Skocz do zawartości
january

Los Angeles Lakers 2018/19

Rekomendowane odpowiedzi

Jebał pies Fostera i jego gwizdki.,Jeżeli twierdzisz ,że Liga nie pomaga Lakersom.To wytłumacz jakim cudem z ostatnich 11 meczy RS Lakers zagrają 8 w Staples Center w tym ostatnie 4 mecze u siebie ? Było jakieś losowanie? Loteria ? Czy tak wyszło z grafika ? Czy to po prostu przypadek bo akurat tylko ich hala była w tym terminie dostępna?, albo kolejna moja teoria spiskowa? Jak mi to wytłumaczysz to nie tylko przeproszę za "Pajaca" ale jeszcze wejdę pod stół i odszczekam

nets w '15 na 12 ostatnich spotkań aż 9 zagrali u siebie. liga im pomagała?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Jebał pies Fostera i jego gwizdki.,Jeżeli twierdzisz ,że Liga nie pomaga Lakersom.To wytłumacz jakim cudem z ostatnich 11 meczy RS Lakers zagrają 8 w Staples Center w tym ostatnie 4 mecze u siebie ? Było jakieś losowanie? Loteria ? Czy tak wyszło z grafika ? Czy to po prostu przypadek bo akurat tylko ich hala była w tym terminie dostępna?, albo kolejna moja teoria spiskowa? Jak mi to wytłumaczysz to nie tylko przeproszę za "Pajaca" ale jeszcze wejdę pod stół i odszczekam

k****, a co w tym dziwnego :grin: ? Na ostatnie 11 meczy zagrają 7 w domu bo technicznie rzecz ujmując to jest wyjazd z Clippers. Czyli tyle samo ile Minessota też 11 ostatnich gier to 7 w domu. Tacy Clippers na ostatnie 13 gier 9 w Staples Center !! Te ostatnie mecze Lakers to Clippers, GSW, Utah, Portland faktycznie spacerek. No, a jakim cudem mają np jako jedyni 5 game road trip (Chicago,Toronto,Detroit,Knicks,Bucks) w samej końcówce ? NOLA następny team 13 last gier 9 u siebie z czego 5 z rzędu, OKC last 11 gier 7 u siebie z czego 5 z rzędu i nawet mi się nie chce sprawdzać dalej. W tym terminarzu nie ma kompletnie nic dziwnego, a patrząc na rywali i sympatie do Lakers to mają wręcz przejebane.

https://news.cgtn.com/news/3d3d674d7749444e79457a6333566d54/share_p.html

Edytowane przez ttr

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale dojebal do pieca z tym ustawionym terminarzem hahahaha

No gratuluje przebiegłości, ze tez udało ci się zwęszyc taki spisek, a nam nie...

Mam nadzieje ze lebron się ogarnie i zagra koniec sezonu tak żeby nie było watpliwosci czy potrzebował ligi do awansu do PO. Ale jak mu się dalej nie bedzie chciało w obronie to macie lipę Lakers.

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

trytrtytyry i millin powinni dostać order prawilnego zucha

dożywotnio

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie, co wy z tym Rondo w pierwszej piątce? Gość jest ostatnio dramatyczny poza meczem w Bostonie i w tym momencie już lepiej byłoby grać Caruso.

Generalnie żadne mieszanie w rotacji raczej nie pomoże, gdy nie ma chemii.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

KCP do s5, Kuzma na ławkę (dalej duże mpg).

Trzeba poprawić D.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie, co wy z tym Rondo w pierwszej piątce? Gość jest ostatnio dramatyczny poza meczem w Bostonie i w tym momencie już lepiej byłoby grać Caruso.

Generalnie żadne mieszanie w rotacji raczej nie pomoże, gdy nie ma chemii.

Ja bym spróbował. Czasami jedna mała zmiana robi dużo dobrego.

Masz rację, że Rondo jest ostatnio dramatyczny ale jak wychodził w pierwszej piątce wyglądał o wiele lepiej.

Po świetnym meczu w Bostonie dostał w nagrodę banicję na ławkę bo przyszedł Bullock.

Już nie wspomnę że to właśnie od momentu wstawienia Bullocka do S5 wszystko się do reszty posypało.

Dla mnie powinien wchodzić jako wsparcie z ławki.

Nie twierdzę że manewr z Rondo wypali ale nie robienie niczego to nie jest dobre rozwiązanie Jendras.

