Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2018/19


january

Rekomendowane odpowiedzi

Cieszy przełamanie Portland na ich własnym parkiecie, martwi trochę kiepska gra Ingrama. Dobrze, że udało się załatwić backup na pozycji centra, bo ewidentnie brakowało tam kogoś, kto trzymałby defensywę w ryzach. Fajnie, że trafił się akurat Tyson, bo przy tej wybuchowej mieszance w szatni, przyda się taki dryblas, który w żołnierskich słowach wyjaśni ewentualne niesnaski 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo fajny mecz. ktorys weteran narzekal na zbyt duza ilosc lineupow, dzis doszly chyba kolejne 2 wczesniej niestestowane. z zubakiem i rondo + 2nd unit. z 2 strony moze dobrze, ze luke tak duzo rotuje i testuje. niektore ustawienia potrafia zaskoczyc.

 

przez 3.5 kwarty lakers grali fenomenalne zawody.nie dali rozpedzic sie blazers, nie popelnili bledow z ich 1 starcia, unikali fauli, szczelnie kryli na dystansie(18% za 3?). byl moment juz w 2 kwarcie kiedy zrobilo sie nawet +9 za sprawa swietnej gry lawki(rondo!) ale ptb wrocili i do przerwy nawet prowadzili. 3kwarta po profesorsku. wlasciwie gdyby nie glupie bledy, czy przestrzelone wolne byloby bardzo szybko +15 i po chwili +25 zamiast tego bylo tylko kilkanascie do przodu. w 4q uroslo do +20 i... cos stanelo, na szczescie dowiezli.

 

fenomenalny rondo. punktowal, kreowal, ustawial, zbieral, robil wszystko. nadrobil wszystko to, czego dzis nie dal ball. i chyba o to w tym wszystkim chodzilo.

 

fenomenalny mcgee. wygladal dzis jak grajek za 20 baniek. ten blok na lillardzie w koncowce kluczowy, podobnie jak ten brona chwile pozniej. jesli tak bedzie gral, bedzie ciezko nam go zatrzymac za rok...

 

mlodzi dzis duzo slabiej, choc z dobrej strony pokazal sie hart, ktory zrobil duzo pozytywnego w defensywie, dolozyl trojki, kuzma tez poblokowal.

 

ten mecz doskonale pokazal jak wiele znaczy 2 wysoki dla tej druzyny. zubac dzis dal sporo dobrego. costam skonczyl, costam zebral. +15 mowi samo za siebie. i tu przechodzimy do chandlera. moim zdaniem to moze byc spory upgrade w stos. do tych wysokich, ktorych mamy (williams fajnie zaskoczyl w 1 meczu ale nie oszukujmy sie, jego miejsce poki co jest w nbdl). ja wciaz czekam na mo wagnera... ale wyglada na to, ze pojda w doswiadczonych grajkow i jezeli tyson w nowym otoczeniu troche sie odrodzi jak mcgee to czemu nie!

 

mam problem z lebronem, bo w kilku akcjach w defensywie ewidentnie przyspal. z 2 strony podoba mi sie, kiedy w trudnych chwilach naciska innych na to by grali(ingram) lub ich kreuje (mcgee!). mamy listopad, pewne rzeczy trzeba budowac i pod tym wzgledem to moze przyniesc efekt w marcu/kwietniu.

 

mam nadzieje, ze ta wygrana bedzie punktem zwrotnym w jezioranach 18/19.

martwi gorszy wystep balla i ingrama,

 

w listopadzie lakers sa 2-0. i'm just sayin...

ale dzis b2b z raptors u siebie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że zaraz będzie fani Lakers to fani Lakers tamto Ale obiektywnie patrząc na wszystkie mecze z tego sezonu to możnaby się pokusić o stwierdzenie że gdyby Lebron był traktowany przez sędziów tak jak był zawsze czyli normalnie z 20 procentami gaworyzowania gwizdkow na jego stronę to mielibyśmy jedna może dwie porażki nie wiem o co chodzi w tym sezonie Ale lebron nic nie dostaje nic a nic extra

Wow, czy ja właśnie przeczytałem narzekanie na to, że sędziowie w danych sytuacjach nie oszukują?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

>fenomenalny mcgee. wygladal dzis jak grajek za 20 baniek. ten blok na lillardzie w koncowce kluczowy, podobnie jak ten brona chwile pozniej. jesli tak bedzie gral, bedzie ciezko nam go zatrzymac za rok...

 

Oczywiscie mowisz o tym bloku, gdzie Lillardowi nie zaliczyli punktow po wybiciu z cylindra i o tym bloku gdzie Lebron wali nurkica z calej sily w lape. I wszystko jest ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w listopadzie lakers sa 2-0. i'm just sayin...

ale dzis b2b z raptors u siebie....

 

 

I jedno z ostatnich spotkań Leonarda przeciwko Lakers.

