Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2018/19


january

Rekomendowane odpowiedzi

 

to jest dopiero recency bias, ogladac jakies przebitki z 82 meczowego sezonu 40 letniego MJa vs shitshow na bierzaco przed oczami : )

wtf ?

 

w tym rzecz, że MJ by do takiego shitshow nie dopuścił, prędzej by go na noszach wynieśli zdychajacego z odwodnienia

 

i można LeBrona usprawiedliwiać, że jest po kontuzji i że to w sumie jego pierwszy aż tak mizerny sezon, ale to są właśnie te drobne gówienka, którymi obsrywa swoje legacy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bryant z takim supportem zrobiłby takie playoffy jak w 04-05 przestańcie sobie wmawiać że byłoby inaczej :]

Sądzę, że się mylisz. Bryant awansowałby z tą drużyną grając 80 meczy, ale byłoby tak jak w 06 i 07. Raczej out w 1R.

James też dałby awans LAL w tym roku, gdyby nie doznał tej kontuzji. Ale co z tego. Też out w 1R.

Edytowane przez Rodman91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym rzecz, że MJ by do takiego shitshow nie dopuścił, prędzej by go na noszach wynieśli zdychajacego z odwodnienia

 

i można LeBrona usprawiedliwiać, że jest po kontuzji i że to w sumie jego pierwszy aż tak mizerny sezon, ale to są właśnie te drobne gówienka, którymi obsrywa swoje legacy 

z jednej strony mi go szkoda - z drugiej, mial goscia ktory oplacil wszystkich ziomkow i kazdego dostepnego weterana, sklonny oddac picki/zawodnikow.

ciekawe jak daleko moga sie posunac kobe-stany, zeby Lebronowi popsuc humor - do tej pory gdzie nie byl, to byl noszony na rekach, troche nowa sytuacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to są właśnie te drobne gówienka, którymi obsrywa swoje legacy 

LeBron swoje legacy uznaje za zamkniętą kartę, a że po piętnastu sezonach w wieku 34 lat mając chyba trójkę dzieci wybrał wygodne życie w LA? No, wiadomo, fajnie by było jakby dalej mu się chciało gonić coś tam dla czegoś tam by ktoś tam pochwalił go za osiągnięcie czegoś tam, ale życie nie jest idealne. 

 

Jak LeBron odrzucił ofertę Sixers to napisałem, że jest po drugiej stronie rzeki mentalnie, ale tylko w połowie w to wierzyłem. ;] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto inny z obecnego FA?

Wierzy ktoś w KD, Kawhiego, Klaya czy Butlera? Z topu tylko Irving daje jakieś nadzieje.

Bo ewentualny max dla Kemby, Harrisa, Middletona czy Vucevicia to byłyby grubsze żarty.

 

 

Kawhi jest możliwy czysto teoretycznie, jeśli za wszelką cenę będzie chciał iść do LA a sloty w Clippersach zajmą najlepsi kumple Durant i Kyrie

 

ale prawdopodobnie skończy się tak, że podpiszą Cousinsa albo Vucevica, zawsze lepsze to niż Mozgov ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko, że max kontrakt Kemby to będzie zaraz obok Walla najgorsza umowa w lidze - pierwsze dwa lata pewnie jeszcze spoko, później to już tylko w łeb sobie strzelić, gdy mu będzie trzeba płacić prawie 50 baniek w wieku 34-35 lat

Kemba będzie miał 29 lat, nie 31.

 

Lakers będą w dziwnej pozycji jak nie trafią żadnych topowych FAs - a IMHO nie trafią - bo za rok poza AD rynek będzie biedny, chyba najlepszym nazwiskiem będzie Dray. 35-letni LeBron i drużyna, która wygrała ~35 meczów - nie wiem jak to zachęci kogokolwiek do przyjścia do LA. Może się okazać, że tu nie będzie perspektyw na nic lepszego niż ten Kemba na 3 lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kemba przy LBJu to świetna opcja. Zakładając jeszcze, że Ingram w końcu będzie w połowie tym kim teraz widzi go january :) i uda się trafić rolsów klasę lepszych niż ostatnio (jakby dać małpie losować randomowych graczy z NBA i okolic to jest 99% szans, że by wylosowała takich) to imho PO powinny być luźno. Jakby tam jakimś cudem udało się dorzucić AD to nawet contender.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym na ich miejscu próbował ściągnąć Beala z WAS - dobry fit z LeBronem, sensowny kontrakt, gracz w środku prime (tani nie będzie, ale za Ingrama, Kuzmę i tegoroczny pick/prospekta może by wyciągnęli)

