Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2018/19


january

Rekomendowane odpowiedzi

LeBron się wypisał prawdopodobnie z porównania z Jordanem, ale już teraz jest tier wyżej od Magica i Birda. No, skończy jako 2-4 alltime prawdopodobnie, już teraz zdecydowana większość ludzi go tam stawia.

 

I żeby nie było, ja nawet LeBrona nie bronię, to wciąż niesamowite dla mnie, że zrezygnował z Sixers - poważnego contendera do końca jego kariery (zakładając zdrowego Embiida), a może głównego faworyta do tytułu. Ale wszyscy zignorowaliśmy w tych lebronowych projections jedną zmienną - że może już być tym wszystkim zmęczony. Nie każdy jest jak Kareem albo inny Tom Brady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LeBron się wypisał prawdopodobnie z porównania z Jordanem, ale już teraz jest tier wyżej od Magica i Birda. No, skończy jako 2-4 alltime prawdopodobnie, już teraz zdecydowana większość ludzi go tam stawia.

 

I żeby nie było, ja nawet LeBrona nie bronię, to wciąż niesamowite dla mnie, że zrezygnował z Sixers - poważnego contendera do końca jego kariery (zakładając zdrowego Embiida), a może głównego faworyta do tytułu. Ale wszyscy zignorowaliśmy w tych lebronowych projections jedną zmienną - że może już być tym wszystkim zmęczony. Nie każdy jest jak Kareem albo inny Tom Brady.

I widzisz, i się zgadzam, ale czy jego legacy będzie wyżej od Duncana?

Mam wątpliwości, cholera. Tim Duncan był nudny, ale Tim Duncan zrobił wiele.

A dla mnie, Tim Duncan to top5 ever, minimum. ;)

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli James wycyckał Lakersów, to można odbić piłeczkę w drugą stronę i go wytradować.

 

 

Na razie to Lakers wydymali Brona zapewniając mu taki support. 

 

Ogólnie jednak nie wiem skąd ten optymizm odnośnie obudowania LBJ w tym sezonie. To znaczy ja wiem, że się da, ale czy naprawdę powinno się budować skład pod zawodnika, który jest już zwyczajnie stary. Przy każdym innym zawodniku mówiłoby się już o zwłokach i fatalnym kontrakcie, tutaj zaś mówi się o dokooptowaniu zawodników do niego pasujących. 

 

To błąd. Jak dla mnie Lakers powinni szukać tych dwóch zawodników na których postawią w przyszłości i budować roster wokół nich a Brona traktować jako dodatek 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie to Lakers wydymali Brona zapewniając mu taki support. 

 

Ogólnie jednak nie wiem skąd ten optymizm odnośnie obudowania LBJ w tym sezonie. To znaczy ja wiem, że się da, ale czy naprawdę powinno się budować skład pod zawodnika, który jest już zwyczajnie stary. Przy każdym innym zawodniku mówiłoby się już o zwłokach i fatalnym kontrakcie, tutaj zaś mówi się o dokooptowaniu zawodników do niego pasujących. 

 

To błąd. Jak dla mnie Lakers powinni szukać tych dwóch zawodników na których postawią w przyszłości i budować roster wokół nich a Brona traktować jako dodatek 

to mogłaby być taka autobiografia "człowiek grający na przekór supportowi: historia lebrona" :P prawda taka ze wiedział gdzie idzie a oni wiedzieli kogo i za ile biorą, ja nie wiem kto i na jakiej zasadzie miałby w tej sytuacji wy.mać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to, że bez dwóch allstarów w składzie LeBron nie wchodzi do PO.

Nie wyobrażam sobie Jordana w tym wieku, który nie wchodzi do PO. Fck no.

Fanem LeGoata nie jestem, grę doceniam, ale mi tu wychodzi, że James jest overrated.

Ten sezon go zaboli, może inaczej - zaboli jego legacy. Mnie to bawi. Don't cry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to, że bez dwóch allstarów w składzie LeBron nie wchodzi do PO.

Nie wyobrażam sobie Jordana w tym wieku, który nie wchodzi do PO. Fck no.

Fanem LeGoata nie jestem, grę doceniam, ale mi tu wychodzi, że James jest overrated.

Ten sezon go zaboli, może inaczej - zaboli jego legacy. Mnie to bawi. Don't cry.

 

LeBron właśnie rozgrywa swój szesnasty sezon. Jordan skończył na piętnastu, na koniec nie wchodząc dwukrotnie do play-off z Wizards. Legacy Jamesa jest niezagrożone, co najwyżej nie doda sobie kolejnych punktów. 

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to, że bez dwóch allstarów w składzie LeBron nie wchodzi do PO.

Nie wyobrażam sobie Jordana w tym wieku, który nie wchodzi do PO. Fck no.

Fanem LeGoata nie jestem, grę doceniam, ale mi tu wychodzi, że James jest overrated.

Ten sezon go zaboli, może inaczej - zaboli jego legacy. Mnie to bawi. Don't cry.

 

Przynajmniej został bohaterem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bryant z takim supportem zrobiłby takie playoffy jak w 04-05 przestańcie sobie wmawiać że byłoby inaczej :]

 

 

Zrobiłby, podobnie jak w 05-06

 

Tylko że brak play-off w tym sezonie to nie kwestia rosteru, ale rozwalonej chemii. 

 

Różnica co najwyżej polegać by mogła na tym, że Kobe nie miałby układów z Davisem i nie byłoby tej całej dramy. ;)

 

LeBron swoje legacy uznaje za zamkniętą kartę, a że po piętnastu sezonach w wieku 34 lat mając chyba trójkę dzieci wybrał wygodne życie w LA? No, wiadomo, fajnie by było jakby dalej mu się chciało gonić coś tam dla czegoś tam by ktoś tam pochwalił go za osiągnięcie czegoś tam, ale życie nie jest idealne. 

