Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2018/19


january

Rekomendowane odpowiedzi

ta reakcja Lebrona po tych punktach kompletna żenada

z czego się głabie cieszysz? baleś się, że Ci się nie uda?

jak tytuł dzisiejszej Palmy:

"Wyprzedził Jordana, ale przegrał z Denver"

Cieszy się chłopak ze swojego największego sportowego osiągnięcia w tym sezonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyluzujcie trochę i dajcie chłopakowi się nacieszyć. Żenadą to może były kroki niegwizdnięte ale przecież w NBA to norma. Koleś wyprzedził samego wielkiego MJ-a to chyba może mieć chwilę radości w tym beznadziejnym dla niego i Lakersów sezonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyluzujcie trochę i dajcie chłopakowi się nacieszyć. Żenadą to może były kroki niegwizdnięte ale przecież w NBA to norma. Koleś wyprzedził samego wielkiego MJ-a to chyba może mieć chwilę radości w tym beznadziejnym dla niego i Lakersów sezonie.

 

a kto mu zabrania się cieszyć? tylko można to robić z klasą, podziękować publice i wrócić do gry, a nie w ten sposób, bo Twoja drużyna właśnie daje się gwałcić w pierwszej kwarcie, a Ty jesteś wciąż przez wielu uważany za najlepszego gracza ligi

 

ja tam myślałem, że ten Lebron to poważny gość jest, ale chyba się pogubił, jak mu już wszyscy zdążą pogratulować i umilknie wrzawa, wtedy dotrze do niego, że to nie ma żadnego znaczenia, bo własnie spierdolił sobie legacy dość poważnie, w dużej mierze ze swojej winy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LeBron już pewnie dogadany z Silverem, że muszą ostro przytankować, żeby później nie było za dużej awantury w maju jak dostaną jedynkę w loterii, więc nie ma się co dziwić, że sobie odprowadza piłkę na spacer jak psa.

 

Swoją drogą nie dziwię się, że narobili w lutym takiego syfu z requestem AD, bo może wiedzą, że to ich jedyna szansa na gwiazdę, bo żaden FA jakoś nie pali się do gry w tej organizacji. Jeśli przejęcie Davisa nie wypali to realistyczny scenariusz na big3 to może byc coś w stylu Boogie Cousins (buehehehe) i trejd z WAS po Brada Beala. 

 

btw ostatnio Schumann z NBA.com donosił w trakcie konferencji Sloan, że Lakers to jedyna organizacja, która nie ma "analytics department" z prawdziwego zdarzenia, pod tym względem są w latach 90tych - wszyscy nabijają się z Knicks i Dolana, a tak na prawdę może się okazać, że największe paździerze to teraz LAL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie nie chcialem zeby lakersi weszli do PO ale teraz to szkoda mi jego ze sie upadla w tym 20-30win teamie. Rondo jako celt4life mission accomplished, kcp jest najgorszym zaplaconym ziomkiem lebrona, lance - jak nie mozesz pokonac lebrona, dolacz do niego i sciagnij go na swoj poziom :)

Pytanie jest, jak to obudowac, bo najemnicy sie rozejda, przyjdzie jedna gwiazda, a tu potrzeba 3-4 graczy za grosik. Jak zmarnuja pieniadze na kacapa znowu to bedzie skandal. Bullock wyglada na goscia ktory zrobi wiecej szumu niz kcp jak mu sie zaplaci?

Lbj, ingram, kuzma i space na dwa maxy? Ball poleci w jakims pakiecie. Duzo kasy i jakies 6 spotow do obsadzenia poza maxami. Ktoctam jest na radarze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to się wszystko w trakcie sezonu potrafi zmienić.

Jeszcze w październiku z tymi samymi patałachami (oprócz Lonzo) Lebron ogrywał Nuggets w Staples.

Dzisiaj nawet nie było podejścia.

Z czołowej defensywy w lidze spadliśmy na sam koniec.

A przecież na starcie sezonu wydawało się że im dalej w las tym powinno być lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to się wszystko w trakcie sezonu potrafi zmienić.

Jeszcze w październiku z tymi samymi patałachami (oprócz Lonzo) Lebron ogrywał Nuggets w Staples.

Dzisiaj nawet nie było podejścia.

