Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2018/19


january

Rekomendowane odpowiedzi

Trudne do uwierzenia, ale co raz bardziej możliwe - brak LAL w playoff mających w składzie LJ. Szanse maleją.
W kolejnym meczu James minie w klasyfikacji punktowej MJ więc poprawi się mu trochę humor.
Ale raczej nikt nie wyobrażał sobie przed sezonem, by LAL zabrakło w playoff, gdy James dołączył do tej drużyny.
Kontuzja odebrała kilka winów to fakt, ale jak widać po całym długim sezonie granie na słabym wschodzie,
a na silniejszym zachodzie to jednak nie to samo. Ciężej wyszarpać jakiekolwiek winy grając na pół gwizdka na co można było sobie pozwolić często na wschodzie. Więcej wysiłku kosztują zwycięstwa.

Jak pisałem wcześniej poprzednie 8 lat gry wstaw LJ zamiast wschodu na zachód poza GSW/SAS i
robi max 3 finały zamiast 8, a w klasyfikacji punktowej playoff nadal pewnie byłoby 4 miejsce bez meldowania się co roku w finałach tylko odpadając w 2R czy finałach konferencji. Miałem 95% pewności. Teraz nawet 99%.
To samo dotyczy się samych finałów. SAS w 2013 czy GSW 2016 miały trudniejszą drogę przez playoff niż drużyna ze wschodu. Nie przypominam sobie, by KB przed zerwaniem achillesa tak odpuszczał w obronie. Nie twierdzę, że jest lepszym graczem od LJ, ale jego mentalność była trochę inna.
Nawet jak zupełnie nie szło to nie potrafił się z tym godzić.

Ciekawe czy w razie braku awansu do playoff (odpukać to słowo) legacy króla może ucierpieć.

Edytowane przez Rodman91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez kitu, gość poszedł sobie pograć na emeryture w fajne miejsce jak dla Niego samego, i rodziny. Gdzie widać nawet na instagramie, że ma wyjebane po całości, i cieszy się życiem w słonecznej kalifornii :smile:  A tutaj ciągle pare osób z IQ chyba kwiata donniczkowego, nie potrafi przyjąć tego do wiadomości, i jego obecność w LAL ciągle rozpatruje w kwestii możliwych sukcesów sportowych, a widać, że czy Lakers wejdą do play offs, czy przejebią do końca wszystkie spotkania dla LBJ nie ma chyba wiekszego znaczenia. 

 

I pare cytatow  z grudnia dla przypomnienia:

Panowie pytanie: gdzie znajdę u buka zakład, że Lakers nie wejdą do Play offs. Moim zdaniem to będzie oczywista oczywistość, zaraz pewnie zleca się zaślepieni fani Lakers, ze swoimi fantasmagoriami, ale co tam, pisze w wątku o to zapytanie bo przeciez na temat. Dzięki z gory za odpowiedz.

 

Chyba nie ma takiej możliwości żeby Lakers nie weszli do Play Offs.,Nawet jak to pierdolone beztalencie His Airness Lonzo Air Fucking Ball będzie robić co wieczór Single Triple to i tak jest LeBron który samodzielnie zaciągnie Lakers do PO 

 

Prawie się barszczem oblałem.

A tak na poważnie i nie traktując tego pytania jak prowokacji to nie widziałem nigdzie takiego zakładu.

I lepiej by było dla Ciebie kolego żeby się taki zakład nie znalazł bo wtopisz kasę.

Pamiętaj: LAL Lebron = Playoffs

Edytowane przez Vice-kontorezerwowe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak juz sie bawimy w trafione typy to wkleje i swoj post.

 

Zalezy co fani Lakers oczekuja od tej druzyny, ale biorac pod uwage to ze toczy sie tutaj debata o niejakim Wagnerze ktory ma miec jakikolwiek impact na gre Lakersow to chyba niewiele.

Lakers z Lebronem czy bez niego NA TEN MOMENT I Z TAKA GRA nie sa w stanie wejsc do Playoffs na TAK NAPAKOWANYM ZACHODZIE biorac pod uwage ze na 7 meczy rozegranych wygrali tylko dwa co serio moze im sie odbic w kwietniu. 