Ja bym na Leonarda nie liczył. Od dłuższego czasu są plotki, że zarówno Butler, jak i Leonard nie chcą grać z LeBronem. A do tego dzisiaj wzrosły szanse 76ers na pozyskanie Leonarda:

https://bleacherreport.com/articles/2804355-kawhi-leonard-says-he-wasnt-lakers-fan-growing-up-liked-allen-iverson

 

Moim zdaniem Lakers powinni powalczyć o Damiana Lillarda i spróbować go wyciągnąć w jakimś dealu z Blazers jeżeli Portland nie przejdzie 1 rundy play-offs w tym roku. On by świetnie pasował do LeBrona i charakterem i umiejętnościami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może zacytuj konkretne wypowiedzi, bo mam wrażenie, iż zaczynasz elyizować ;]

Trudno zacytować konkretne wypowiedzi, kiedy mowa o plotkach, prawda?:)

 

W połowie października pojawiły się informacje od Kevina O'Connora z The Ringer w tej sprawie:

https://bleacherreport.com/articles/2801135-lakers-rumors-whispers-jimmy-butler-kawhi-leonard-dont-want-to-join-lebron

 

Niemniej to są wciąż tylko "plotki", a nie oficjalne wypowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, macie szczęście że Chandler do was dołączył. Mimo wieku wciąż elegancko broni, a już nie mówię o dodatkowym doświadczeniu dla młodych. Ile jest teraz graczy w Lakers którzy wygrywali mistrza? Javale, Bron, Rondo, Tyson, sporo dadzą młodym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym na Leonarda nie liczył. Od dłuższego czasu są plotki, że zarówno Butler, jak i Leonard nie chcą grać z LeBronem. A do tego dzisiaj wzrosły szanse 76ers na pozyskanie Leonarda:

https://bleacherreport.com/articles/2804355-kawhi-leonard-says-he-wasnt-lakers-fan-growing-up-liked-allen-iverson

 

Moim zdaniem Lakers powinni powalczyć o Damiana Lillarda i spróbować go wyciągnąć w jakimś dealu z Blazers jeżeli Portland nie przejdzie 1 rundy play-offs w tym roku. On by świetnie pasował do LeBrona i charakterem i umiejętnościami.

Sam Lebron też miał trafić prędzej do 76ers niż do LAL.

Obawiałem się jaki jest faktyczny stan zdrowia Kawhiego ale po tych kilku meczach widać że chyba wszystko w porządku i nie stracił nic ze swojej jakości.

Mam nadzieję że management się o Niego postara i Lebron nie będzie tutaj przeszkodą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam Lebron też miał trafić prędzej do 76ers niż do LAL.

Obawiałem się jaki jest faktyczny stan zdrowia Kawhiego ale po tych kilku meczach widać że chyba wszystko w porządku i nie stracił nic ze swojej jakości.

Mam nadzieję że management się o Niego postara i Lebron nie będzie tutaj przeszkodą.

Oczywiście, że powinni się o niego starać, ale dobrze by było, gdyby poza planem A i B w postaci Leonarda i Butlera był też jakiś plan C, bo LeBron młodszy nie będzie, a nikt z młodzieży nie wygląda na kogoś, kto mógłby przejąć za 2 lata rolę pierwszej opcji po LeBronie w zespole z mistrzowskimi aspiracjami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno zacytować konkretne wypowiedzi, kiedy mowa o plotkach, prawda? :smile:

 

W połowie października pojawiły się informacje od Kevina O'Connora z The Ringer w tej sprawie:

https://bleacherreport.com/articles/2801135-lakers-rumors-whispers-jimmy-butler-kawhi-leonard-dont-want-to-join-lebron

 

Niemniej to są wciąż tylko "plotki", a nie oficjalne wypowiedzi.

 

w takim razie mogę puścić w eter równie wiarygodną plotkę: Leonard oraz Butler nie nie chcą grać z LeBronem ; ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://twitter.com/johnschuhmann/status/1058932057605357568 [all rights reserved to człowiekmorza]

Nic poważnego, ale to nie początek sezonu kalifornijskiego Giannisa o jakim marzył january, kolo jest bezużyteczny na ten moment. :] 

No jest i w obronie też wygląda fatalnie, inna sprawa że nie powinien kryć Mccollumów i ogólnie dwójek.Natomiast po tym filmiku stwierdzenie, że się obraził to trochę nadinterpretacja moim zdaniem.

 

Generalnie jest z nim problem, bo w sumie w niczym nie jest bardzo dobry, a jego potencjał to tak na prawdę wzrost i zasięg.

 

Nieźle wchodzi na kosz i kończy z kontaktem, co dziwne przy tej wadze, natomiast robi to rzadko bo jest skupiony na pullup j po pompce, ewentualnie przesuwaniu niższych o 20 cm gości o 10 cm na post upie i rzucanie nad nimi.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w takim razie mogę puścić w eter równie wiarygodną plotkę: Leonard oraz Butler nie nie chcą grać z LeBronem ; ]

Przyznasz, że nie miło się czyta, jak ktoś bezpodstawnie oczernia ulubionego gracza ? :smile:

 

Jak np:

 

tylko że Rose czy Hayward byli faktycznie kontuzjowani. Leonard po prostu nie chciał grać.

Żródła na to wiarygodnego też chyba nie podałeś..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast po tym filmiku stwierdzenie, że się obraził to trochę nadinterpretacja moim zdaniem.

Może, po prostu rozbawił mnie Ingram machający rękami w bliżej nieokreślonym kierunku, bo LeBron mający missmatch na Nurkiciu nie wrzucił mu (ile miał BI, 1/5 z gry wtedy?) passa. :]

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.