Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2018/19


january

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, BothTeamsPlayedHurd napisał:

tylko według logiki z alternatywnej rzeczywistości Twojej i Flubera

 

To mile ze o mnie wspominasz ale zupelnie nie rozumiem czym sobie na to zasluzylem, nawet sie nie udzielam w dyskusji:)

8 minut temu, BothTeamsPlayedHurd napisał:

 

wyczyść słomę z butów

 

Chyba wyjmij.

Albo wyczysc buty ze slomy

Bo to czy sloma wystaje z butow czysta czy brudna to chyba w jezyku polskim bez znaczenia?:)

2 godziny temu, BothTeamsPlayedHurd napisał:

 

 MJ wygląda cool 

Z kolei co do klasy MJ i niesamowitej aury jaka go otacza

Spokojnie, oddychaj:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, fluber napisał:

 

Chyba wyjmij.

Albo wyczysc buty ze slomy

Bo to czy sloma wystaje z butow czysta czy brudna to chyba w jezyku polskim bez znaczenia?:)

 

moze to takie drugie dno, podwojny pojazd, ukryte znaczenie, tj chodzisz w slomie od urodzenia wiec wyczysc ja z butow : )))

dwoch zamoznych afrykoamerykanow pali cygaro, jeden pokazuje dziubek, drugi suszy zeby i probuje sie usmiechnac -> dyskuja o wygladzie z klasa ! a pozniej oburzenie, ze Kwasniewska uczyla jak jesc beze. BTPH uczy jak wygladac, palac cygaro, nothing to see here haha

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, fluber napisał:

 

Chyba wyjmij.

Albo wyczysc buty ze slomy

Bo to czy sloma wystaje z butow czysta czy brudna to chyba w jezyku polskim bez znaczenia?:)

 

Dziękuję Kapitanie Miodek, masz całkowitą rację

działałem w afekcie, stąd lekki babol językowy

ah Wasza dwójka jak zawsze czujna, czy to w kwestii IMHO czy takich przeinaczeń jak tu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@memento1984 Ty weź LBJ do CLE i zrób sobie reunion :)

Nawet gotowy deal mam, gdzie oczywiście spuścimy narkotykowca, żeby mógł zagrać za vet min z LBJem:

http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=y43wcfrc

Bo jakaś straszna cisza u Was... a taki fajny skład z podatkiem macie i 5 wyborem w drafcie. (Tak wiem, złośliwy jestem 😁).

Tak na marginesie śmiech śmiechem przez łzy, ale bez LBJa może przyszedłby taki Kawhi... bo w tego Davisa to nie uwierzę póki go w składzie nie zobaczę 😕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No już pisałem, że Lakers powinni zatrudnić dobrych defensywnie trenerów, pozyskać graczy którzy gwarantują spacing i dać prowadzić atak LeBronowi tak jak zawsze to robił. Nieźle zaczęli, ale ta młodzież kompletnie nie pasuje do LeBrona, a wpływ Lakers na roster (decyzje FAs, decyzja Pelicans) są w tym momencie bardzo ograniczone.

Ciężko powiedzieć jak to wyjdzie (bardzo głęboka myśl) i poza Knicks chyba nie ma drugiej organizacji o takiej różnicy między worst i best case scenario. Śmiesznie będzie obserwować to wszystko przez następny miesiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pofobno kolejny ma dolaczyc jeff hornacek

generalnie podobaja mi sie te wszystkie nazwiska na lawce lakers. nie wiem czy przelozy sie to na prowadzenie zespolu ale jestem na tak.

mam nadzieje, ze tak samo powaznie podejda do kompletowania sztabu trenerskiego odpowiedzialnego za rozwoj. wrocila tez judy seto, wiec wszystko idzie w dobrym kierunku

czekamy teraz na 1 lipca!:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.