 

W tym roku tez miala przyjsc druga gwiazda, a zamiast tego podpisano meme team.

 

Odpowiedz kibica Lakers:

 

 

na moje oko(i oko bukow, ktorzy raczej sie nie myla) lebron predzej zdobedzie mistrzostwo z lakers niz zrobia to spurs czy nuggets.

 

 

 

na ten moment i z taka gra poza playoffs sa tez rockets i thunder(w tematach tych druzyn, tez juz obwiesciles swoje smiale tezy, ze na ten moment nie ma ich w playoffs? LOL). skonczyl sie dopiero pazdziernik, mamy 8/9 spotkan za soba.cholernie mala probka, bo wystarczy jeden uraz, wypadniecie kogos z rotacji, trudniejszy terminarz i faktycznie na ten moment mamy smieszne playoffs. na ten moment, czyli 1 listopada.... do kwietnia jeszcze daleka droga...

 

o lakers bylo walkowane, ze poczatek sezonu bedzie ciezki, bo terminarz duzo trudniejszy a i kwestia zgrania pewnie zbierze swoje zniwo. panikowalbym, gdyby lakers mieli 1-7 i dostali  kilka spotkan po 20/30. tymczasem wygladaja calkiem fajnie a jedynym problemem sa 4kwarty i brak backupu na C. to, co przegrywali, przegrywali w koncowkach. nie musza az tak wiele poprawiac, by pojawilo sie za jakis czas wiecej winow. kwestia niuansow.

 

Nie wiem jak was ale mnie to bawi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pisałem, że mam złe przeczucia co do LeBrona. Mogłem mieć wtedy na myśli że złapie kontuzję ( nomen omen złapał miesiąc później), lub że zjedzie z formą, lub że wpadł do Lakers na emeryturę 'bo on już nic nie musi'.

 

Wybierzcie sobie.

 

#mędrcymocno #nostradamusstillalive

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez kitu, gość poszedł sobie pograć na emeryture w fajne miejsce jak dla Niego samego, i rodziny. Gdzie widać nawet na instagramie, że ma wyjebane po całości, i cieszy się życiem w słonecznej kalifornii :smile:  A tutaj ciągle pare osób z IQ chyba kwiata donniczkowego, nie potrafi przyjąć tego do wiadomości, i jego obecność w LAL ciągle rozpatruje w kwestii możliwych sukcesów sportowych, a widać, że czy Lakers wejdą do play offs, czy przejebią do końca wszystkie spotkania dla LBJ nie ma chyba wiekszego znaczenia. 

 

I pare cytatow  z grudnia dla przypomnienia:

Tylko przypadek sprawił że nie wejdą do tych playoffs.

Już prędzej bym postawił że się wszyscy spierdolą samolotem w drodze na mecz niż że Lebron wypadnie na tyle spotkań.

 

A jeżeli chodzi o buka to w przypadku Lakers bardziej opłaca się grać przeciwko nim na każde spotkanie z osobna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko przypadek sprawił że nie wejdą do tych playoffs.

Już prędzej bym postawił że się wszyscy spierdolą samolotem w drodze na mecz niż że Lebron wypadnie na tyle spotkań.

 

A jeżeli chodzi o buka to w przypadku Lakers bardziej opłaca się grać przeciwko nim na każde spotkanie z osobna.

Ile jeszcze Ci ludzie mają tłumaczyć że brak Lakersów w PO to nie tylko i wyłącznie wina kontuzji LeBrona?

 

Przecież nawet kibice Lakers tutaj o tym piszą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile jeszcze Ci ludzie mają tłumaczyć że brak Lakersów w PO to nie tylko i wyłącznie wina kontuzji LeBrona?

Przecież nawet kibice Lakers tutaj o tym piszą.

Ale te wszystkie inne problemy jak roster czy niewydarzony trener były przed rozpoczęciem sezonu znane.

Nie przeszkadzało to jednak Lebronowi trzymać LAL w środku czołowej ósemki.

Wszystko poszło się jebać jak Lebron przestał grać a teraz nie da się już po prostu tego nadrobić.

 

Stawiam wszystkie pieniądze że gdyby Lebron rozegrał pełny sezon to mimo tych wszystkich innych problemów utrzymałby LAL w ósemce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.