Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2018/19


january

Rekomendowane odpowiedzi

Kto przeciwko nim zagrał mecz życia ? Butler to TOP10 gracz ligi więc to normalne, że jest w stanie rzucić 32pts na 20 rzutach.

Jakoś tej niesamowitej chęci dojebania Lakersom w T-Wolves nie widziałem - Butler broni dużo poniżej swojego normalnego poziomu.

 

Problemem Lakers nie jest to że ktoś robi przeciwko nim mecz życia czy to że mają pecha a to że są tragiczni w obronie - szczególnie Kuzma. Ball również grubo poniżej tego co prezentował w zeszłym sezonie

 

 

To był najlepszy mecz Minnesoty w tym sezonie.

Przede wszystkim w wykonaniu Hitlera i Townsa.

Więc nie mówmy że się nie spinają na LAL.

Ile ten top10 ligi rzucił w poprzednim spotkaniu??

4 pkt ??

Przesadzasz. Jedyna spina była z Houston. Blazers was pyknęli, bo jak grają u siebie, to mają w zwyczaju raczej kolekcjonować zwycięstwa, niż zbierać oklep od przyjezdnych. O Spurs naprawdę ciężko powiedzieć, by byli w niesamowitej formie, a klepnęli was dwa razy. Z Minnesotą było takie pół na pół, pogonił was Butler, który nie czyni tego okazjonalnie, a rzekłbym, że regularnie straszy swoich rywali dobrą dyspozycją.

Także - bez płaczu, walczcie jak mężczyźni :playful:

A jakie spotkanie rozegrał Stauskas z Blazers przeciwko Nam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To był najlepszy mecz Minnesoty w tym sezonie.

Przede wszystkim w wykonaniu Hitlera i Townsa.

Więc nie mówmy że się nie spinają na LAL.

Ile ten top10 ligi rzucił w poprzednim spotkaniu??

4 pkt ??

 

A jakie spotkanie rozegrał Stauskas z Blazers przeciwko Nam?

jeżeli w każdym meczu z Lakers guardzi przeciwnika dobrze grają to sie zastanów czy moze to nie jest przypadkiem wina obrony Lakersów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To był najlepszy mecz Minnesoty w tym sezonie.

Przede wszystkim w wykonaniu Hitlera i Townsa.

Więc nie mówmy że się nie spinają na LAL.

Ile ten top10 ligi rzucił w poprzednim spotkaniu??

4 pkt ??

 

A jakie spotkanie rozegrał Stauskas z Blazers przeciwko Nam?

Klękajcie narody, jak Stauskas weźmie kogoś na celownik, to nie ma zmiłuj! Stauskas Ty draniu, jak śmiałeś! Wszyscy się uwzięli na Lakersów, bo ktoś ośmielił się im rzucić ze dwadzieścia punktów :playful:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poproszę o aktualne przykłady z tego sezonu.

 

To są wyniki a nie dowód na niechcenie. Rapciu. Ja chcę przeczytać coś sensownego od Milina bo brzmi gościu tak jak by każdy mecz to byli Lakersi vs reszta ligii.

 

Z perspektywy Los Angeles Lakers tak właśnie jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A podasz mi przykład jakiejś drużynu z NBA która nie chce pokonac przeciwnika?

Piszesz o dwóch różnych sprawach a dobrze wiesz o co chodzi.

Myślisz że ta Minnesota walczyłaby tak samo jak wczoraj grając np. przeciwko Atlancie czy Cleveland?

Odpowiedz jest oczywista.

Przecież ja grając w amatorskim zespole też niektórych przeciwników chciałem pokonać za wszelką cenę a na innych nie miałem aż tak dużej motywacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogladalem pierwsze 3 kwarty i bylem pod wrazeniem LAL - pchaja ta gale do przodu, proste punkty z transition, mlodzi zdolni atrakcyjni. Tylko tak sobie myslalem, kiedy to sie zesra (nie mogli odskoczyc), pojawi sie zmeczenie i nie bedzie komu konczyc w 4tej. Lebron generalnie jakby stal z boku, czasem zrobil jakis monstrualny piwot/czape.

Z Cavs tez tak czasami bywalo. tylko te sezony w Cavs po powrocie zaczynaly sie z reguly okolo 500's+ i bylismy na wschodzie.

Edytowane przez memento1984
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem może na razie lbj nie dociska swoich set plays a trener jednak jest słaby?

 

James wie, że jeśli zacznie "wszystko" robić sam to skończy się jak w Cavs w ostatnim sezonie. Generalnie drużyny z LeBronem potrzebują trochę czasu by się dograć, a Lakers już na początku miały mało dystrakcje w postaci zawieszenia Rondo i Ingrama. Inna sprawa to konstrukcja rosteru w Lakers. Brakuje tam strzelców za 3. Nie mówiąc już o centrze. McGee świetnie się prezentował w finale przeciwko Cavs i James sobie zamarzył jak to fajnie byłoby mieć centra, który ma 7 stóp (TT ma bliżej to 6'8 niż 6'10), klasyczny syndrom Doca Riversa (zawodnik dobrze gra przeciwko mnie muszę go mieć). McGee to świętny zawodnik do oglądania highlightów z nim, tu coś zablokuje pobiegnie złapie alley oop.On jest generalnie dość słabym obrońco jak na jego warunki fizyczne i ma tendencje do zasypiania w obronie.

 

Pytanie czy Walton jest słabym trenerem jest ciekawe. Gdy "prowadził" Warriors na początku 2015/16 miał dobrze ułożono drużynę, która kilka miesięcy wcześniej zdobyła mistrzostwo, praktycznie bez zmian w składzie - samograj, a dodatkowo konsultował się z Kerrem. Za Waltona Green grał o wiele lepiej niż za Kerrego (z drugiej strony zupełnie zminimalizował Mo Speightsa z którego Kerr wyciągał więcej)

 

W przypadku Lakers to ciągły plac budowy w ostatnich latach i teraz najlepszy gracz NBA. Trudne zadanie dla trenera. James ma zrywy w obronie, ale generalnie obija się, co niestety udziela się reszcie. Kuzma jako 5 to wielbłąd. KCP - dramat. Lance jak to Lance rollercoaster. Lakers jeśli grają szybko to wyglądają dobrze, jeśli gra zwalnia to są punktowani.

Sezon jeszcze młody, ale pytanie kiedy Jamesowi skończy się cierpliwość.

 

 

A podasz mi przykład jakiejś drużynu z NBA która nie chce pokonac przeciwnika?

 

Zaczynam podejrzewać Houston w tym sezonie. Sprawa jest rozwojowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chęć dojebania Lakersom jest tak duża że praktycznie każda drużyna gra przeciwko nam mecz sezonu a jakiś grajek mecz życia.

 

Jak dla mnie od dobrych kilku sezonów mecze przeciwko Lakers są z tych przeciwko Hawks, Kings czy Brooklyn. No sorki, ale przed przyjściem LBJ postraszyć mógł jedynie LaVar.

W temacie o Raptors z kolei przeczytałem, że za wcześnie jest pisać o świetnej grze Toronto, bo wszystko zweryfikują mecze z GSW oraz Lakers! GSW ok....ale Lakers??

 

Narracja leci taka, że słabe wyniki Lakers spowodowane są specjalną mobilizacją i ciśnieniem na LAL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.