Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2018/19


january

Rekomendowane odpowiedzi

 

Jeden team robi w takiej wymianie trade up, drugi trade down, w czym rzecz bo nie rozumiem?

 

+ akurat Hawks z #3 szukali trade down.

Twoja teza pierwotna była ,że często jest robienie trade down i na udowodnienie tego wrzuciłeś wymiany gdzie raczej był trade up ( to że ruch jest dwustronny nie oznacza ,ze zawsze jest to samo)

 

Już pomijam ,że Denver w wymianie z Mitchellem zależało tylko na Lylesie a wybór był rzucony tak dodatkowo to po prostu liczy się kto wychodzi z inicjatywą.. Nawet z tym Mikalem to przecież nie 76ers chcialo iść w dół tylko Suns w górę

 

Oczywiście zdarzają sie trade down jak np oddanie Paytona za Sarica czy Fultza ale to nie jest takie częste i raczej jest uważane za błąd i wręcz wadę GM jesli chce rozmienić swój wysoki wybór na niższy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shortly after the trade deadline, Clippers consultant Jerry West -- who spent more than 40 years with the Lakers as a player, coach and executive -- got together for dinner with old friends who also had former Laker ties, sources said. He couldn't believe how Zubac fell into his lap. The Clippers, sources said, never even called the Lakers to inquire about Zubac. The Lakers made the offer and the Clippers gladly accepted.

Sources said the dinner table shared a hearty laugh at the Lakers' expense.

 

 

http://www.espn.com/nba/story/_/id/26335718/how-lakers-wasted-year-1-lebron

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shams CharaniaKonto zweryfikowane @ShamsCharania

 

The Los Angeles Lakers will sign G League forward Jemerrio Jones to a two-year deal, league sources tell @TheAthleticNBA @Stadium. Lakers use final roster spot on Jones to close season, with team option in 2019-20.

 

 

January, masz swojego "Nwabę". ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie miałem to napisać.

 

Może jeszcze uda się wbić na 9 miejsce przed loterią.

i co Wam da to 9 miejsce? Da się wyciągnąć kogoś konkretnego w tym drafcie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż tak w tym nie siedzę, ale z tego co widzę i czytam, to jest Zion i reszta. Raczej bym nie liczył na taki fart, jak JCollins dla Atlanty w 2k17. Innymi słowy ten draft nie będzie najlepszy. Szansa Lakers to offseason. Tak mi się wydaje. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lakers draftują dobrze, ale potem to marnują.

Ludzie w lakers masowo przestaja trafiac z dystansu. James, ingram, kuzma, hart, kcp, bullock, muscala. Wszystkim polecialy procenty okrutnie. Jedynie lance zaczal miec spoko procenty za 3 ale on akurat tych prob oddaje niewiele. Nie zauwazylem takiego problemu w zadnej innej druzynie w lidze.

 

Jednoczesnie kilku graczy ktorzy odeszli z lakers ( randle, lopez, nance) znacznie poprawilo rzut z dystansu. Cos tu wyraznie nie gra.

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy te wszystkie przykłady są dobre, ale owszem, ogólnie to jest problem, co zaskakuje biorąc pod uwagę, że mówimy o organizacji, którą stać na wszystko. Ja odnosiłem się tylko do samych wyborów, to, że nawet Zubac czy Bryant (prospekci na poziomie ~Capeli potencjalnie, albo awet lepiej) odeszli za darmo, to inna sprawa. 

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.