edytowane przez Panautobus

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

do tej pory myslalem, ze to my bujamy w oblokach ale jak czytam, ze AD tylko za gwiazde, to nie mam pytan:D

w sensie kto mialby zrezygnowac ze swojej gwiazdy na rzecz AD? wizards? john wall?

2 kwestia, lakers nie spieprzyli negocjacji z pels. wg doniesien dali im wszystko. pels bylo malo. wg kolejnych doniesien, pels przystapili do rozmow z zamiarem nie zgodzenia sie na zadna oferte, wiec jedyne co lakers spieprzyli to to, ze nie odeszli od stolu wczesniej...

• Like 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
11 minut temu, Panautobus napisał:

Nie wiem czy czasami nie kończy się kontrakt Leonarda. Tu należy zastawić sieci i przy okazji wyje...ć ten szrot w postaci Ingrama i Bala. Pogonić to razem z Magee, Stephensonem i pewnie znajdzie się jeszcze kilku. Lebron w moment przystosuje się do nowego składu co wielokrotnie pokazywał ( to wielka zaleta ). Jak będzie w składzie Lebron z Leonardem to nie ma bata i coś z tego będzie i wielu weteranów się podłączy

Meyers Leonard ma jeszcze rok kontraktu,Dopiero w przyszłym roku będzie unrestricted FA

• Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, badboys2 napisał:

do tej pory myslalem, ze to my bujamy w oblokach ale jak czytam, ze AD tylko za gwiazde, to nie mam pytan:D

w sensie kto mialby zrezygnowac ze swojej gwiazdy na rzecz AD? wizards? john wall?

2 kwestia, lakers nie spieprzyli negocjacji z pels. wg doniesien dali im wszystko. pels bylo malo. wg kolejnych doniesien, pels przystapili do rozmow z zamiarem nie zgodzenia sie na zadna oferte, wiec jedyne co lakers spieprzyli to to, ze nie odeszli od stolu wczesniej...

Jeżeli faktycznie tak było i właściciel chciał się zabawić w Boga to ok. Nie sądzę jednak że Lakers zaproponowali, co powinni zrobić na wstępie; Ingrama, Kuzme, Balla i wybierzcie sobie kogoś jeszcze dowolnie oprócz LB. 

Davis to olbrzymia moc, to prawie jak transfer Shaqa do L.A. Tu nie ma pola do negocjacji, to jest kaliber MVP i to jeszcze przez prawie dekadę.

Do końca nie rozumiem sytuacji. Jaką ofertę przedstawiło Lakers za Davisa?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, memento1984 napisał:

Pan Griffin poczeka do poczatku FA 1-szego Lipca, wybada, ze do Lakers nikt nie chce isc, i jeszcze poprosi o unprotected 2020.

Hoho, ależ dodatek za Davisa. Pelinka nie mrugnie przy takim picku, pewnie z góry jest to wliczone. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
Godzinę temu, matek napisał:

Hoho, ależ dodatek za Davisa. Pelinka nie mrugnie przy takim picku, pewnie z góry jest to wliczone. 

nie wiem co sie stalo Windorstowi, ale twierdzenie, ze NYK ma najlepsze assety, wielki LOL : )

jedyny minus LAL, to to, ze Griffin moze chciec poprostu wyslac Davisa gdziekolwiek do konferencji wschodniej.

Edytowane przez memento1984

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ten Leonard w Lakers troche fail myslenie jak Toronto zamelduje sie w finale ale mniejsza.

Tak swoja droga. Chodzi mi glowie jedna mysl. Co jesli Davis wprost powie komus ze nie zagra ani meczu po potencjalnym trejdzie? Ze kontuzjuje sie jeszcze przed odejsciem? Nie moze wiadomo wprost ale chyba nie wszystkie rozmowy agentow z wlascicielami/gm odbywaja sir w swietle kamer. A to juz mogloby zmienic duzo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

widze, ze trzeba sie 2 razy zastanowic zanim czlowiek zacznie dyskusje z userem ponizej 100 postow bo mozna czasami grubo trafic

@panautobus moze zrob research, zobacz jakie paczki dawali lakers w styczniu/lutym za davisa i wtedy sie wypowiedz w tej kwestii zamiast tworzyc rownolegla rzeczywistosc ok?

7 godzin temu, Panautobus napisał:

Do końca nie rozumiem sytuacji.

mam cos jeszcze dodawac? LOL :D

• Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Nie kumam tego, że ktoś mówi że Knicks ma lepsze assety od Lakers :D przecież NYK to jest jakiś zbiór odpadów.. Jedynie co może przeszkadzać LAL że są na .. zachodzie. 
Pelikany już takiej paczki jak parę miesięcy temu nie dostaną i tu ich trochę boli dupa. 

Jak się uda ściągnąć AD to od razu trzeba brać Klay-a, bo to świetny fit pod Lebrona i AD. 

Jestem ciekaw co zrobi Durant, bo hajs hajsem, ale latać na dnie tabeli i to na wschodzie to trochę spora rysa w CV. 

Edytowane przez Dave86

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...