Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2018/19


january

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, dapunk20 napisał:

a co on takiego w swojej karierze pokazał aby uznać że będzie przyszłym  franchise playerem wysoko mierzacej ekipy?

eee a to pytanie jest a'propos czego?

10 minut temu, dapunk20 napisał:

jeśli mamy opcje 

Lakers z Butlerem

Lakers z Kemba

Lakers z rolesami (Bev, Green)

Lakers z DLO

 

to w tej ostatniej jest największe prawdopodobnie  że beda najsłabsza ekipą.

Przecież piszemy o opcji Russel + coś jeszcze (Beverley).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Van napisał:

A jakie to trzecie opcje mają inni contenderzy? Bez zdrowych Warriors i Thompsona. 

 

Może te 3 opcje same w sobie jakieś zajebiste nie są, tylko największa różnice robi to że w contederach mamy resztę rolesów typu Gasol/Siakam  Simmons/Redick  Brogdon/Lopez czy inny  PJ Tucker  więc jak porównujemy to z Lakers u których za by far najlepszego rolesa robiłby Kuzma to jednak ta 3 opcja musi być znacznie lepsza niż jego odpowiednik w innych top teamach

Edytowane przez dapunk20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, dapunk20 napisał:

Może te 3 opcje same w sobie jakieś zajebiste nie są, tylko największa różnice robi to że w contederach mamy resztę rolesów typu Gasol/Siakam  Simmons/Redick  Brogdon/Lopez czy inny  PJ Tucker  więc jak porównujemy to z Lakers u których za by far najlepszego rolesa robiłby Kuzma to jednak ta 3 opcja musi być znacznie lepsza niż jego odpowiednik w innych top teamach

LOL, dobry jesteś a co takiego złego jest w tym, że Kuzma robiłby za najlepszego rolsa? Jeżeli rozpatrujemy kwestie ataku skoro dyskutujemy kto jaka opcja jest to ja mistrzu naprawdę nie wiem gdzie Ty tu widzisz problem. 

Tu się aż ciśnie jeszcze co innego skoro wyjeżdżasz z rolsami to może zacznijmy od tego co najważniejsze czyli opcji 1 i 2 kto z tych drużyn ma tak dobre opcje 1 i 2?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Van napisał:

LOL, dobry jesteś a co takiego złego jest w tym, że Kuzma robiłby za najlepszego rolsa? Jeżeli rozpatrujemy kwestie ataku skoro dyskutujemy kto jaka opcja jest to ja mistrzu naprawdę nie wiem gdzie Ty tu widzisz problem. 

Tu się aż ciśnie jeszcze co innego skoro wyjeżdżasz z rolsami to może zacznijmy od tego co najważniejsze czyli opcji 1 i 2 kto z tych drużyn ma tak dobre opcje 1 i 2?

Może i pare liderów będą mieli zdecydowanie najlepszą (chociaz niezapominajmy jednak ze LeBron nie ma 25 lat i Lakers nie będą z nim robić +15 net  bez znaczenia kogo dostanie) tylko co z tego skoro miałbyś wtedy 2 superstarów, 1 gracza z impactem b.dobrego startera, ze 2 przecietniakow i zapychaczy a porównujemy to do takich Raptors gdzie tam nawet taki Danny Green jako roles i 5 opcja będzie dawał (przynajmniej w RS) impact na poziomie All-Stara i  liderzy sobie będą mogli grać RS na pół gwizdka gdzie LeBron i Davis będa musieli tyrać bo DLO na 10 gierek 3 będzie hot a kolejne 5 będzie szkodnikiem i wtedy jednak przydałby się taki Butler który nie dość że sam potrafi dać impact na poziomie TOP15 ligi (szczególnie w PO ) i to jeszcze  będzie mógł bez problemu ciągnąć 2nd unit 

Czy też inny  Kemba ofc

 

 

Edytowane przez dapunk20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, january napisał:

Wyobrażasz sobie twitter Magica :D

W sumie to Pelinka może o wszystko o obwinić Magica w trakcie rozmowy :)

A na serio pytanie jak stosunki z Mintzem wyglądają, ale fakt ostatecznie jak kasa będzie się zgadzać to wszyscy będą happy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, dapunk20 napisał:

Czy też inny  Kemba ofc

 

 

A ten to w czy niby tak dużo lepszy jest? Do tego starszy i droższy 

Butler czemu nie, ale tu też nie wiadomo ile w baku zostało. 

