Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2018/19


january

Rekomendowane odpowiedzi

25 minut temu, matek napisał:

Na ESPN od rana cały czas męczą typami, że GSW jest faworytem bukmacherów. 

Te co wrzuciłem to raczej, ze sugestią, że AD w Lakers + "ktoś",  GSW bez Klaya i Duranta przez prawie caly sezon (o ile ten drugi zostanie), Clippers po pozyskaniu Kałaja, pytanie gdzie tam są 76-ers w których upatrywałbym głownego kandydata do wygranej za wchodzie w nadchodzącym sezonie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Vice-kontorezerwowe napisał:

Te co wrzuciłem to raczej, ze sugestią, że AD w Lakers + "ktoś",  GSW bez Klaya i Duranta przez prawie caly sezon (o ile ten drugi zostanie), Clippers po pozyskaniu Kałaja, pytanie gdzie tam są 76-ers w których upatrywałbym głownego kandydata do wygranej za wchodzie w nadchodzącym sezonie. 

Typy na ESPN też zakładają AD plus ktoś w Lakers, i mocnych Warriors, zakładały też kogoś w Clippers, ale raczej nie Leonarda, bo Toronto było zaraz za Clippers i Bucks. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Vice-kontorezerwowe napisał:

Te co wrzuciłem to raczej, ze sugestią, że AD w Lakers + "ktoś",  GSW bez Klaya i Duranta przez prawie caly sezon (o ile ten drugi zostanie), Clippers po pozyskaniu Kałaja, pytanie gdzie tam są 76-ers w których upatrywałbym głownego kandydata do wygranej za wchodzie w nadchodzącym sezonie. 

Więc Butler na 100% zostaje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta paczka za davisa jest realnie rzecz biorac niedoszacowana,ale jesli juz spojrzec na potencjalna wartosc tego pakietu [czyt. ingram,ball + 4 wybor],to istnieje calkiem spore prawdopodobienstwo,ze za pare lat nikt w nola po ad plakac nie bedzie...

Edytowane przez kcp78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, january napisał:

Ogólnie to w tych negocjacjach jak poszły swapy picków ala Brooklyn-Celtics to Griffin po ścianie rozsmarował Pelinkę.

LeBron > Masai IMHO. :)

Jeżeli LeBron ma jeszcze trochę w baku, to duet LeBron-Davis wygląda przemocarnie, niesamowicie dobry fit w obecnej koszykówce po obu stronach parkietu, biorąc pod uwagę jak randomowi wysocy potrafili dobrze wyglądać przy LeBronie, nie mogę doczekać się tego, jak wyglądać będzie AD. W ogóle, LeBron w końcu dostał młodą gwiazdę, która przedłuży jego karierę - a Davis elitarnego obwodowego, który idealnie go wykorzysta i uzupełni w ofensywie. 

Davis u Vogela - liczę na DPOTY sezon. 

Dużo było narzekać na Paula, a Pelicans uzyskali z tej wymiany tak dużo właśnie dzięki temu, że Lakers zostali postawieni w pozycji, gdzie muszą dostać AD. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, january napisał:

Celtics nawet Tatuma nie dawali.

Ogólnie to w tych negocjacjach jak poszły swapy picków ala Brooklyn-Celtics to Griffin po ścianie rozsmarował Pelinkę.

 Ale jeśli trade przyniesie pożądany efekt, to te picki i tak będą mało atrakcyjne. Ryzykowne, ale LAL nie mogli sobie pozwolić na 3 wtopę. Stracili George`a i Kawhiego. Nikt by im nie zagwarantował, że Davis sprzedany np: do Nets nie zostałby tam na dłużej. Że o groźbie utraty samego LBJ nie wspomnę.

Edytowane przez Ignem-feram
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg Steina, głównym celem będzie Kemba.

Szczerze nie wyobrażam sobie, żeby Walker odmówił dużej roli w tak dobrej ekipie. To jest doskonały fit do duetu LeBron-AD. Tak, wiem, większe pieniądze w Nowym Orleanie Charlotte, ale pls.

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lakers zrobili all-in jak z LBJ rok temu, Teraz kluczowy wydaje się Kemba (bardziej od Irvinga, w którego grę z LBJ nie wierzę). Jako rezerwowego PG powinni podpisać Caruso i zostaje Bonga.

Na SG wiadomo będzie Pope (oby na zniżce), do tego Wellington/McGruder i Bullock na b=prawach Birda.

Na SF zagra LBJ, zaleznie od sytuacji zmiennikiem może być Kuzma (jeśli na PF będzie Davis), ale potrzeba tu wsparcia. Może Morris a w dalszej kolejności Hood/Carter?

Na PF Davis, został Wagner, ale na PO będzie potrzebny ktoś bardziej doświadczony (J.Green/Aminu? Muscala na prawach Birda?)

Na C widziałbym Dedmona, ale konkurencja też go będzie chciała, wtedy może Mirotic/Kamiński + ed Davis/McGee

Nie cieszy mnie pozbycie się praktycznie większości assetów (w tym przyszłych picków), ale lepsze to niż czekanie na Kałajów i PG13... Takie okienko, to byc moze jedyna szansa na BIG 3 z LBJ i na tytuł w najbliższych latach. Najbardziej Cieszy, że Ci gracze poszli do Pels ;)

 

 

Edytowane przez dannygd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda to fajnie ale po tym jak wypadają ostatnio najlepsi gracze przez kontuzje to i Lakers może to nie ominąć w przyszłym sezonie. Już w tym była tragedia. Mam nadzieję że Lebron się nie połamie na tym planie filmowym.

Trzeba teraz wyciągnąć Kembe zanim Irving się wpieprzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.