Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2018/19


january

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiedziałem, że można mieć ból dupy o to, że ktoś się za bardzo cieszy na ławce. :D

 

Może czas trochę zagoił rany po trade deadline i chłopaki odzyskali fun, cholera wie, ale czepianie się tego jest po prostu śmieszne. 

 

Dajcie już spokój z tą małostkowością i zajmijcie się ważniejszymi rzeczami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od razu ból dupy.

 

Jeżeli chłopaków śmieszy taka akcja to maja do tego prawo.

Tsk samo jak ja mam prawo aby śmieszyła mnie taka nadgorliwa radość

 

Do bólu daleko.

Ale obiecuje się zająć już niedługo czymś ważniejszym.

Choć w moim przypadku bardzo możliwe ze tylko cztery razy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od razu ból dupy.

 

Jeżeli chłopaków śmieszy taka akcja to maja do tego prawo.

Tsk samo jak ja mam prawo aby śmieszyła mnie taka nadgorliwa radość

 

Zatem i ja mam prawo to nazywać według własnego uznania. 

 

A Ty nie pisałeś nic o tym, że Cię to śmieszy, tylko że "nie powinno" być takiej reakcji, a to różnica. 

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przede wszystkim jako europejczycy nigdy nie zrozumiemy tego, co oznacza w amerykanskim swiecie koszykarskim zadunkowanie nad kims albo skrossowanie go aka "zlamanie mu kostek". dla nas to tylko elemnty gry w usa to jest cos wiecej.

 

2 sprawa to postrzeganie tego. podobnie w ostatnim czasie reagowala lawka nets na udane zagrania kolegow i tam to jest team spirit

 

to tyle jesli chodzi o moje 3 grosze w tej kwestii. jasne, ze to  glupie zachowanie ale nie widze duzej roznicy jesli chodzi o inne teamy, ktore tez przereagowuja czesto zagrania kolegow.

 

kolejna wygrana... no coz... na upartego moga jeszcze skonczyc z bilansem 41-41...

dajcie juz ten offseason

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten W z Wizards bardzo prawdopodobne, że zrzuci finalnie Lakers z 8 na 10-11 seed przed loterią.

Czyli z 6% szans na #1 zrobi się 2-3%, z ponad 26% na top4 zrobi się 9-14%.

Już pomijając, iż 8 pick>11 pick oczywiście (trade value w grubszych wymianach, świetna zaleta z trade value pod ewentualny tradedown, no i oczywiście zawsze lepiej z 8 wybierać niż z 11 jak coś).

 

Trzeba liczyć na fart a la Sacto'18 vol2.

Albo na maksymę głupi ma zawsze szczęście, w końcu po to chyba johnson jest u steru.

Ale bardziej się ma ochotę tę żałosną gitarę włożyć w tyłki tym memedzbanom, kiedy cały sezon dawali d, a obecnie sobie chyba przypomnieli o swoich CY i produkują bezsensowne W dla Lakers od czasu do czasu.

 

Spokojnie, już liga nie da utonąć Lakersom, zwłaszcza jak jest tam LeBron.

 

Ile tam było szansy na utrzymanie swojego picku, gdy dostaliście Russella i Ingrama? 2%?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trade down zakazane jak coś?

Bo to jest coś, co jest mocno praktykowane przez wiele zespołów co roku, no nie? Wyjdź w końcu z gry. Wszyscy wiemy, że na każdy ruch Lakers masz odpowiedź i lepsze rozwiązania, które na bank dałoby się wdrażać seriami, tylko nikt na to nie wpada. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Butlera nie liczyłem, Mitchella jak najbardziej tak (przecież to jest oddanie wyższego wyboru za niższy + dodatkowy asset, to że Baryły nie wyliczyły OG odpowiednio to inna kwestia).

 

Fultz

Z.Collins

Mitchell

T.Bradley

Pasecniks

Doncić

Mikal

SGA

Pasecnicks to nie było trade down.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do McGee akurat nie mam pretensji, facet w sumie wrócił do formy sprzed choroby, ale że KCP nagle po najgorszym sezonie w karierze sobie przypomniał, jak się gra w basket, to grubsze nieporozumienie. 

 

Tyle że to się i tak wszystko sprowadza do posadzenia LeBrona. Dopóki gra, a reszta się stara, to mogą wpadać jakieś pojedyncze wygrane. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Butlera nie liczyłem, Mitchella jak najbardziej tak (przecież to jest oddanie wyższego wyboru za niższy + dodatkowy asset, to że Baryły nie wyliczyły OG odpowiednio to inna kwestia).

 

Fultz

Z.Collins

Mitchell

T.Bradley

Pasecniks

Doncić

Mikal

SGA

Naciągane fakty bo Doncic Mitchell i Bradley to były klasyczne trade up. Bo strona inicjujaca była ta co chciała pójść w górę a nie ta co miala wyższy wybór

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.