 

no i jest jeszcze Butler, któremu nie wiadomo co po głowie chodzi, krąży plotka, że chce mieć swój team i wiele osób go widzi w Nets, ale może po tym co było w Wolves mu się nie chce już młodziezy niańczyć? Tylko jak LeBron by się tak znowu opierdzielał w obronie kolejny sezon to z Jimmym awantura murowana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[twitter]YahooSports[/twitter]

 

BREAKING: @ChrisBHaynes reports Lakers will put LeBron on a minutes restriction and likely won't let him play back-to-backs.

 

 

 

Czyli dobrze ktoś tutaj przewidział, że LBJ wyprzedzi Jordana i zostanie wygaszony.

 

Ale masz zajebisty avatar.

 

To Gigi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LeBron swoje legacy uznaje za zamkniętą kartę, a że po piętnastu sezonach w wieku 34 lat mając chyba trójkę dzieci wybrał wygodne życie w LA? No, wiadomo, fajnie by było jakby dalej mu się chciało gonić coś tam dla czegoś tam by ktoś tam pochwalił go za osiągnięcie czegoś tam, ale życie nie jest idealne. 

 

Jak LeBron odrzucił ofertę Sixers to napisałem, że jest po drugiej stronie rzeki mentalnie, ale tylko w połowie w to wierzyłem. ;]

 

Fajno, ale Jordan w jego wieku był MVP sezonu i MVP finałów.

To ich różni i to chyba widać, co? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież Jordan zagrał mniej sezonów w NBA niż LeBron, i musiał sobie zrobić przerwę od kosza. ;]

 

Nie chce mi się dyskutować z czymś takim... mam wrażenie, że to kwintesencja słowa - troll.

Szanuję Twoje posty, bo masz wiedzę, ale tutaj wyszło słabo. Piąteczka.

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi się dyskutować z czymś takim... mam wrażenie, że to kwintesencja słowa - troll.

Szanuję Twoje posty, bo masz wiedzę, ale tutaj wyszło słabo. Piąteczka.

Cholera, aż muszę poszukać nowych memsów z Jokiciem. ;]

 

Jordan do pierwszego zakończenia kariery zaczął się przygotowywać jakoś po b2b i Barcelonie, i generalnie ten Jordan dobrze pokazuje, że można zrozumieć dlaczego LeBron udał się na emeryturę do LA, jak rozczarowujące by to nie było, i jak słabo by to nie wyglądało. Żeby nie było niedomówień - LeBron poszedł grać w baseball po poprzednim sezonie. ;] 

 

Jak ktoś ma wyżej Jordana, no spoko, łatwo obronić, ale generalnie kiepski argument z tym MJ w kontekście decyzji LeBrona. Już bardziej KAJ, ale LeBron jednak coś tam pewnie jeszcze pogra do końca kontraktu... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera, aż muszę poszukać nowych memsów z Jokiciem. ;]

 

Jordan do pierwszego zakończenia kariery zaczął się przygotowywać jakoś po b2b i Barcelonie, i generalnie ten Jordan dobrze pokazuje, że można zrozumieć dlaczego LeBron udał się na emeryturę do LA, jak rozczarowujące by to nie było, i jak słabo by to nie wyglądało. Żeby nie było niedomówień - LeBron poszedł grać w baseball po poprzednim sezonie. ;] 

 

Jak ktoś ma wyżej Jordana, no spoko, łatwo obronić, ale generalnie kiepski argument z tym MJ w kontekście decyzji LeBrona. Już bardziej KAJ, ale LeBron jednak coś tam pewnie jeszcze pogra do końca kontraktu...

 

Moim zdaniem, trzeba być sajko żeby stawiać Jamesa przed Jordanem.

Kierunek Lakers zniszczy mu legacy, o ile już nie zniszczył. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.