Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2018/19


january

Rekomendowane odpowiedzi

38 minut temu, MarcusCamby napisał:

Nie musi, ale może pokonywać kolejne bariery, a nie odcinać kupony w swoim prime.

LeBron, Garnett, Durant. Wszyscy tworząc swoje superteamy, mieli swoje motywacje. Chcieli się wreszcie odkuć i zacząć wygrywać. Nawet Duranta będę w stanie rozgrzeszyć, jeśli Kawhi pójdzie do dwóch supersstarów.

Kawhi robi coś gorszego. On opuszcza mistrzowski zespół.

Pls. Wlasnie opuszczenie Raptors w takim momencie byloby tym przelamaniem bariery (nie kojarze kejsa, gdzie alpha dog mistrzowskiego teamu w swoim prime zmienia zespol zaraz po zdobyciu misia). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przełamanie bariery, by zostać jeszcze większą pizdą niż Durant to nie jest coś o czym myślałem :)

Nie widzi przyszłości w Raptors? Proszę bardzo, niech idzie nawet do Giannisa. Przynajmniej finały ligi Giannis - Leonard vs LeBron - Davis będą epickie.

Ale trzech superstarów? Tego nawet Warriors nie grali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

irving by nawet pasowal , szkoda troche byloby ad  w takim ukladzie , dwoch klepaczy zrobiloby z niego bosha 2.0 , dostalby jakies pick n popy , kilka alleupow  i pewnie mocno tyralby w obronie za jamesa i kyriego  jest mlody wsumie nic nie osiagnal , pewnie by sie podporzadkowal 

zdecydowanie lepsza opcja dla   ad bylby leonard ale dla jamesa niekoniecznie . kawhi   (upraszczam) juz raz go pokonal w finalach  , teraz zdobyl   w swietnym stylu pierscien i moze dojsc do w sumie logicznego wniosku ze to podstarzaly james i ad powini byc jego supportem , chyba ze james wezmie chlopakow na grilla i wprost poprosi aby po raz ostatni to on byl alphadogiem a w nastepnym sezonie grzecznie oddaje team.  kawhi (nadal mlody 28 lat ) ma juz 2 pierscienie  sam wlasnie sie wlaczyl  do wyscigu po legacy, czy bedzie chcial pracowac na legacy jamesa ?   

jesli james na swoich warunkach zdobedzie 4 pierscienie w 3 roznych druzynach, imo zrowna sie z jordanem ,  3 rozne teamy , inny support, inni trenerzy za kazdym razem jako alpha dog , strasznie trudna sztuka , nikt tego wczesniej nie zrobil, cos niesamowitego :) , jesli dokona tego z leonardem wyhoduje sobie bezposredniego konkurenta w walce o legacy ktory moze go nawet zdetronizowac, kwestia czasu jest kiedy leonard z davisem przejma team a james bedzie im pomagal.

lakersi z takim core przez najblizsze 4-5 lat mogliby byc true contenderem

Edytowane przez mistrzBeatka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, MarcusCamby napisał:

Przełamanie bariery, by zostać jeszcze większą pizdą niż Durant to nie jest coś o czym myślałem :)

Nie widzi przyszłości w Raptors? Proszę bardzo, niech idzie nawet do Giannisa. Przynajmniej finały ligi Giannis - Leonard vs LeBron - Davis będą epickie.

Ale trzech superstarów? Tego nawet Warriors nie grali.

jego dojscie, nawet do Lakers to maly pikus z tym, co zrobil Durant.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, mistrzBeatka napisał:

jesli dokona tego z leonardem wyhoduje sobie bezposredniego konkurenta w walce o legacy ktory moze go nawet zdetronizowac

Kawhi ma 28 lat i drugi legit sezon jako alpha dog, z czego jeden skończył kontuzją w playoffach, a oba w regular season trochę coastował - zajebisty jest Leonard i w ogóle, ale to żadne zagrożenie dla LeBrona pod względem legacy, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że raczej nie będzie miał wybitnego longevity.

