Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2018/19


january

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem dlaczego, ale od dwóch dni jakoś widzę LeBrona dającego KCP minimalną umowę na rok po tej zeszłorocznej przepłaconej, i KCP to bierze z uśmiechem na twarzy, a w przyszłym roku znowu lekko zawyżony kontrakt :)

Tymi gadkami o robieniu miejsca na kolejnego maxa to mam wrażenie, że najbardziej podniecają się wszyscy wokół, a najmniej sami Lakers. Mają plan (LeBron z Pelinką i resztą) i go realizują, a reszta niech się poci i snuje domysły jeszcze przez 1.5 tygodnia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

davis podobno nie zrezygnuje z bonusa, jesli sie okaze, ze nie skusza zadnego maxa. jesli skusza, to z niego zrezygnuje, wiec wiele wskazuje na to, ze to big3 jednak uformuja

a czy to bedzie z kawhiem czy z butlerem to juz inna sprawa.

podobno maja byc bardzo aktywni jutro podczas draftu, beda wykupowac 2rundowe picki, ktore mocno ulatwia kwestie finansowe zwiazane z kreowaniem maxa

jak juz uformuja big3, pozostanie ktos do znalezienia za room exception i minimalne kontrakty.

rondo, mcgee, kcp ich wszystkich widze powracajacych

spokojnie znajda sie chetni na gre przy bi3!

jest tez plan b, podobno robia juz rozeznanie, kto chcialby pograc za kontrakt w okolicach 10 baniek... co nie jest wcale taka zla opcja.

Edytowane przez badboys2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tutaj za bardzo jednego w tym całym zamieszaniu, z tym ile kasy będą mieli nie rozumiem dlaczego Lakers nie mogą jutro w dniu draftu zrobić z Pels wymiany #4 za jakiś pick z drugiej rundy zwalniają sobie od razu kasę, która byłaby przy tym wyborze zamrożona, dogadać się z kim tak chcą podpisać 6 lipca maxa i chwilę później zrobić oficjalnie deal za Davisa? Nie chce mi się tego dokładnie liczyć, ale wydaje się, że starczyłoby, nawet może Davis Trade kickera by zachował. Pelicans dostają pick od razu w dniu draftu, mogą go jak chcą od razu dalej handlować. Media zrobiły to wszystko jak na moje oko zbyt skomplikowane, nie wiem czy jest jakiś przepis, który zablokowałby rozpatrywany pojedynczo trade #4 za second round, gdzie wszyscy wiedzieliby, że to tylko wstęp, ale jeśli pod tym względem nie ma w przepisach nic to nie wiem czemu nie pójść ta droga. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Jendras napisał:

Van, powód jest prosty: cap circumvention. Liga by zainterweniowała. Ale można coś w tym kierunku pokombinować z trzecim teamem, nawet Pincus o tym pisał, tylko powiedz mi kto w lakersowym front office na to wpadnie? :)

Musiałem najpierw przetłumaczyć co znaczy Circumvention żeby zrozumieć o czym Ty do mnie rozmawiasz ;)

Tak się obawiałem, że to trochę może dla ligi zalatywać, ale czy to coś do udowodnienia? Lakers chcą zwolnić salary by mieć na Maxa to oficjalna wersja. Pelicans robią to by już w dniu draftu kontrolować wybór i robić z nim co chcą, mieć go (ich) dostępnych w lidze letniej. Pewnie to naiwne, ale może Lakers od początku mieli taki plan, a media dostały info takie a nie inne by nikt się wlasnie nie przyczepil. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, badboys2 napisał:

probuje sie zrobic z nich idiotow a koniec koncow ci idioci otocza lebrona najlepszymi 2 liderami od czasow big3 heat. jesli nie lepszymi...:)

Jak za siedem miesięcy stanie się coś złego z Lakers, to będzie krytykowanie LeBrona, więc dopóki jest dobrze, napiszę to teraz: LeBron poszedł do Lakers, bo chciał iść do Lakers, i sprowadził sobie razem z Paulem jako drugą gwiazdę Davisa. Wkład takiego Pelinki jest mniej więcej taki, że trochę przepłacił za tego AD. LeBron i Paul będą mieli większy wpływ na Lakers niż mieli na Cavaliers.

I o jakiej narracji mowa? Lakers zrobili mnóstwo złych ruchów przez ostatnie sezony, w przypadku każdej innej organizacji dałoby to drugich Hornets czy Kings z ostatnich lat.

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Przemek_Orliński napisał:

Nah. Ewentualna wina spadnie na Davisa/tego trzeciego co przyjdzie lub zarząd*.

* inne osoby decyzyjne niż LBJ :]  

No, u mnie, loraka i innych fanów LeBrona - to na pewno. ;] Pisałem o randomowym fanie Lakers ze wstrzemięźliwością podchodzącym do LeBrona. Jak coś nie wyjdzie, to będzie winny LeBron, więc oddajmy Królowi co królewskie chociaż teraz. :] 

Różnicę między przysłowiowym Patem Rilesem Rileyem a Danem Gillbertem a Robem Pelinką zobaczymy jak trzeba będzie obudować to big 3, zakładając, że powstanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.