Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2018/19


january

Rekomendowane odpowiedzi

Z tym jego playmakingiem też jest w sumie moim zdaniem różnie, bo on w transition potrafi posłać full court pass prosto do ręki ale w HCO to już jest dużo mniej imponujące. W tym elemencie też imo nie jest tak dobry jak zakładano

no i rzut rzutem (myśle że jednak wyrobi tą trójkę) ale te jego FT to jest wiekszy problem. On per 36 robi 1.2 FTA  trochę śmiech jeśli mowa o 6'7 guardzie 

 

Przed draftem miał być elitarny w PG skills w ataku z przeciętną obroną a tu wychodzi że w defensywie jest niezły a w ofensywie fatalny

 

W sumie nie mam pojęcia jak ocenić jego wartość obecnie, tym bardziej że jeszcze do tego są problemy zdrowotne

 

Edytowane przez dapunk20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche słabe porównanie, gdyż Ball w college'u mial 41%+ za 3, a Ben 33%. 

Najwiekszy problem był z mechaniką rzutu u Balla i wcale się nie zdziwię jak te przestawianie go zrobiło swoje, że nie przelozyl tego na NBA range.

U Bena te 3pts to problem z głową raczej.

/E. Już nie wspominając ze Ball miał 5+ prób robiąc te 41.2 a Ben... Ben miał kapitalne 0.1 prób na mecz. 

Nie da się porównać ich jako strzelców bo Lonzo sufit ma wyższy niż Ben jako strzelec. Nie ma Ben podjazdu w tej dyskusji.

Edytowane przez KeepItDirty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, KeepItDirty napisał:

Nie da się porównać ich jako strzelców bo Lonzo sufit ma wyższy niż Ben jako strzelec. Nie ma Ben podjazdu w tej dyskusji.

Masz rację jednooki zawsze biedzie miał nad ślepcem przewagę. Tak samo lepiej mieć jedną nogę niż nie mieć obu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

twierdzenie że Tatum z tego sezonu jest lepszy od Ingrama... Hmmm ciut na wyrost, co nie zmienia faktu, że dalej obu mam wysoko jako prospektów. Ale już Brown over Ball to śmiech. Abstrahując od kompletnie innej roli, to jednak Ball ma ogromny wpływ na D, a Brown znikomy. W ataku są porownywalni, jeden lepiej rzuca a drugi lepiej podaje.

Tylko ogromna chęć posiadania Tatuma, może dać Celtom szansę na AD. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mayor niekoniecznie, bo okazuje sie, ze nic takiego nie powiedziala

https://www.yardbarker.com/nba/articles/pelicans_owner_gayle_benson_calls_over_my_dead_body_report_completely_untrue/s1_14822_29119160

niestety ale w tych czasach reporty sa tak sprzeczne, ze ciezko wierzyc w ktorykolwiek. przed chwila probowano ludziom wmowic, ze zion wroci do duke, bo to robilo klikalnosc.

lonzo ball jakos mocno tego rzutu nie zmienil w tym sezonie(choc podobno mial...) natomiast pracowal nad sila, co powoduje, ze latwiej mu rzucac. 2/3 tygodnie temu jakis trener personalny(podobn o jeden z najlepszych w usa) od rzutu mial przez tydzien pracowac nad rzutem z kilkoma graczami lakers, ball przewijal sie w filmikach. ja nie spodziewam sie po nim, ze zmieni totalnie technike rzutu, natomiast mysle, ze wczesniej czy pozniej dobije do rozsadnych %, tak jak mialo to miejsce w ncaa.

kwestia dealu davisa, imo spotkaja sie z nim jeszcze raz w 4 oczy, zapytaja wprost. jezeli podtrzyma to co wyszlo w noc draftu, po losowaniu, ze chce odejsc, pelicans skoncentruja sie na znalezieniu dealu. choc mam wrazenie, ze do dealu z lakers moze nie dojsc. jest za duze cisnienie ze strony wszystkich dookola, by do tego doszlo, nawet jesli ktos uzna, ze oferta lakers jest najlepsza.

co do lakers,

zobaczymy, mnie sie wydaje, ze lakers beda musieli pojsc w innym kierunku... niz ad

choc zaczynam sie zastanawiac, czy lebron stac na to by poczekac jeszcze 1 sezon na AD. jezeli zaden z topowych FA nie zawitalby do jezioranow, moze bron przeczeka pels? gdyby poszedl taki sygnal, nikt przy zdrowych zmyslach nie dalby pelicans dobrej oferty gdyby za rok lakers mieli cap space na AD:D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że takie trade down to ma sens w przypadku jak widzisz dwóch typa w drafcie co Ci pasują do składu i liczysz, że mogą się fajnie rozwinąć. I wszystko było by spoko @january ale Wy macie LeBrona James'a, nie macie czasu na rozwijanie młodzieży, LBJ nie ma czasu czekać, a Lakers bardzo chcą "right here, right now". Poza tym chyba większą wartość transferową ma #4 niż #8 + #10 ( co wątpliwe by ktoś na to poszedł ). 

Not gonna happen. Ta #4 + Lonzo i w sumie nie mam pomysłu za kogo by to mogło polecieć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezły cyrk tam widać był i jest. Obejrzałem ten wywiad Magica z first także, a teraz przedstawienie Vogela prasie i to co się rzuca w oczy to :

-media LA zaczynają w końcu zadawać niewygodne pytania, w zasadzie Vogela mogło tam nie być nawet bo wszystkich interesował tylko Pelinka. 

-Magic był problemem, nie wiem czy najważniejszym bo to miano raczej dzierzy Jeannie, ale w dniu jak Lakers prezentują nowego trenera ten udziela takiego wywiadu, pokazując jak organizacja jest dysfunkcyjna gdzie jednocześnie podkreśla co chwila jak to wszystkich kocha i jak mu na dobru Lakers zależy lol

-ma pretensje do Pelinki za to,  że ten wbił mu nóż w plecy twierdząc, że go ciągle nie ma, po czym przyznaje, że od początku miał układ, że go może często nie być. Nie wiem, nie znam na tyle Pelinki i całej sytuacji, ale posiadanie szefa, który nic nie robi, jest tylko do zbierania pochwał jak inni na niego robią, przerabialem więc nie wiem czy to trochę nie była sytuacja tego typu. 

Tak czy inaczej gdzie by prawda nie leżała Magic tą decyzja, tym jak to rozegrał wtedy i teraz tym wywiadem szkodzi Lakers

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najzabawniejsze(?) jest to, ze na sam koniec magic przyznal, ze jest za duzo osob przy podejmowaniu decyzji,  co czesto powodowalo podejmowanie zlych decyzji dlatego tez ma kolejny powod, by zrezygnowac.

fajnie skomentowal to bill simmons, ktorego delikatnie mowiac fanem nie jestem

https://twitter.com/BillSimmons/status/1Last summer after LeBron agreed and Paul George fell through — Magic signed Lance, Rondo, KCP and Javale, let Lopez and Randle go, then he went to Europe for FIVE WEEKS. Now he’s mad that Pelinka questioned his work ethic. I love this story so much.

chcialbym wiedziec KTO odpowiadal za dobieranie skladu, kwestie lopeza i randle'a. wychodzi na to, ze to magic podejmowal te decyzje ale wciaz nie mam tego czarno na bialym. jezeli faktycznie to pomysly magica, a wiemy, ze luke walton chcial, by oni pozostali to wtedy mam juz jasny i klarowny obraz calej sytuacji i za smieszkiem tesknic nie bede.

 

Edytowane przez badboys2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.