Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2018/19


january

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, dannygd napisał:

To ja wiem, zobacz już wyżej - jakieś zamieszanie z twittami zrobił i chyba stara opcja się wkleiła (tzn. kiedy jeszcze liga myślała że można max podpisać bez opóźniania dealu).

Albo edytowal bo sie kapnal ze jednak lakers nie moga podpisac maxa:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, dannygd napisał:

To ja wiem, zobacz już wyżej - jakieś zamieszanie z twittami zrobił i chyba stara opcja się wkleiła (tzn. kiedy jeszcze liga myślała że można max podpisać bez opóźniania dealu).

Liga? Nah, tylko Pelinka tak myślał. :)

Ok teraz coś się zmieniło w tym zacytowanym twicie, tylko nie bardzo wiem po co gość tak szczegółowo rozpisuje scenariusz, w którym Lakers nie mają kasy na trzeciego maksa?

Jeżeli deal pójdzie w takim kształcie jak teraz i w pierwszym możliwym terminie, a Davis zrezygnuje z bonusa, to Lakers i tak będą mieć 27 milionów.

Poza tym gość ma tam błędy - np. odjął wartość room exception od cap space.

Ogólnie w tematach capu polecam Pincusa, kwestie AD i trzeciego maksa zresztą też fajnie rozpisał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Jendras napisał:

Ogólnie w tematach capu polecam Pincusa, kwestie AD i trzeciego maksa zresztą też fajnie rozpisał.

Pincus od pewnego czasu (mocno poprawiły się dane na ich stronie) ściśle współpracuje ze spotrack... dlatego ostatnio nawet woj z shamsem ich cytują  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Talen Horton-Tucer pozyskany w drafcie. Czekam na opinię Janka i BMF, którzy śledzili NCAA, ale wydaje się na pierwszy rzut oka, że z 46 numerem ten pick wygląda całkiem nieźle, Schmitz pisał, że to talent na pierwszą rundę draftu.

Z plotek - Wojnarowski mówił, że wraz z Bostonem możemy rywalizować o pozyskanie Vucevicia.

No i mamy jeszcze news, który o wiele bardziej mnie cieszy :)

Ktoś potrafi ocenić wiarygodność tego gościa? To, że Lakers celują w pozyskanie picku w drugiej rundzie mu się sprawdziło, pisał też, że Lakers ze swym pickiem chcieli wziąć Bola, ale ten się nie ostał (tej plotki już jednoznacznie zweryfikować się nie da, choć pewnie inne źródła jak choćby Ramona niedługo zdadzą nam relację z tego jaki plan na ten draft mieli Lakers.

Edytowane przez Geronimo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, podobno Lakers mieli w drugiej rundzie na celowniku również Bola:

Ten Abraham to ponoć jakiś dzieciak, który w przeszłości rzucał w eter różne badziewie, ale tutaj może faktycznie miał dobre informacje. 

Nazwisko Russella przewinęło się ostatnio już w kilku miejscach, za maksa dla mnie meh, ale np. w pakiecie z Beverleym byłby konkret. :)

A co do THT - draftowi goście się nim jarają:

 

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei wolałbym chyba dać maksa Russellowi, który wciąż może być tylko lepszy niż inwestować w Butlera, którego umowa, tak jak już w sąsiednim temacie wspomniał Julius, może za te kilka lat bardzo ciążyć. Plus jeszcze kwestia tego okienka - przyjście Russella jest dla mnie równoznaczne z tym, że Lakers dodadzą jeszcze do rosteru jednego gościa za pieniądze, których przy tym pełnym maksie zaoferować nie będą w stanie - przykład Jendrasa z Bavem trafiony idealnie.

Po przyjściu AD na pewno wolałbym też by wzmocnili obwód niż szli w Vuca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym bardziej, że rynek dla Russella wydaje się kurczyć - jeśli Irving pójdzie do Nets, a Rubio do Pacers, to kto realnie zostaje z kasą i miejscem w składzie? Jazz już wypadli. Zostają chyba Suns i może Orlando, ale tylko jeśli Vucevic odejdzie. 

20 baniek dla DLO, 12 dla Pata. #speakitintoexistence.

edit: jakiś sunsowy radiowiec:

 

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przewijało się coś, że Boston po wypadnięciu Horforda i Irvinga będzie miał miejsce na ponad 20 mln maxa i może chcieć go zaoferować właśnie Russellowi (nie sprawdzałem, więc piszę tylko w oparciu o info z tt). Chciałbym też wierzyć, że Pacers są tak zapatrzeni w Rubio, że nawet nie staną w szranki po D'Angelo, ale wydaje mi się, że jednak, choćby pro forma i bez nadziei na jego pozyskanie, tego maxa mu zaoferują.