Ale z tym co napisałeś o Leonardzie trochę się zgadzam i to świetny argument dlaczego w ogóle nie powinien się bać iść do LeBrona i AD - Lakers mieliby szanse na dynastię, a on mógłby być najlepszym graczem tej dynastii, a po tytule Raptors nikt mu nie powie, że nie jest proven liderem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, MarcusCamby napisał:

Chętnie poznam argumenty czemu.

Bo trio Lakers wydaje mi się nawet mocniejsze niż to co mieli Warriors.

Bo przeszedl do teamu, ktory zaoral jego karierę jako gracz Oklahomy?

A Kawhi z dwoma różnymi teamami już osiągnął sporo. Tym bardziej w tym roku.

I Lakersi nie są zespołem, który bez niego zrobil 73-9. 

Może kolega ma inne spostrzezenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Durant poszedł do Warriors, bo ringzzz. Miał do wyboru Thunder (mocny contender), Celtics (perspektywy do zbudowania bardzo mocnego contendera wokół Duranta) i Warriors (bez niego top2 teamów w lidze, z nim najlepszy team ever i pewniak do tytułów).

Kawhi jak pójdzie do Lakers, to dlatego, że chce iść do Los Angeles, a woli Lakers od Clippers, co nie jest jakoś dziwne, bo bądźmy poważni. Słabe to będzie, mniej więcej poziom LeBrona 2010 w skali Chytruza, ale koleś właśnie zrobił mistrzowski team w pięknym stylu, ciężko go będzie porównywać z Wężem, bo nie robi tego dlatego, że sam nie dał rady zdobyć tytułu, a miał do tego warunki. A że nie lubi Toronto (zakładając odejście)? Come on, i tak powinni mu wybudować pomnik.

Not even close, ale dla ligi byłaby to zła wiadomość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, BMF napisał:

Kawhi ma 28 lat i drugi legit sezon jako alpha dog, z czego jeden skończył kontuzją w playoffach, a oba w regular season trochę coastował - zajebisty jest Leonard i w ogóle, ale to żadne zagrożenie dla LeBrona pod względem legacy, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że raczej nie będzie miał wybitnego longevity.

 

w tym momencie jak najbardziej nie jest konkurencja dla jamesa, wszystko rozbija sie o longevity , optymistycznie zakladam ze nie bedzie sie jakos drastycznie lamal(stephen curry case :) ) ,rzeczywiscie z tym moze byc problem nie rozegral jeszcze ani jednego pelnego sezonu,  ale gdyby  :) zdrowie mu dopisalo ,  w raptors tez mozna wokol niego zbudowac true contendera na kilka lat ( przykladowa wymiana siakama za beala), jesli bedac raptorem dopisze jeszcze 2 mistrzostwa a james zadnego  nie widze powodu aby nie rozpoczynac dyskusji o lepszosci jednego z nich . duzo tych "gdyby"  ale w przypadku la tez jest duzo "gdyby i jesli"  , davis jesl lamliwy a james mlodszy nie bedzie. beda miec silny core i bande kelnerow wokol , ktokolwiek wypada z core i zaczynaja sie duze problemy.

Edytowane przez mistrzBeatka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, KeepItDirty napisał:

Bo przeszedl do teamu, ktory zaoral jego karierę jako gracz Oklahomy?

A Kawhi z dwoma różnymi teamami już osiągnął sporo. Tym bardziej w tym roku.

I Lakersi nie są zespołem, który bez niego zrobil 73-9. 

Może kolega ma inne spostrzezenia. 

Z pierwszym ciężko dyskutować, to taka trochę sprawa honorowa i chyba najczęściej poruszana. Thunder odpadli prowadząc 3-1. To chyba najbardziej ciąży na Durancie, chociaż dla mnie nie było problemem, że poszedł to drużyny z którą przegrał, tylko fakt, że poszedł do drużyny, która już była najmocniejszym zespołem w lidze, a z Nim stali się niemal nie do ogrania.

No właśnie Kawhi osiągnał w cholerę, więc tym bardziej nie wiem czemu w swoim prime i po największym sukcesie chce osiąść na laurach. On powinien sobie stawiać kolejne wyzwania, jak nie w Raptors, gdzie niezależnie od decyzji będzie bohaterem to np. w Clippers. Szukać swojego giermka i rzucać rękawice Hardenowi i LeBronowi, a nie iść na gotowe.