Z czołowej defensywy w lidze spadliśmy na sam koniec.

A przecież na starcie sezonu wydawało się że im dalej w las tym powinno być lepiej.

jak sie kupowalo weteranow na wiadra, to sie ostalo z wiadrami gruzu.

Ingram za mlody, zeby ustabilizowac forme. Ball szklany, drugi sezon z rzedu. Kuzma robi co moze, trudno miec do niego pretensje i tak gra grubo ponad stan. Wzieliscie tego Bullocka i jeszcze jest wiekszy bol glowy - nie wiadomo, na co go stac a trzeba bedzie zaplacic. Hart, Bonga, Wagner to akurat goscie na domkniecie rosteru, pozycje 13-15. reszta spada.

7 nazwisk zakontraktowanych, z czego Ball gdzies poleci. dwa grube kontrakty (nie mowie juz nawet of sstarach) albo jeden i pozniej pieniadze na jakies dwa srednie, 12-15kk (nie wiem, czy to sie da tak spiac zeby to przeszlo)?

Po tym sezonie to naprawde tylko jakis zaprzysiezony masochista i AD beda chcieli podpisac dlugi kontrakt w LAL.

na wymiany nie ma szans, bo nie ma co oddawac, a chyba snt z ludzmi z tego rosteru nie ma co liczyc - trzeba podpisywac z FA.

jest gdzies strona ktora zbieralaby wszystkich FA w to lato ? potrzebne bedzie 6-7 nazwisk.

Edytowane przez memento1984
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapominacie o 1 rzeczy.

 

zeby miec miejsce w salary w offseason 2019 na maxa, lakers w 2018 oferowali jedynie 1 roczne kontrakty.

 

to mocno zaweziolo pole manewru. 1 lipca dogadaja 2 maxa i juz nie bedzie prolemu z dlugoscia kontraktow dla role playerow.

to znaczaco powinno ulatwic dokoptowanie fajnych grajkow

 

lebronowi przyda sie odpoczynek, ciekawe, czy jak lakers go usadza, liga tak ja kw przypadku pels bedzie chciala wrzucic im kare:D

 

dobic do piku w top10. to mocno moze ulatwic pozyskanie jakiegos fajnego grajka poprzez transfer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo zawęziło. Redick, Lopez, Ellington, Randle na QO, między innymi byli dostępni, po prostu dano dupy podpisując memecancerow.

 

Jak dogadają maxa, to na tych role-playerów będą mieć grosze jak coś już jedynie (jakoś 6mln+roomMLE)

I nie wiem skąd ten optymizm dotyczący maxa. Opiera się chyba wyłącznie na Irvingu?

 

jesli serio to sie opiera na Irvingu, to jakis zart chyba WTF ?

 

nie wiem czy to jest jakas skrupulatnie przygotowana lista, ale jest jakis punkt odniesienia - jak jest jakis fajny grajek (nie max) to nie za frytki tylko bardziej ~10kk+.

 

https://hoopshype.com/2019/02/08/nba-free-agency-2019-the-top-players/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak sie kupowalo weteranow na wiadra, to sie ostalo z wiadrami gruzu.

Ingram za mlody, zeby ustabilizowac forme. Ball szklany, drugi sezon z rzedu. Kuzma robi co moze, trudno miec do niego pretensje i tak gra grubo ponad stan. Wzieliscie tego Bullocka i jeszcze jest wiekszy bol glowy - nie wiadomo, na co go stac a trzeba bedzie zaplacic. Hart, Bonga, Wagner to akurat goscie na domkniecie rosteru, pozycje 13-15. reszta spada.

7 nazwisk zakontraktowanych, z czego Ball gdzies poleci. dwa grube kontrakty (nie mowie juz nawet of sstarach) albo jeden i pozniej pieniadze na jakies dwa srednie, 12-15kk (nie wiem, czy to sie da tak spiac zeby to przeszlo)?

Po tym sezonie to naprawde tylko jakis zaprzysiezony masochista i AD beda chcieli podpisac dlugi kontrakt w LAL.

na wymiany nie ma szans, bo nie ma co oddawac, a chyba snt z ludzmi z tego rosteru nie ma co liczyc - trzeba podpisywac z FA.

jest gdzies strona ktora zbieralaby wszystkich FA w to lato ? potrzebne bedzie 6-7 nazwisk.

