Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2018/19


january

Rekomendowane odpowiedzi

Samo jego paplanie było już dość kosztowne dla LAL, a gdyby działał sam, to już w ogóle.

 

Ingram IMO miałby szanse wystrzelić także w Lakers w tym sezonie. Jak dla mnie gość przez te 2 lata otrzaskał się z ligą, poprawił swoją "fizyczność" i teraz byłby sezon na duży skok. Dlatego choć to nielogiczne, to nie skaczę z radości na myśl o LBJ, czy PG, choć oczywiście mam świadomość, że przyjście takiej dwójki windowało by Lakers z miejsca co najmniej do II rundy p-o. Mam takie ciche pragnienie zobaczenia tej młodej paczki w komplecie w nowym sezonie jak klepią inne ekipy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro już jesteś: można na forum zrobić wtyczkę do Twittera żeby linki były widoczne?
Jak czytasz przez tapatalk to widać od razu, jak przez stronę to lipa.

Przychylam się do wniosku.

Ingram pod okiem coaching staffu Spurs mógłby wystrzelić. W ogóle on by tam pasował, także charakterologicznie.
To prawda, ale i Lakers on wystrzeli. Dopiero teraz jak fizycznie zaczyna przypominać gracza NBA powinien iść w drafcie. Będzie z niego super gracz o ile kontuzje go nie zastopują.

 

Tymczasem wiemy kolejna oczywistość:

Sources on ESPN: Oklahoma City Thunder star Paul George informs franchise that he is not opting into final year of his contract and will become an unrestricted free agent. https://t.co/skRquzhnjb

 

Więc na pewno rozważy ofertę Lakers :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woj:The Spurs are fully engaged in trade talks with several teams on Kawhi Leonard, including the Lakers and Celtics, league sources tell ESPN. Boston has long had the assets that the Spurs most covet in a potential Leonard trade.

 

Idealna sytuacja: KL idzie do Sixers, ci dają fajne assety Spurs, LJ idzie na rok do Lakers, do niego dochodzi PG13, za rok LJ idzie na emeryturę do Celtics, KL wraca do LAL, młodzież ma kolejny rok więcej, GSW tracą Klaya (który idzie do Sixers) i mamy znów fajna wyrównana ligę z szansa na finały Lakers-Celtics :)

 

Pomarzyc zawsze można... a teraz news dnia :)

https://syndication.bleacherreport.com/amp/2783406-stephen-a-smith-lebron-james-texted-kevin-durant-about-joining-lakers.amp.html?__twitter_impression=truea933eb79dd8a5c596503cfada137d616.jpg

Edytowane przez dannygd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S. A. Smith to powinien artykuły do skandali pisać. Jutro napiszą że LJ wysłał smsa do Kobiego żeby wrócił z emerytury i spróbował powalczyć o szósty tytuł. Te wszystkie rewelacje z lakersnation i realgm trzeba traktować z przymrużeniem oka. 

 

Dla mnie oczywiste jest, że PG13 przychodzi do LAL. Nie robi się szopki i kręci filmików dla ESPN żeby poinformować wszystkich wszem i wobec, że zostaje w Oklahomie. Jakby miał w niej zostać to poprostu by został i tyle i nie byłoby tego całego cyrku rodem z holywood.

 

KL nie przyjdzie do LA bo trzeba być idiotą, żeby pozbywać się dwóch ze swoich kluczowych młodych graczy za kogoś kto może przyjść za darmo za rok. Za rok w którym akurat się wyklaruje czy zdrowie KL ma czy go nie ma.

 

Zagadką jest dla mnie jedynie LJ. Bo nie widzę go grajacego na zachodzie a tym bardziej w stroju Lakers. I osobiście wolałbym żeby został na wschodzie dla dobra rywalizacji wschód-zachód.

