Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2018/19


january

Rekomendowane odpowiedzi

no dobra, cos chyba jebnie lada dzien skoro juz nawet wojnar pisze, ze w zasadzie lakers maja najlepsza oferte,

rich paul dodal swoje 3 grosze o tym, ze AD zawezil ilosc ekip do lakers i knicks po tekscie dotyczacym zadan pelicsns i wychodzi na to, ze w grze pozostaja jedynie... lakers i knicks, przy czy mci 2 nie bardzo maja co zaoferowac

wiec cos jebnie

mam nadzieje, ze

a) lakers nie pozbeda sie wszystkich mlodych

b) dograja sytuacje tak, by moc  w 1 kolejnosci przed oficjalnym klepnieciem dealu podpisac jakiegos maxa

lub

c) sprobuja wyciagnac bradleya beala gdyby nie wypalil podpunkt 2

podobno lakers kontaktowali sie z wizards, bulls i suns.

fajnie, nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Borys napisał:

Nie wiem jak to sie uklada w $, ale moze nowe BIG3, Irving podpisuje jako FA, dochodzi Davis + LeBron. W sumie to jest sposób budowania drużyn przez LeBrona.

Maja wolna gotówkę dokładnie na jednego maxa dla vetsa wiec mogą zmieścić Irvinga i Davisa jeżeli do pick#4 dołożą 25 mln kontraktów. 

Fatalne jest to 5 mln Denga zalegające w DM. To pokazuje jak głupi był to ruch na lata. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Jendras napisał:

Jeżeli Lakers zatrzymają w wymianie Kuzmę, jak rzekomo chcą, ale poza tym oddadzą wszystkich, to powinni się zakręcić w okolicach średniego maksa.

Czyli wtedy mamy: LeBron, AD, maks, Kuzma, room exception, reszta vet min.

Źle powiedziałem. Jeżeli kolejność jest taka: najpierw maks FA, potem formalne wykonanie transferu z Pelicans, to Lakers po prostu muszą zebrać wystarczająco salary, żeby zrobić wymianę na normalnych zasadach, jako team będący powyżej limitu (zdaje się, że Ball, Ingram i #4 by stykło).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Jendras napisał:

Jeżeli Lakers zatrzymają w wymianie Kuzmę, jak rzekomo chcą, ale poza tym oddadzą wszystkich, to powinni się zakręcić w okolicach średniego maksa.

Czyli wtedy mamy: LeBron, AD, maks, Kuzma, room exception, reszta vet min.

uwazasz, ze to starczy na playoffy, taka zbieranina najgorszych od lat vetow za minimum ? nadal nie ma "spejsingu". wsadz nawet takiego Irvinga - to przeciez nie ma szans zeby oni rozegrali jeden caly sezon w zdrowiu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, memento1984 napisał:

uwazasz, ze to starczy na playoffy, taka zbieranina najgorszych od lat vetow za minimum ? nadal nie ma "spejsingu". wsadz nawet takiego Irvinga - to przeciez nie ma szans zeby oni rozegrali jeden caly sezon w zdrowiu.

Czyli uważasz, że Lebron, AD, Irving, Kuzma + veci za min nie wystarczy ? LOL, nawet jak zamiast Irvinga przyjdzie kasztan Kemba to easy to jest Top4 w Konferencji. Ciekawe czy JJ Reddicka da się ściągnąć za minimum ? (wiem, że ostatnio dostawał gruby hajs), Rondo, McGee i już masz całkiem całkiem skład. Sam LBJ + AD + Kuzma + rolsi zamiast jednego maxa dają pewnie PO. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wierzę w Irvinga tutaj (jak i w Kembę), a jak nie oni to pytanie kto niby miałby grać na obu spotach G jeśli poszedłby i Ball i 4th pick?

JRS po buyoucie? Pope? Hood? Burks? Temple? Rose? a może Hill który niekoniecznie dobrze z LBJ wyglądał? Czy gracze bez rzutu Rondo, Rubio, Payton, Mudiay, Lance? Przecież wszędzie przymierzany Collison nie zagra ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie będa mieli szans na Irvinga/Kembe to nadal sa ciekawe nazwiska 

Middleton 

Bogdanovic 

Danny Green

JJ Reddick

Rubio

Aminu

Beverley

Ross

Ariza

wszyscy sa lepszym lub gorszym fitem pod LBJa i Davisa. Jeżeli przyjdzie Davis i zostanie Kuzma a topowy FA nie przyjdzie (Irving,Kemba,Klay) to naprawdę nie taki problem obudować Lebrona i Davisa shooterami. Co prawda Magic tego nie ogarnał ale to jest easy money. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Dante napisał:

Jak nie będa mieli szans na Irvinga/Kembe to nadal sa ciekawe nazwiska 

Middleton 

Bogdanovic 

Danny Green

JJ Reddick

Rubio

Aminu

Beverley

Ross

Ariza

wszyscy sa lepszym lub gorszym fitem pod LBJa i Davisa. Jeżeli przyjdzie Davis i zostanie Kuzma a topowy FA nie przyjdzie (Irving,Kemba,Klay) to naprawdę nie taki problem obudować Lebrona i Davisa shooterami. Co prawda Magic tego nie ogarnał ale to jest easy money. 

 

super, szczegolnie na maxie i all in now...

to nadal sa ciekawe nazwiska

to nadal sa ciekawe nazwiska

to nadal sa ciekawe nazwiska

to nadal sa ciekawe nazwiska

.....................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, dannygd napisał:

I LBJ jako główny rozgrywający na kroplówce co kwartę ;)

Czy ja wiem, wolałbym skład Bev-Green-Ariza-LBJ-Davis niż Kemba-szrot-szrot-LBJ-Davis. Raports pokazali że głębia składu dużo daje.  Akurat PG weterna można znaleźć - chociażby Rondo mógłby dostać min czy Rubio może nie dostanie jakiś super ofert. 

Starting 5 - Beverley-Green-Ariza-LBJ-Davis 

ławka : Kuzma, Rondo, McGee, M.Morris + może JJ Reddick jak nie dostanie jakiejś super umowy a ma już 34 lata więc może nie + jacyś rzucający za 3 vetsi - Sefolosha, Wesley Matthews. Co się tam znajdzie może. 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Dante napisał:

Czy ja wiem, wolałbym skład Bev-Green-Ariza-LBJ-Davis niż Kemba-szrot-szrot-LBJ-Davis. Raports pokazali że głębia składu dużo daje.  Akurat PG weterna można znaleźć - chociażby Rondo mógłby dostać min czy Rubio może nie dostanie jakiś super ofert. 

Starting 5 - Beverley-Green-Ariza-LBJ-Davis 

ławka : Kuzma, Rondo, McGee, M.Morris + może JJ Reddick jak nie dostanie jakiejś super umowy a ma już 34 lata więc może nie + jacyś rzucający za 3 vetsi - Sefolosha, Wesley Matthews. Co się tam znajdzie może. 

Bev, Green, Ariza to nie sa gracze za grosik i nie wyczarujesz ich za rownowartosc jednego maxa : )))))))))))))))))))))))))))))))))))))

"JJ Reddick jak nie dostanie jakiejs super umowy", no pewnie nie, ale z jakiegos szesnastaka dostanie :]

Rondo McGee ktorykolwiek z Morrisow - to wszystko beda umowy 8-10 milionow za sezon, moze na sezon, moze na dwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.