Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2018/19


january

Rekomendowane odpowiedzi

A o niczym nie świadczy fakt, że w Rosterze Bucks przed nim było na ten sezon ze 100 chłopa jesli chodzi o wysokich a dla niego miejsca zabrakło?

Wymień trzech którzy wypadli z wysokich. Później wróć. Przyczyny obcięcia jego jak i Shabazza były zupełnie inne.

ja tez z ciekawosci wszedlem na bbref, bo tak jakos srednio mi sie wydawalo, ze rzuca za 3 jak napisal Eld.

no rzeczywiscie rzuca -> 0.1 trojki na mecz w karierze

W 2017/18 oddał 28 trójek. Trafił 10. Myślałem że to ja jestem kiepski z matmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że zaraz będzie fani Lakers to fani Lakers tamto Ale obiektywnie patrząc na wszystkie mecze z tego sezonu to możnaby się pokusić o stwierdzenie że gdyby Lebron był traktowany przez sędziów tak jak był zawsze czyli normalnie z 20 procentami gaworyzowania gwizdkow na jego stronę to mielibyśmy jedna może dwie porażki nie wiem o co chodzi w tym sezonie Ale lebron nic nie dostaje nic a nic extra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że zaraz będzie fani Lakers to fani Lakers tamto Ale obiektywnie patrząc na wszystkie mecze z tego sezonu to możnaby się pokusić o stwierdzenie że gdyby Lebron był traktowany przez sędziów tak jak był zawsze czyli normalnie z 20 procentami gaworyzowania gwizdkow na jego stronę to mielibyśmy jedna może dwie porażki nie wiem o co chodzi w tym sezonie Ale lebron nic nie dostaje nic a nic extra

 

A może gwizdki dostaje takie same, tylko punkt siedzenia się zmienił?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chandler nie wygląda źle w boxscore statsach (więc chyba fizycznie nie ma dramatu, dalej ma 70%FG at rim), za to źle wygląda w każdych innych statsach odkąd został wysłany na koszykarską Syberię do Arizony. Może będzie w stanie pograć trochę w obronie, bo jak tak, to fit fajny. Gorzej, jak nie będzie w stanie, bo będzie bezużyteczny nawet z ławki, a kto wie, co tam Magic sobie pomyśli co do kadrowych braków jak będzie miał dwóch centrów w rosterze.

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w końcu drugi wysoki. Ci Lakers to jednak nie w ciemię bici. Oh wait...

 

Koleś miesiąc temu rozpoczął właśnie 37 rok życia. Chyba jest już po prime, co nie?

to już brzmi słabo Eld.

 

Chyba nikt nie oczekiwal, że do Lakers za friko przyjdzie center w prime.

 

Tyson to spoko opcja na 10-12 minut, choc nie pamiętam kiedy ostatni raz oglądałem SUNS to akurat lepszy 37letni Chandler pod koszem niż Kyle Kuzma jako center, wiec ruch jak najbardziej na plus dla Lakers.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że zaraz będzie fani Lakers to fani Lakers tamto Ale obiektywnie patrząc na wszystkie mecze z tego sezonu to możnaby się pokusić o stwierdzenie że gdyby Lebron był traktowany przez sędziów tak jak był zawsze czyli normalnie z 20 procentami gaworyzowania gwizdkow na jego stronę to mielibyśmy jedna może dwie porażki nie wiem o co chodzi w tym sezonie Ale lebron nic nie dostaje nic a nic extra

Za to Was fanów Lakers uwielbiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozyskanie Chandlera powinno rozwiązać problem braku 2 centra, więc zakładam, że będzie lepiej. Trzeba będzie jednak coś zrobić w ostatnich kwartach, bo uwzględniając wyniki tylko z 4 kwarty lub dogrywki ( o ile była ) to Lakers są 1-8. Ostatnią część meczu wygrali tylko przeciwko Nuggets.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.