 

Jak LeBron odrzucił ofertę Sixers to napisałem, że jest po drugiej stronie rzeki mentalnie, ale tylko w połowie w to wierzyłem. ;] 

 

Bo LeBron uważał, że może sobie taki team zrobić w LA - z Davisem i jeszcze innym superstarem. 

 

LeBron się wypisał prawdopodobnie z porównania z Jordanem, ale już teraz jest tier wyżej od Magica i Birda. No, skończy jako 2-4 alltime prawdopodobnie, już teraz zdecydowana większość ludzi go tam stawia.

 

I żeby nie było, ja nawet LeBrona nie bronię, to wciąż niesamowite dla mnie, że zrezygnował z Sixers - poważnego contendera do końca jego kariery (zakładając zdrowego Embiida), a może głównego faworyta do tytułu. Ale wszyscy zignorowaliśmy w tych lebronowych projections jedną zmienną - że może już być tym wszystkim zmęczony. Nie każdy jest jak Kareem albo inny Tom Brady.

 

Czemu tak trudno ludziom zrozumieć, że James mógł zwyczajnie nie chcieć grać w Sixers? 

 

Skala talentu w rosterze to jeszcze nie jedyny czynnik świadczący o tym, czy komuś zależy na wygrywaniu.

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten sezon go zaboli, może inaczej - zaboli jego legacy.

tylko w oczach tych, którzy postrzegają świat w czarno-białych barwach. LeBron już tyle osiągnął, że zaklepał sobie bycie top 2. przejście do lakers uniemożliwi mu co najwyżej bycie "consensus" numerem 1. ale z pogrzebem króla poczekałbym jeszcze rok.

Fajno, ale Jordan w jego wieku był MVP sezonu i MVP finałów.

To ich różni i to chyba widać, co? ;)

 

Jordan w jego wieku miał jakieś 13k mniej rozegranych minut...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

porownywac gosci na podstawie wieku to jakis ostra jazda:D

 

rownie dobrze mozna odbic pileczke, ze w wieku 22 lat lebron wprowadzal bande scrubow do finalow nba

jordan w finalach nba pojawil sie 6 lat pozniej...

zeby nie bylo, ja jestem wielkim fanem jordana, chyba wiekszym niz kobasa i lebrona. cala 3 cenie ale qrwa  chyba nie trzeba byc einsteinem, by wiedziec, ze ci goscie nie trafili w tym samym wieku do ligi a jak trafili to mieli zupelnie inne role stad na te ich porownania trzeba brac pewne poprawki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Ale wszyscy zignorowaliśmy w tych lebronowych projections jedną zmienną - że może już być tym wszystkim zmęczony.

Nie wszyscy, nie wszyscy... Od początku kariery LJa ludzie się zastanawiali jak długo pociągnie ze swoją siłowa grą (wg mnie i tak długo), w ost latach w CLE już zaczynał powoli odpoczywać (głównie w obronie) o czym wiele osób pisało, ale oczywiście fanbase go bronił bo przecież były finały i na ultra słabym wschodzie.

 

Kto wie ile razy miał wcześniej LJ problem z niedotlenieniem po (w trakcie?) meczu? Dopiero gra vs IND i problemy pokazały wszystkim, że tak już dłużej się nie da. Więc dla kogo niespodzianka w LAL jest LBJ dla tego jest, dla mnie nie jest żadną.

 

Jedyne czego się nie spodziewałem, to braku jakichkolwiek chęci/determinacji do pozytywnych zmian i takiego zwykłego sportmanship, team spirit - jako przykładu dla młodszych graczy.

 

Nie zdziwię się jak będzie buczenie i gwizdy, kiedy będzie mijał Kobasa w All-Time wyścigu punktowym - szczególnie jak na tablicy będzie -20 czy -30 punktów.

Kibice MJa też mieli mu za zle te wysoki i przerwy, ale przynajmniej do końca jak był na boisku to walczył i był z drużyną, a nie uganiał się za rekordami. Żal ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli popatrzy się na ogólne staty Lebrona nawet na staty po powrocie z kontuzji to można rzec to ten sam Lebron jak w ostatniej dekadzie.

Jeśli jednak popatrzy się na procent rzutów osobistych to jest to najgorszy sezon Lebrona w karierze a jak popatrzy się na rzuty osobiste po powrocie z kontuzji no to już jest prawie tragicznie.

Co jak co ale chyba wpływ kontuzji i wieku na procent rzutów osobistych to chyba powinien być jak najmniejszy ze wszystkich statystyk.

To chyba jakieś problemy mentalne nie wiem.

 

Ten sezon nie tylko będzie kosztował Lebrona PO ale chyba first all NBA team. Na razie hejterzy Lebrona mają niezłą pożywkę ale w dłuższej perspektywie ludzie będą pamiętać jednak te mistrzostwa i 8 finałów z rzędu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ten sezon nie tylko będzie kosztował Lebrona PO ale chyba first all NBA team. Na razie hejterzy Lebrona mają niezłą pożywkę ale w dłuższej perspektywie ludzie będą pamiętać jednak te mistrzostwa i 8 finałów z rzędu.

 

3rd All-NBA to w tej chwili maks na co go stać, z taką grą to nie ma co myśleć o byciu wyżej od PG13, Giannisa, Duranta i Kałaja.

 

A ja jako hejter LeBrona nieprzerwanie od 2003 roku to jestem wręcz wniebowzięty, zwłaszcza, że Lakers też nie cierpię, jeszcze jakby Spurs wylecieli z playoffs to już w ogóle byłby cudowny sezon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.