No tu masz rozpiske każdego zespołu 2019 i 2020

http://www.espn.com/nba/story/_/id/20229609/nba-free-agent-2019-2020-team-team-lists

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej mnie w tym wszystkim rozpierdala mowienie o sadzaniu lebrona do konca sezonu, wyobrazacie sobie jakby ktos inny na to zareagowal? walka o po, wszyscy mowia zebys sobie odpuscil sezon lebron powinien byc zainspirowany

 

jak kobe jak cuban zaczal gadac ze powinni uzyc na nim amnestii

 

bezjajecznosc lebrona mnie rozpierdala, w zaden sposob nie jest to mustseetv lebron walczacy o playoffy inspirujacy druzyne? czym?

 

dla przypomnienia

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

january przeciez calkiem niedawno ktos z insiderow potwierdzil info, ze randle nie podpisalby takiej umowy zlakers jaka dostal od pels

lopez tu zgoda

jj reddick podpisal za 12baniek i tam nie wchodzilo raczej wyciagniecie go z philly.

 

bedziemy mieli pelne mle do wykorzystania, to sporo

bedziemy mieli tez elastycznosc, spokojnie mozna bedzie skrecic s'n't wysylajac w 2 strone kcp czy ktoregos z mlodych

 

ja jestem jakos dziwnie spokojny o tegoroczne lato. duzo lepsza pozycja wyjsciowa i duzo wiecej nazwisk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie za to śmieszy jak szybko ucichła debata pt. LeBron goniący MJ, jeszcze dwa lata temu poważni analitycy rozpisywali się, że w zasadzie to już przegonił, a teraz te same osoby kręcą sobie z Brona bekę, to się dopiero nazywa recency bias

 

jeszcze warto sobie pooglądać klipy MJa w Wizards jak w wieku 40 lat zapieprzał w obronie za Shaqiem albo Kobe i zestawić z tym cyrkiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej mnie w tym wszystkim rozpierdala mowienie o sadzaniu lebrona do konca sezonu, wyobrazacie sobie jakby ktos inny na to zareagowal? walka o po, wszyscy mowia zebys sobie odpuscil sezon lebron powinien byc zainspirowany

 

jak kobe jak cuban zaczal gadac ze powinni uzyc na nim amnestii

 

bezjajecznosc lebrona mnie rozpierdala, w zaden sposob nie jest to mustseetv lebron walczacy o playoffy inspirujacy druzyne? czym?

 

dla przypomnienia

 

nie wiem czy to przypadek czy cos, ale wszystkie druzyny featured vs Kobe tutaj zrobily wtedy chyba srednio SRS taki, ile teraz brakuje LAL do miejsca premiowanego awansem do PO (~ -6).

mnie za to śmieszy jak szybko ucichła debata pt. LeBron goniący MJ, jeszcze dwa lata temu poważni analitycy rozpisywali się, że w zasadzie to już przegonił, a teraz te same osoby kręcą sobie z Brona bekę, to się dopiero nazywa recency bias

 

jeszcze warto sobie pooglądać klipy MJa w Wizards jak w wieku 40 lat zapieprzał w obronie za Shaqiem albo Kobe i zestawić z tym cyrkiem

to jest dopiero recency bias, ogladac jakies przebitki z 82 meczowego sezonu 40 letniego MJa vs shitshow na bierzaco przed oczami : )

wtf ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej mnie w tym wszystkim rozpierdala mowienie o sadzaniu lebrona do konca sezonu, wyobrazacie sobie jakby ktos inny na to zareagowal? walka o po, wszyscy mowia zebys sobie odpuscil sezon lebron powinien byc zainspirowany

 

jak kobe jak cuban zaczal gadac ze powinni uzyc na nim amnestii

 

bezjajecznosc lebrona mnie rozpierdala, w zaden sposob nie jest to mustseetv lebron walczacy o playoffy inspirujacy druzyne? czym?

 

dla przypomnienia

 

 

Nigdy nie lubiłem Bryanta, ale tę różnicę w mentalności widać.

Jeden miał mentalność Jordana, ale nie ten skill, a drugi to pozorant.

LeBron to taki Magic naszych czasów, jest show i tak ma być.

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.