To już przerabialiśmy w styczniu. Po przegranej z CLE z piątki wyleciał beznadziejny Hart, w Jego miejsce wszedł KCP i od razu gra wyglądala lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

btw last5 games Wolves są 4-1 z Dengiem grającym 30mpg i mającym on/off +55/100  ;)

Edytowane przez january

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

BB Breakdown to szrot

Dlaczego? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wiem lepiej, wiec moge obrazac

Obejrzałeś sześciominutowy filmik na Youtube i się mądrujesz (...)i tak lepiej rozumiesz kto co mówił Pajacu 

jak sie okazalo, ze ciezko cos znalezc na potwierdzenie swojej tezy "jebac fostera", poszukajmy innej teorii spiskowej

Jebał pies Fostera i jego gwizdki.,Jeżeli twierdzisz ,że Liga nie pomaga Lakersom.To wytłumacz jakim cudem z ostatnich 11 meczy RS Lakers zagrają 8 w Staples Center w tym ostatnie 4 mecze u siebie ?,(...) Jak mi to wytłumaczysz to nie tylko przeproszę za "Pajaca" ale jeszcze wejdę pod stół i odszczekam

hey smartass!

lakers i clippers maja cos takiego jak grammy tour, staples center jest zajete na dluzszy okres czasu, wiec druzyny te wyjezdzaja na dluzsze tripy, glownie na wschodnie wybrzeze. czesto sie tak sklada, ze w koncowce sezonu graja wiecej u siebie. clipps np zagraja 12 z 18 ostatnich spotkan tego sezonu u siebie. czy liga tez im pomaga?!:)

w zwiazku z tym, poprosimy o jakis dowod, foto/filmik, jak wchodzisz pod stol, odszczekujesz i przepraszasz za PAJACA (ktorym to ty jestes na te chwile) i prosilbym modow moze o jakies ostrzezenia za wycieczki personalne, bo slabo to wyglada.

powracajac do tematu:

rondo gra fatalnie i ewidentnie cos pozaboiskowego jest problemem. jestem za caruso!

liga przyznala sie do bledu 8sec w koncowce:D

a jak to sie ma do meczu, skoro lakers przegrali wieksza iloscia punktow? qrwa, przeciez to logiczne, ze gdy jest minuta do konca a zespol remisuje, to mecz moze sie potoczyc zupelnie inaczej niz wtedy gry jest -2 czy -4.... LOL

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To jak nie Rondo to KCP.

Ale niech Walton w końcu coś zmieni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Obrony nie ma, bo nie ma zaangażowania. 

Rondo ma wyjebkę mniej więcej od deadline. 

Tu mogła trochę pomóc zmiana trenera na zasadzie wstrząsu, ale Waltona chroni Jeanie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Zmiana trenera dla samej zmiany to średnia idea.

Bo jakie opcje?

Jak słyszę "Jason Kidd, Marc Jackson, Brian Shaw" to nie ma o czym mówić, tragiczne opcje.

KCP-Bullock-Ingram-LJ-McGee

z ławki Kuzma jako 6thman, Muscala i niestety nie ma kim więcej grać ;d Obojętne mi czy kontuzjowany Hart, czy cancerzy Rondo i Stephenson - łącznie niech dostaną paręnaście minut, trudno s5 + Kuzma muszą grać grubo powyżej 30mpg.

Beka, ale nawet ten Deng by się bardzo przydał serio, serio. Kolejne kamyczki do ogródka śmieszka ;)

Edytowane przez january

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spurs maja przecież Rodeo Trip a Lakers tez maja swój odpowiednik chyba branży muzycznej wiec to z góry ustalenie okołobiznesowe.

Jeżeli kalendarz jest fix to pod oglądalność a nie pod wynik sportowy danego klubu.

Kwestie sędziowskie to zawsze lepka sprawa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bo jakie opcje?

Jak słyszę "Jason Kidd, Marc Jackson, Brian Shaw" to nie ma o czym mówić, tragiczne opcje.

Może Frank Vogel?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W sytuacji, w której trener traci szatnię praktycznie każda zmiana jest dobra. 

Wiadomo, że to jest tymczasowe rozwiązanie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może Frank Vogel?

Raczej nie. Dwa poprzednie teamy zanotowały monstrualny progres po jego zwolnieniu.

Dwóch monster ogarniętych asystentów od Xs i Os, Lakers mają tonę kasy by w taki sposób miażdżyć konkurencję, a w sztabie mimo wszystkich klątw na Waltona jest najlepszy, lol. Poważnie - Shaw to kolejny śmierdziel z showtime cartelu, a Mermuys i Kieoff czy jakoś tak to nie wiem za co kasę pobierają.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli chodzi o wywalenie Waltona to jestem zawsze i wszędzie ZA tym pomysłem.

Tylko nie na łysego kolegę, który siedzi na ławce obok.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To najpierw trzeba zwolnić tych co tak naprawdę stracili szatnię (i zbudowali ją w tak głupi sposóB).

Czyli Magic raus, a potem poszukać ofert za LeBrona.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Raczej nie. Dwa poprzednie teamy zanotowały monstrualny progres po jego zwolnieniu.

Dwóch monster ogarniętych asystentów od Xs i Os, Lakers mają tonę kasy by w taki sposób miażdżyć konkurencję, a w sztabie mimo wszystkich klątw na Waltona jest najlepszy, lol. Poważnie - Shaw to kolejny śmierdziel z showtime cartelu, a Mermuys i Kieoff czy jakoś tak to nie wiem za co kasę pobierają.

Ale Vogel za czasów Indiany robił całką dobrą robotę z D. Może to by pomogło.

Albo dawać mi tu Kobiego na trenera. Pobudka o 3:30, 800 rzutów i nakaz dla Balla aby grał w normalnych butach a nie w crocsach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi