Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2018/19


january

Rekomendowane odpowiedzi

Melo w sumie pewnie przy Lebronie byłby bardziej przydatniejszy niż Ingram u którego obecnie nie ma za bardzo nadziei w obecnym składzie i prędzej czy później będą musieli się go pozbyć

 

Jego ofensywa polega na rzucaniu midrange do tego jest elitarny/bardzo dobry praktycznie w niczym. Po prostu jest słaby i bezużyteczny na ten moment

 

zanim on zacznie trafiać więcej niż 60 trójek w sezonie i będzie potrafił coś na jakimś poziomie to Lebron nie będzie juz mógł wsadów robić ;]

Edytowane przez dapunk20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melo w sumie pewnie przy Lebronie byłby bardziej przydatniejszy niż Ingram u którego obecnie nie ma za bardzo nadziei w obecnym składzie i prędzej czy później będą musieli się go pozbyć

 

Jego ofensywa polega na rzucaniu midrange do tego jest elitarny/bardzo dobry praktycznie w niczym. Po prostu jest słaby i bezużyteczny na ten moment

 

zanim on zacznie trafiać więcej niż 60 trójek w sezonie i będzie potrafił coś na jakimś poziomie to Lebron nie będzie juz mógł wsadów robić ;]

 

 

 

Za pisanie takich debilizmów powtarzanych po gościu z ESPN, któremu płacą za krzykliwe nagłówki na szanujących się forach lecą bany  :smile:

Edytowane przez ttr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melo w sumie pewnie przy Lebronie byłby bardziej przydatniejszy niż Ingram

 

 

na pewno byłby w ataku, ale jednak Ingram coś tam daje w D. w sumie póki jeszcze ma jakąś tam wartość teoretyczną jako młody prospekt, to powinni go sprzedać za Josha Richardsona lub kogoś w tym stylu. a najlepiej do miny za Covingtona, tam by pasował do grona tych nadmuchanych talentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym Melo to pół serio oczywiście [chociaż ten w ataku by przynajmniej rzucał trójki a na rzucaniu midrange fadeawayów efekt byłby podobny] ale Ingram jest nawet słabszy niż się spodziewałem a nie spodziewałem się za wiele i coś dziwnego musiałoby się stać aby mógł istnieć przy Lebronie [w ogóle z takim typem gry to nie wiem gdzie on powinien istnieć obecnie jako sidekick czy 3 opcja w poważnym zespole]

 

a wartość myśle że ma bardzo ok i na ten rzekomy supestar potencjał ktoś mocno by dopłacił

Edytowane przez dapunk20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie na taka rozmowę nie namówisz bo był na liście nietykalnych w rozmowach o Leonardzie i raczej bliżej mi do wytykania tego błędu niż chwalenia go.

 

Zalety. Młody szybki jak na 206 cm

Martwi jednak ze na razie nie pokazuje dalszych postępów jakie miał w drugiej części sezonu.

Potencjał na dobrego obrońcę.

 

Ale zaskakują mnie jego złe staty bo i procenty złe ( FT) dramat oraz kosmiczne straty. To wyglada dużo gorzej niż gra.

 

Jestem do niego uprzedzony z racji takiego chwalenia go przez fanów lakers wiec jestem tak nieobiektywny ze zaparkuje myśl do lutego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Ingrama

 

 

Brandon Ingram by Shot Distance

At the Rim............23-39 (1.18 Points Per Shot)
3PT.........................6-17 (1.06 PPS)
Everywhere else...24-61 (0.79 PPS)

I think both Brandon and Luke need to re-evaluate where and how he gets his shots. Way too much mid-range.

Te jego rzuty contested midrange J na 15 s do końca akcji są nie do zniesienia, wolałbym go więcej w roli atakującego kosz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezmiennie: Ingram będzie dobry, może nawet coś więcej, i nawet tutaj zacznie grać lepiej, bo na razie ma jakąś przeciętną skuteczność jak na siebie at rim i bardzo dużo strat - ale nie widzę lineupu, gdzie Ingram, który nie ma pewnej trójki i wygląda bardzo średnio off ball, miałby być dobrym fitem, skoro już teraz Lakers mają na C albo McGee, albo Chandlera, a na PG - Rondo lub Balla, grając 36mpg LeBronem.


Lakers są w dziwnej sytuacji, bo mają 34-letniego superstara i chcą ogrywać młodzież, jak nie trafią z Kawhim to zacznie robić się lekko śmiesznie, na razie ruchów Ballem/Ingramem raczej nie ma co się spodziewać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lebron i Magic nie chcieli go poświęcać w trejdzie po Leonarda, a ja na forum enbiej.pl czytam, że 21latek w swoim trzecim sezonie nie ma nic elitarnego (!!) no i po 9 meczach, w których wypada słabo trzeba się go pozbyć za Josha Richardsona (!!!). Fajnie tu macie nie powiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Ingrama

 

 

Te jego rzuty contested midrange J na 15 s do końca akcji są nie do zniesienia, wolałbym go więcej w roli atakującego kosz.

Tylko problemem jest to że on nawet w tym nie jest dobry

40.5FG% na drives i 0.9 fta na 4.1 att

 

oczywiście to poprawi ale nadal za słabo przy braku mocnej trójki 

Lebron i Magic nie chcieli go poświęcać w trejdzie po Leonarda, a ja na forum enbiej.pl czytam, że 21latek w swoim trzecim sezonie nie ma nic elitarnego (!!) no i po 9 meczach, w których wypada słabo trzeba się go pozbyć za Josha Richardsona (!!!). Fajnie tu macie nie powiem.

on wygląda słabo po 147 meczach a nie 9.

Edytowane przez dapunk20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko problemem jest to że on nawet w tym nie jest dobry

40.5FG% na drives i 0.9 fta na 4.1 att

 

oczywiście to poprawi ale nadal za słabo przy braku mocnej trójki 

on wygląda słabo po 147 meczach a nie 9.

 

Coaching stuff Lakers i FO oceniają to inaczej :) 

 

Przecież ty pół roku temu pisałeś, że Lakers nie mają kompletnie żadnych szans na Lebrona i topowych FA w 2019r, a Josh Hart nie będzie nawet przydatnym rolesem. Dlaczego ktokolwiek miałby się liczyć z twoim zdaniem w kontekście Ingrama ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.