Lakers będą dużo lepszym zespołem niż Ci Warriors 73-9, nawet jeśli nie zrobią takiego bilansu. Warriors z Durantem też robili dużo gorsze bilanse niż te z H. Barnesem, a jednak każdy wie, że wersje 2017 i 2018 były dużo mocniejsze.

Durant był przegrany i chciał się odkuć. To jakieś usprawiedliwienie. Niewielkie oczywiście, ale jakieś. Kawhi po zatrzymaniu dwóch dynastii nie powinien robić kolejnej, no chyba że na swoich warunkach, ale nie jako giermek LeBrona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze FMVP Kawhiego było raczej za powstrzymanie Jamesa a nie jako prawdziwy impact FMVP. 

Tegoroczny też troszkę zaburzony przez te kontuzje GSW. No ale przyjmijmy, ze bez niego nie byloby mistrzostwa w Kanadzie. Pod tym wzgledem 2xFMVP wygladaja zacnie w skali all time.

Czy dla Kawhiego to spelnienie? To pierwsze pytanie.

Czy kolejne FMVP w innym klubie nie staloby sie legendarnym osiagnieciem co odrazu wynosi go do top all time?

Czy Kanada to takie piekne miejsce na pobyt w prime? Nawet jak tu jest sie bohaterem narodowym? Jednak ciagnie go do Kalifornii.

Czy aby koniecznie James bedzie zabiegac o bycie Alfa dogiem w RS? Niekoniecznie mam wrazenie. Kolejne statuetka za RS to napewno nie powod by nie oddac na czas sezonu roli wlasnie w rece Kawhiego. AD przyjmuje ze zgodzi sie robic za Bosha/Love.

A w PO moze byc roznie. Jednak Kawhi potrafi grac systemowo a Bronowi kolejny FMVP tez juz w budowaniu legacy nie zmieni wiele. Tytul dla Lakers owszem. On ma 35lat. C'mon. 

Reasumujac wcale nie jest nierealne przyjscie Leonarda ale sa tez argumenty ze mu to nie w smak bedzie.

Jak dla mnie to Kawhi to bardziej sci fi i naprawde mysle, że kto jak kto ale to plaskoziemiec będzie tym trzecim.

Reunion w barwach legendarnego klubu. Nawet Irving nie jest chyba aż takim debilem widząc ze okno właśnie tu ma największe na kolejny tytuł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja absolutnie nie wierzę, ze Kyrie po celowym odejściu od LBJa, żeby mieć swój zespół nagle teraz miałby wrócić pod skrzydła tatusia z podkulonym ogonem. Przecież on pierdolca dostanie jak dziennikarze na konferencjach bedą go grillować i jątrzyć temat powrotu do Lebrona.

Już jako gracz Celtów się gotował w kontaktach z mediami. Nie wierzę, że jest tak zdesperowany żeby iśc do LA. Ma już mistrza, nie będzie na siłe szukał drużyny żeby zdobyć pierścień kosztem swojej dumy. 

Dałbym sobie uciąć rękę, że tam nie trafi

Edytowane przez wilson44
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chłopie serio, po kiego są te wszystkie chamskie docinki pod adresem Los Angeles? Młodzież poszła do Nowego Orleanu, więc teraz przerzuciłeś się na wyśmiewanie miasta, do którego Cleveland to ma podjazd jak Hrubieszów do Krakowa czy innego Gdańska. LA złe, bo mural zastawiają straganami, bo strzelają się na ulicach, bo mają droższe pieczywo. Zmień płytę albo odpuść sobie wątek Lakersów, bo ewidentnie Ci on nie służy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale będę miał bekę jak ich najlepszymi FA okażą się Vucevic i Garrett Temple

jeszcze jak się dowiedziałem dzisiaj w szczegółach jak wygląda ten pakiet picków to mnie zatkało - Griffin ich totalnie wypatroszył, jak superteam nie pyknie lakers są udupieni na 10 lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.