Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2018/19


january

Rekomendowane odpowiedzi

Ty użyłeś argumentu o kasie jako czynnika dobrej kariery. Ciesze się ze się wycofujesz z tej bzdury.

Poza tym ja nie pisałem ,że melo ma karierę jak Broń wiec po co mam szukać różnic

 

Cala reszta no cóż pokazujesz desperacje bo kiedy brak siły argumentów to próbujesz użyć argumentu siły . Brak merytorycznej odpowiedzi . Zostaje ci tylko próba wyśmiania mnie . Slabiutko

 

Ok. Skoro Ty używałeś mocnych argumentów to zapewne nie będziesz miał problemu z ich udowodnieniem.

Zatem skupmy się na tym:

 

Całkowicie nietrafiona teza. Jordan był powszechnie znacznie mocniej znienawidzony. W halach NBA powszechnie był wygwizdywany. W potocznych rozmowach tylko fani Bulla go cenili.

 

czekam zatem na:

 

a) jakiś wskaźnik 'mocy wygwizdywania' (pomiar hałasu per liczba fanów?)

B) stenogram z potocznych rozmów fanów NBA (innych niż Bulls) z tamtych lat

 

no chyba, że tak se popisałeś jakieś pierdy na zasadzie "kurła! kiedyś to było" i sprzedajesz to jako 'silne argumenty'

 

(jbc to ja mogę z miejsca podlinkować jakieś wpisy hejterów LBJa)

 

 

aha - stwierdzenie, że teraz jest więcej platform komunikacji (a co za tym idzie zwiększyła się możliwość 'hejtowania') nie jest 'tezą', tylko faktem :)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie tyle co roster niedoceniony, co niedoceniona byla praca, wlozona w jego skompletowanie (gdzie przynajmniej od poczatku przyswiecal jeden jasny cel - fit pod Lebrona).

Moja babcia nawet by nie wpadła na pomysł fitowania pod Lebrona Stephensona i Rondo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pie*dole... do tej pory myślałem, że to moje uprzedzenie, ale ten gość naprawdę ma IQ na poziomie kartofla. Ależ jesteśmy udupieni!!!

W sumie małe zaskoczenie biorąc pod uwagę że kilka lat temu Magic był uosobieniem glupot jakie byly gwiazdy ligi potrafią mówić na temat obecnej NBA.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież Magic na tym filmiku mówi prawdę, abstrahując od samych decyzji personalnych, które oczywiście były błędne.

 

Kwestia osobowości to inna sprawa, jak ktoś chce go krytykować, że dużo gada - ok, ale jeśli komuś wydaje się, że West to taki miły skromny dziadzio to obawiam się, że mało o nim czytał. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Co on mówi? Że Cs wygrali przez playmakerów, a ograniczyli shooterów Sixers? Przecież Cs rzucali za 3 znacznie częściej (i celniej!)w tej serii. Exposed w tej serii był właśnie playmaker bez rzutu (Simmons). 

 

No to właśnie o to chodzi w jego wypowiedzi, że nie chcesz mieć jednowymiarowych graczy, których łatwo ograniczyć. 

 

Koncepcja jest słuszna, tylko egzekucja beznadziejna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież on tam mówi, że Lakers mają shooting (LOL), że wszystkie ekipy opierające się na rzutach z dystansu przegrały w playoffach (nie, nie przegrały, w ECF i WCF zagrały cztery z pięciu najczęściej rzucających za 3 drużyn w playoffach), i że Boston i Houston mieli tough guys, więc też sprowadził tough guys (what).

 

Jedyne co się zgadza, to że czym więcej ballhandlerów, tym lepiej.

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co się zgadza, to że czym więcej ballhandlerów, tym lepiej.

Jak to? Przecież ty zawsze twierdziłeś, że w tej lidze to w mistrzowskim zespole za ball handling może z powodzeniem odpowiadać może koło 5 nazwisk w lidze, a reszta powinna ograniczać się do gry off ball, trójek i obrony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No spoko, ale trochę szkoda czasu, bo co najwyżej napiszę ''myliłem się, zmieniłem zdanie'', a wbrew pozorom nie przywiązuję do tego takiej wagi. ;] Pamiętam, że po wymianie CP3 do Rockets pisałem, że Harden-Paul to zajebisty fit, bo dwóch takich ballhandlerów w jednym teamie nikt nie zatrzyma, więc to serio musiały być starocie. Nevermind.

 

No, w każdym razie, w uproszczeniu czym więcej ludzi mogących klepać piłkę tym lepiej (w dużym uproszczeniu w sumie), ale Magic mając dwóch nierzucających ballhandlerów obok LeBrona, wziął ... kolejnych dwóch nierzucających ballhandlerów do LeBrona. Dlaczego? Tego nie wie nikt, może faktycznie myślał, że Lakers mają ''shooting'', może faktycznie myślał, że shooting jest przereklamowany. Tak czy siak grubszy lol content, skoro nawet ze statsów z tamtego sezonu najlepszym projected strzelcem tam był LeBron.

 

Rockets mieli trzech ballhandlerów z mocną trójką, 3&Ds i finishera, idealny fit, Lakers wzięli ballhandlerów bez rzutu, brak jakichkolwiek 3&Ds i finishera. No ja nie wiem jak można stwierdzić, że założenia były trafne, sorry.

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Julekstep

 

W Grze o Tron była taka rozmowa tego niskiego z taką starą babą ( sorki za nieznajomosc ale widziałem może z 10 odcinków na krzyż)

 

Gdzie ona mówi, że oczekiwała inteligentnej rozmowy z intrygantem pełną niuansów a dostała nudną rozmowę z biurokratą i czuje się rozczarowana

 

Też mogę powiedzieć to samo - oczekiwałem trollingu na poziomie a tu szybko wyszło szydło z worka i okazało się, że jesteś zwykłym hejterem rzucającym tezy bez pokrycia i jadącym ad personam. Czuje rozczarowanie. Naprawdę oczekiwałem po Tobie więcej

 

Ale po kolei

 

Skoro wysnułeś jako pierwszy teorię ,że dziś jest więcej hejtu to najpierw Ty podaj jakieś twarde dane że dziś większy procent kibiców hejtuje Le Brona niż kiedyś Jordana

 

A drugie pytanie- dlaczego niby 2 letnia przerwa świadczy źle o jordanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro wysnułeś jako pierwszy teorię ,że dziś jest więcej hejtu to najpierw Ty podaj jakieś twarde dane że dziś większy procent kibiców hejtuje Le Brona niż kiedyś Jordana

 

A drugie pytanie- dlaczego niby 2 letnia przerwa świadczy źle o jordanie?

Drogi ely3 - czy ja gdzies napisalem, ze MJ mial mniej hejterow? Napisalem tylko, ze dzis jest wiecej mozliwosci do hejtowania, ze wzgledu na wieksza ilosc platform komunikacyjnych (chyba zadna ryzykowna teza?).

 

Jak koniecznie chcesz twardych danych na ten temat to lap: 1,52 mld osob - liczba uzytkownikow facebooka na koniec 2018 :)

 

Ofc domyslnie zakladam, ze w zwiazku z tym w strone LBJ leci wiecej hejtu, ale staram sie byc na tyle przyzwoity - zeby nie przedstawiac moich opinii jako faktow (co Tobie rowniez polecam!).

 

Znow sie zafiksowales na ad personam i nie wiesz na co odpisujesz / specjalnie wlozyles jakas teze w moje usta i z nia walczysz.

 

Co do dwuletniej przerwy to:

- chyba lepiej grac niz nie grac (MJ w dyskusji o goatach traci bardzo na longevity)

- ta przerwa pokazala w jak mocnej druzynie gral MJ (przeciez oni tam mogli i do finalu wejsc, bo z Pacers lepiej im szlo niz z Knicks). Kwestia mocno przemilczana.

 

P.S: to mile ze porownujesz mnie do najfajniejszej postaci serialu (Tyrion), tylko nie wiem czemu siebie sprowadzasz do roli starej baby (ktora chyba juz zginela btw)?

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.