Nie wiesz też jakich rolsow Lakers jeszcze podpiszą, nawet za minimum wielu chętnych się pewnie znajdzie czy to weteranów chętnych zawalczyć o tytuł, czy innych gości, którzy będą chcieli się pokazać w drużynie nie mogąc dostać kontraktu jaki chcą tego lata. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, january napisał:

"He wasnt all-star two years ago so we had to trade him and we were right. Today he is an allstar because i save his career when i sent him to the Nets. He has to grow up and now as we always knew he will be great Laker for life "

k**** jakbym słyszał Magica, złoto 🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

A ten to w czy niby tak dużo lepszy jest? Do tego starszy i droższy 

Ty tak serio?

lepszy scorer, lepszy bez piłki, chyba jednak nieco lepszy w obronie, lepszy fit LeBrona, potrafi dać quality minuty z ławką, po prostu ma dużo większy wpływ na grę zespołu.

ledwo co 29 lat skończył przecież, daleko tutaj jeszcze do okresu w który będzi robił zjazd.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beverley-Russell-LeBron-Kuzma-Davis

+ room exception, weterani za minimum (Korver, ziomki z Klutch, byli klienci Pelinki), może ktoś z tego sezonu (Caruso, Tyson, McGee), THT. 

Make. It. Happen. 

Jakby to dobrze rozegrać, to Lakers po zakończeniu kontraktu LeBrona mogliby mieć Davisa, Russella, Kuzmę i sporo siana (nie wiem czy na maksa, ale sporo).

Czyli pewnie tak się nie stanie i skończymy z Rondo, KCP i jakimś przepłaconym wysokim. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, dapunk20 napisał:

Ty tak serio?

lepszy scorer, lepszy bez piłki, chyba jednak nieco lepszy w obronie, lepszy fit LeBrona, potrafi dać quality minuty z ławką, po prostu ma dużo większy wpływ na grę zespołu.

ledwo co 29 lat skończył przecież, daleko tutaj jeszcze do okresu w który będzi robił zjazd.

 

A coś na poparcie tych opinii masz? Bo jedyny fakt to ten, że ma 29 lat. 

A ten po prostu dużo lepszy wpływ na grę zespołu widać szczególnie po tych sukcesach jakie Kemba odnosi. 

Tak żeby było jasne nie chce udowadniać, że Russell jest lepszy bo dla mnie to ten sam tier zawodników więc w tym wypadku wiek i kasa przechylają szale na jego korzyść. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Van napisał:

A coś na poparcie tych opinii masz? Bo jedyny fakt to ten, że ma 29 lat. 

A ten po prostu dużo lepszy wpływ na grę zespołu widać szczególnie po tych sukcesach jakie Kemba odnosi. 

Tak żeby było jasne nie chce udowadniać, że Russell jest lepszy bo dla mnie to ten sam tier zawodników więc w tym wypadku wiek i kasa przechylają szale na jego korzyść. 

To nie jest ten sam tier zawodników, Kemba jest lepszy.

jak mam udowodnić? no nie wiem, myśle że jak gracz A robi 26 PPG na 56 TS a drugi 21 na 53 TS przy gorszym ofensywnie supporcie to jednak stwierdzenie że gracz A jest lepszym scorem nie jest wcale takie kontrowersyjne.

 

Edytowane przez dapunk20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Jendras napisał:

Wyżej masz rozpisane, dlaczego rynek dla Russella może być słaby. 

Ja sie spodziewam że beverley dostanie od kogos krotki kontrakt w stylu 35-40/2 bo on fituje do bardzo wielu druzyn. Russell nie dostanie mniej niz 20 a wiele wskazuje na maxa od suns.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, dapunk20 napisał:

To nie jest ten sam tier zawodników, Kemba jest lepszy.

jak mam udowodnić? no nie wiem, myśle że jak gracz A robi 26 PPG na 56 TS a drugi 21 na 53 TS przy gorszym ofensywnie supporcie to jednak stwierdzenie że gracz A jest lepszym scorem nie jest wcale takie kontrowersyjne.

 

Brawo, udowodniles, że Kemba gra dłużej i jest lepszym FT shooterem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.