To info z obozu Suns ciekawe - wcześniej się sporo mówiło, że znajomość Bookera i Russella może sprawić, że w przypadku podpisania Irvinga przez Nets, to Suns staną się destynacją preferowaną przez DLO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wy sobie żartujecie z tym DLO? jeden sezon na poziomie przydatnego gracza NBA (nadal żaden all star) i jako trzecia gwiazda do contedera?  pls

różnego rodzaju Dannu Greeny byłyby bardziej wartościowe i dużo tańsze. Niech biorą ta 3 gwiazdę ale faktyczną gwiazdę a nie Rusella :)

Edytowane przez dapunk20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z perspektywy organizacji też korzystniejszym wydaje się za te 3-4 lata po odejściu Jamesa budowanie drużyny w oparciu o 29/30 letniego AD i wchodzącego w najlepsze lata D'Angelo niż posiadanie w rosterze jednego AD w prime i zarabiających krocie, będących post prime Butlera czy Kembę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie Russell nie pasuje choćby tylko wizerunkowo ;)
Najpierw go zlali, żeby robić miejsce w salary, a potem miałoby się okazać, że to miejsce robili dla niego?
Dopełnienie wizerunkowej kompromitacji i wyłażącej z każdej dziury niekompetencji zarządu klubu. 
Jeszcze tylko reszta dostępnego szmalu dla Randle'a i byłby powrót doskonały. Takie wypożyczenie.

PS. Moim zdaniem trzeba budować właśnie na tu i teraz, 3-4 lata, żeby zmaksymalizować najbliższe lata i szanse.
Potem się spuści atomówkę, tanking i od zera, a nie liczyć, że D'Angelo będzie lepszy od kogoś tam za kilka lat. No, może nie aż taka atomówkę, mając Davisa, ale generalnie - coś się wymyśli ;)

Edytowane przez Szak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, dapunk20 napisał:

wy sobie żartujecie z tym DLO? jeden sezon na poziomie przydatnego gracza NBA (nadal żaden all star) i jako trzecia gwiazda do contedera?  pls

A jakie to trzecie opcje mają inni contenderzy? Bez zdrowych Warriors i Thompsona. 

Ja tak jak pisałem nie wierzę w powrót DLO, ale byłoby to zabawne jakby wrócił po tym jak podpisali sobie LeBron, w zespole ciągle jest Kuzma, którego dzięki wymianie wybrali i jeszcze tylko powrotu Lopeza by tu brakowało :) To byłaby oprócz pozyskania Leonarda chyba najfajniejsze opcja z dostępnych FA, ale mało realna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co on takiego w swojej karierze pokazał aby uznać że będzie przyszłym  franchise playerem wysoko mierzacej ekipy?

 

jako 3 opcja w contenderze Lebrona z różnymi skutkami radził sobie nawet Love (TOP15 ligi swego czasu) a miałby sobie poradzić Russell który posiada 1 skill w którym jest zajebisty? (passing skills)

Przecież on ani nie dostarcza zajebistego scoringu (fajny rzut, ale jak nie siedzi to jest bieda bo FT rate na poziomie rolesa) ani nigdy zapewnie nie będzie jakimś sensownym defensorem, tendencja do zabijania ofensywy też jest, offball słabiutki .

 

wiec jako 3 opcję  za gruby hajs bierzemy gościa który rozegrał 1 sezon w którym miał impact na poziomie jakiegos przyzwoitego startera i który ma za sobą historycznie slabiutka serie w PO? (ocenianie po 1 serii to oczywiście nadużycie ale wyszły w tej serii jego duże wady jednak a jako że przemierzamy go do contedera w istotnej roli od zaraz  to trzeba jednak podnieść wymagania) 

no nie, jak jacyś Suns czy Knicks mają go brać to spoko ale jak fani Lakers czy Celtics go chcą na czymś w pobliżu maxa to jednak jest strasznie przeceniany.

 

Nie jest to najfajniejsza opcja, Kemba i Butler to sa ZDECYDOWANIE lepsi gracze i nawet jak za 3 lata będą słabi to przez te 3 lata  dadzą więcej niż DLO przez 5.

 

jeśli mamy opcje 

Lakers z Butlerem

Lakers z Kemba

Lakers z rolesami (Bev, Green)

Lakers z DLO

 

to w tej ostatniej jest największe prawdopodobnie  że beda najsłabsza ekipą.

Edytowane przez dapunk20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.