Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2018/19


january

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mam na wszystko gotowej odpowiedzi tak jak Ty, jest mnóstwo możliwych scenariuszy, może LeBron przyszedłby niezależnie od wszystkiego, może osoba Magica go przekonała, a może to sam James chciał, by Jeanie zatrudniła właśnie Johnsona.

 

 

Tylko, że taki scenariusz to ultra fantasy. Daty się nie spinają. Magic został doradcą w Lakers w na początku lutym 2017 roku. Prezydentem 21 lutego 2017. W tym czasie Cavs mieli jeszcze Irvinga i byli obrońcami tytułu.

 

Bardziej realny scenariusz jest taki, że Time Warner  który ma umowę telewizyjną za którą Lakers dostają ~200 baniek za sezon wywierał naciski na Buss, aby zatrudniła kogoś, kto będzie bardziej komunikatywny względem tego co prezentował Jim.

Pewnie była jakaś krótka lista proponowanych osób i wybrano Magica, którego Jeanie zna.

Pod względem PR-owym Magic i Jim to niebo a ziemia.

Zatrudnienie Roba Pelinki to trochę kopia tego co zrobili Warriors z Bobem Myersem, który też był agentem. Różnica jest taka, że Myers miał wśród doradców Jerrego Westa.

 

Magic odniósł sukces "zaklepując" LeBrona, ale reszta jego ruchów jest po prostu słaba.

 

Co do tego co chce James.

LeBron jak wracał do Cavs to w swoim liście wymienił Diona, pograł z nim trochę i  przed trade deadline Diona nie było już w Cavs.

Taki urok Jamesa w jednym miesiącu cieszy się, że będzie z kimś grał w kolejnych jesteś elementem jakieś wymiany.

 

I to wymaga sprawnego GM-a, który potrafi czasem z niczego coś wycisnąć, a Magic generalnie co zrobi deal to traci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był taki film "Sezon rezerwowych" :)))) Oglądając to co sie ost wyprawia mam mieszane uczucia Z jednej strony wiadomo Trzeba by zluzować majty i grać na pozycje w drafcie A z drugiej .. to co te chłopy pokazują Chłopki z gów... yyy z G ligi Skaczą walczą latają jak po 5 kawach (albo kto wie po czym ) "Gwiazdziochowate" kuzmy i ich cegły bez opamiętania Lebrony z szalonymi rzutami (mecz z NY YHHHH) wątpliwe zaangażowanie (szczegolnie w obronie) Dziwny sezon Mimo wszystko jestem troche zawiedziony Kolejne kontuzje BBLonzo (zmień te buty :P  ) Ingram mim zdaniem co raz lepszy (oczywiście nie licząc rzutów za 3 :) )  BBBardzo bym chciał żeby te młode gwiazdy (I TA WIELKA STARA GWIAZDA ) siedzący teraz i oglądający swoich "rezerwowych kolegów wyciągneli wnioski i po wakacjach spieli poślady i nie głaskali się jak do tej pory WALKA PANOWIE ZAANGAŻOWANIE / Pokażcie ze zasługujecie na granie w moim pieknym LOS ANGELES LAKERS :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włączyłem nawet dzisiaj ostatnią kwartę i co tu dużo gadać. Jak się pali pod dupą to taki Kacap gra jak z nut, punktuje, asystuje, robi wszystko to czego nie robił przez cały sezon. Szkoda.

Mam nadzieję że nikt się już w Lakers na to nie nabierze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za sezon przyjdzie Davis i będą play offy, ale oczywiście pod warunkiem że lonzo i lebronzo 82 spotkania zagrają :)

Playoffy będą już w najbliższym sezonie (o ile James będzie zdrowy).

Z zachowania i wypowiedzi Lebrona można wywnioskować że ktoś z FA jest juz dogadany.

A Lonzo jeżeli ma zostać to od razu trzeba założyć że się posypie. Nie można Go już traktować jak ważne ogniwo bo to znowu źle się skończy.

Albo to już czas żeby się Go wogole pozbyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Nie do końca nie o tym, bo o ile nie wiemy według Ciebie, czy LJ by przyszedł czy nie bez Magica do LAL (wg mnie jasna sprawa), o tyle wiemy, że przynajmniej 1 zacny gracz (PG13) nie przyszedł do LAL wyłącznie ze względu na Johnsona.

LOL... Masz te dowody na potwierdzenie? :)

BTW. Jasiu młody jesteś i jeszcze niewiele wiesz o tym jak funkcjonuje podejmowanie decyzji w biznesie, a tym bardziej tak dużym biznesie. Dlatego powinieneś się wstrzymać z tymi jednowymiarowym tezami, graniczącymi z faktem/pewnością (której nie masz i najprawdopodobniej nigdy nie będziesz miał). Inaczej równie dobrze możesz pisać "pomidor"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 100% podpisanie LeBrona to zasługa tylko i wyłącznie Earvina Magica Johnsona.,Dowodem na potwierdzenie jest to ,że Magic chwalił się tym we wszystkich możliwych kanałach TV.,Jak by było inaczej to żaden dorosły facet nie zachowywał by się w ten sposób ,Gdyż to jest bufonada, samochwalstwo, łgarstwo (you name it), a Magic to poważny solidny,gość ,a nawet ma pomnik, taki  "Człowiek z Żelaza" PS, Na Brooklynie zbierają na replikę pomnika 

Edytowane przez mayor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak jestesmy przy imionach to nie dziwie sie, ze niektorzy pod nickami wola siedziec:D

 

lonzo podpisal z... CAA i bedzie reprezentowany przez... aarona mintza. nie wiem czy mozna bylo wybrac gorszego agenta w kontekscie laczenia swojej przyszlosci z ta organizacja. ci, ktorzy byli draftowani szybko znikali z organizacji a ci, o ktorych walczyli olewali lakers cieplym moczem (ed davis, pg13), wiec srednio mi sie to podoba. zoabczymy, czy bedzie to mialo w ogole przelozenie ale obawiam sie, ze bedzie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to jest zagwozdka.,Z jednej strony Magic powinien dostać NBA Executive of the Year Award, z drugiej strony złożył rezygnacje  przed zakończeniem RS ,a przecież nagrody indywidualne są za regular season.,Chyba nikt nie ma wątpliwości ,że Magicowi należy się EOTY za "sprowadzenie" LeBrona, jak chłopu ziemia .,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.