Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2018/19


january

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli wierzyć informacjom w tym artykule http://www.espn.com/nba/story/_/page/presents18969358/tinderization-today-nba to picie nawet małych ilości alkoholu przez sportowców nie jest wskazane, gdyż zwiększa ryzyko kontuzji.

 

jak w tych badaniach zdefiniowano "małą ilość"? poza tym tam raczej jest mowa o większych:

 

" Heavy drinking can promote inflammation, and when inflammation doesn't properly heal, muscles strain and tear more easily. It causes the body's immune system to become more vulnerable to infection and illness. And because alcohol is a diuretic, a player urinates more, which leads to dehydration. "Just a 2 percent decrease in body weight through dehydration has a significant effect on physical performance," Barnes says."[/size]

 

LeBron wydaje miliony rocznie na swoje zdrwoie i jeśli pije lampkę wina do obiadu, to opiera się najnowszej wiedzy, a nie jakichś opowieściach co ktoś kiedyś widział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orzeł, Ingram post ASB jest na poziomie fjuczer goat in da mejking ;)

Od dawna było wiadomo, że LJ się na jego plecach będzie wozić^

 

Za co? Russell lepszy pick od Porzingisa, 2 lata temu pierwszy to pisałem i obecnie chyba już nie jestem sam w tej opinii^

 

Kiedy za rok przyjdziesz na kolanach przepraszać za swoje herezje, to ja Ci wtedy wybaczę. Nie martw się :] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy za rok przyjdziesz na kolanach przepraszać za swoje herezje, to ja Ci wtedy wybaczę. Nie martw się :]

Może najpierw poczekajmy, aż Porzingis w ogóle wróci, bo podobno Knicks nie chcieli pozwolić mu grać, a tymczasem Dallas też uwięzili go na ławce z powodów zdrowotnych.

 

Z tym Rondo bez przesady, wiadomo, że to trudny charakter, ale gdzie miał posadzić 4 litery? U Luke'a na kolanach? Oni tam mają napięty klimat, nie będą się radośnie miziać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tam są kroki... dwa plus dopiero kozioł

 

wyciąganie gluta classy

 

 

a tak na poważnie to jest indywidualnie mega osiągnięcie więc nie ma co zazdrościć tylko gratulować... okoliczności zapewne nie takie jakie LBJ oczekiwał..

 

przy takim wyniku to rozwalono uroczystość i tu akurat mi szkoda gracza

 

zła carma za wybór klubu z odpuszczeniem kwestii sportowych 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.