Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2018/19


january

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, fluber napisał:

Ja sie spodziewam że beverley dostanie od kogos krotki kontrakt w stylu 35-40/2 bo on fituje do bardzo wielu druzyn. Russell nie dostanie mniej niz 20 a wiele wskazuje na maxa od suns.

Suns nie mają w tym momencie maksa dla Russella, mogą się zbliżyć do tego pułapu (dokładnie nie liczyłem), jeśli zrezygnują z Oubre.

Co do Beverley'a, to możemy sobie dywagować, na razie jedyne informacje jakie są wskazują, że rynek dla niego to kasa rzędu 10+ milionów. 

Lakers optymistycznie mogą mieć 32 miliony - 20 na DLO, 12 na Beverley'a. 

Oczywiście zawsze może wyskoczyć jakiś niespodziewany team z kosmiczną ofertą, ale w tej chwili realny wydaje się scenariusz, w którym Russell nie dostanie nigdzie maksa.

Jazz wypadli. Pacers - może, ale są mocno zainteresowani Rubio. Suns - jeśli spuszczą Oubre. Orlando - jeśli nie zatrzyma Vucevica. Boston - mogą mieć kasę, ale w tej chwili są bez wysokich, a na obwodzie Smart i pewnie Rozier. No i Brooklyn, jeśli ostatecznie Irving tam nie przyjdzie. Sporo tego "jeśli". 

Może jacyś Knicks wyskoczą, choć rzekomo mają nie rzucać dużych kontraktów, jeśli nie uda im się z największymi nazwiskami. Zobaczymy. 

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, fluber napisał:

Ja sie spodziewam że beverley dostanie od kogos krotki kontrakt w stylu 35-40/2 bo on fituje do bardzo wielu druzyn. Russell nie dostanie mniej niz 20 a wiele wskazuje na maxa od suns.

Wydaje mi się, że Pat dostanie coś pomiędzy tym co dostał Lou, a kontraktem, który miał. Jeśli, ktoś mu rzuci to co proponujesz znaczy, że nie uczą się na błędach z 2016.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, fluber napisał:

Ja mowie o krotkiej umowie, nie czteroletniej.

A Rondo i Lance na jakiej umowie byli? Jednorocznej. Dawanie takiej kasy jaką proponujesz nie ma najmniejszego sensu w obecnej strukturze kontraktowej Lakers. Ale też wpisywało by się w model operacyjny Lakers ostatnich lat.

Co do Davisa i trade kickera, to z racji tego, że to klient Klutch to nie sądzę aby zrezygnował. James/Klutch od 2014 ma filozofie, że nie idzie na ustępstwa finansowe na korzyść klubu. I w sumie mu się nie dziwie. Poszedł na ustępstwa w Heat, a Ci aby zaoszczędzić dla miliardera kilka milionów posłali Millera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał:

@Mirwir ale jaka jest jakosc sportowa lanca a jaka beva? Poza tym ja pisze jaka umowe bev powinien dostac na rynku, niekoniecznie od lakers

Z Lancem to chodziło o to, że jego jednoroczna umowa ma teraz wpływ na cap hold i to, że nie ma miejsca na 2 max-a. A co do Twojej wyceny to nie zgadzam się. Kontrakt Lou Williamsa powinien być odniesieniem. Pata bardzo lubię, ale płacenie mu 17+ za sezon nie jest zbyt mądre.

Lakers mają obecnie taką sytuacje, że nie stać ich na złe umowy, bo nie mają assetów, aby ewentualnie jej się pozbyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, january napisał:

Jeszcze Pelicans :) 

Utopią kasę dla Vucevicia i jakiegoś 110/4 Raczej będą szukać stretch 4/centra, na razie wszystkie rumorsy o Pels się potwierdzają, a podobno mocno szukali trade'u z tym czwartym pickiem z udziałem jakiegoś rozciągającego grę wysokiego.

Spoko z tym Norvellem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma opcji moim zdaniem by Bav miał gdziekolwiek znaleźć nawet krótkoterminową umowę w ramach której miałby zgarniać ok. 20 mln na sezon. 12 mln to jest max dla niego moim zdaniem, zwłaszcza, że na rynku jest kilku graczy porównywalnej klasy co on (Collison, Joseph, Rubio).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, january napisał:

Jak DLO odejdzie z Nets to SK najbardziej będzie mi brakować, świetna komentatorka i świetna pozytywna babka ;>

Trochę poprzeglądałem co tam w sprawie mojego ulubieńca i te 20 mln dla DLO to trochę mrzonka @Jendras, za wiele ekip z cap space go naprawdę chce, tych bez cap space też ;>

Muszę przyznać story z powrotem do Lakers to byłoby naprawdę coś, nawet w NBA :P 

Rzeczywiście mrzonka.Lakers prawie zniszczyli karierę DLO w NBA, a on chce wrócić i jeszcze godzi się na paycut. To tak jakby ktoś przespał się z dziewczyną i złapał syfa, ale chce się jeszcze raz umówić gdyż się dowiedział ,że ona ma jeszcze AIDS,herpes i kiłe 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ale jakoś intuicyjnie czuję że gdyby DLO wrócił do Lakers to zacząłby znowu grać piach. 

I wtedy 20 baniek w błoto i znowu mega gnój w Lakers. 

Do tego zmarnowany czas LBJ + AD razem.

Tu trzeba pewnych i sprawdzonych gości na już. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Milin napisał:

Nie wiem ale jakoś intuicyjnie czuję że gdyby DLO wrócił do Lakers to zacząłby znowu grać piach.

Co znaczy znowu? On nie grał piachu w Lakers,  jak młody gracz z roku na rok robi postępy i w końcu jak jest zdrowy wychodzi mu fajny sezon. To chyba jest normalne, że w czwartym roku w lidze zawodnik powinien być lepszy niż w 1 i 2. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Van napisał:

Co znaczy znowu? On nie grał piachu w Lakers,  jak młody gracz z roku na rok robi postępy i w końcu jak jest zdrowy wychodzi mu fajny sezon. To chyba jest normalne, że w czwartym roku w lidze zawodnik powinien być lepszy niż w 1 i 2. 

Lonzo (chociaż nie potrafi rzucać i niewiele grał) o wiele więcej dobrego pokazał niż DLO.

Russell postępy zrobił dopiero teraz w Nets. W LAL nie grał nic.

I skoro Brooklyn przedkłada kontuzjogennego i starszego Irvinga nad DLO to tym bardziej Lakers nie powinni w Niego iść.

Lebron chce uderzać po mistrzostwo JUŻ więc to właśnie Kyrie by się bardziej przydał na ten moment a nie DLO.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.