 

Nie jestem zwolennikiem budowania drużyn na zasadzie...kupmy 2-3 all starów w jeden sezon i walczmy o tytuł. Takie mistrzostwa mnie nie cieszą i nie mają dla mnie żadnej wartości. O wiele bardziej wolałbym patrzeć na dalszy rozwój Ingrama, Randla. Kuzmy, Harta i Balla. Dokładając w tym sezonie PG spokojnie włączają się do walki o play offy. Za sezon jak się okaże, że potencjał druzyny jest za mały to można dołożyć KL i LA z miejsca stają się contenderem.

 

Niech już będzie sobota i skończy się ta szopka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, też wolałbym rozwój młodych i dokładanie cegiełek. Ale to niestety nie te czasy. Teraz albo robisz bum BIG ileś tam, albo cię nie ma. Zaraz mi ktoś wyjedzie z przykładami Celtów i 76ers. Ale oni nic nie wygrali. Są silni na słabym wschodzie i przegrali z LBJ grającym niemal w pojedynkę w tym roku.

 

Nie, PG w LAL nie jest pewniakiem. Jak to już ktoś napisał (nie wiem tylko, czy tu, czy w innym temacie) teraz robi się szoł z takich "decyzji" w SM, aby zebrać odpowiednią kaskę. Nie ma znaczenia jaka jest ostateczna decyzja. Chodzi o fame, reklamy itp.

KL za rok w Lakers? Ale PG był już jednym pewniakiem do gry w LAL, a jednak po roku już nim nie jest. Rok to dużo i zdarzyć się może wiele. Choć zgadzam się, że oddawanie kupy młodzieży i picków za niego to bezsens.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dalej wierzę, że Lakers nie są na tyle głupi by oddać BI.

 

Mogą go oddać, ale wtedy żadne picki i dodatki nie wchodzą w grę, bo jak tu czytam o zestawianiu Ingrama z Hartem, Kuzmą i dwoma pickami w 1 rundzie to się za głowę łapię. 

 

Jeżeli George chce podpisać kontrakt z LA, James chce podpisać kontrakt z LA i Leonard za rok przedłuży kontrakt w LA jak go wezmą, to chyba i tak lepiej oddać Ingrama, bo jego rozwój obok Leonarda, Jamesa i George'a z pewnością by przyhamował z powodu braku odpowiedniej liczby minut oraz piłki. Jeżeli jest szansa na wszystkich trzech, to nie ma co płakać za Ingramem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S. A. Smith to powinien artykuły do skandali pisać. Jutro napiszą że LJ wysłał smsa do Kobiego żeby wrócił z emerytury i spróbował powalczyć o szósty tytuł. Te wszystkie rewelacje z lakersnation i realgm trzeba traktować z przymrużeniem oka. 

 

Dla mnie oczywiste jest, że PG13 przychodzi do LAL. Nie robi się szopki i kręci filmików dla ESPN żeby poinformować wszystkich wszem i wobec, że zostaje w Oklahomie. Jakby miał w niej zostać to poprostu by został i tyle i nie byłoby tego całego cyrku rodem z holywood.

 

KL nie przyjdzie do LA bo trzeba być idiotą, żeby pozbywać się dwóch ze swoich kluczowych młodych graczy za kogoś kto może przyjść za darmo za rok. Za rok w którym akurat się wyklaruje czy zdrowie KL ma czy go nie ma.

 

Zagadką jest dla mnie jedynie LJ. Bo nie widzę go grajacego na zachodzie a tym bardziej w stroju Lakers. I osobiście wolałbym żeby został na wschodzie dla dobra rywalizacji wschód-zachód.

 

Nie jestem zwolennikiem budowania drużyn na zasadzie...kupmy 2-3 all starów w jeden sezon i walczmy o tytuł. Takie mistrzostwa mnie nie cieszą i nie mają dla mnie żadnej wartości. O wiele bardziej wolałbym patrzeć na dalszy rozwój Ingrama, Randla. Kuzmy, Harta i Balla. Dokładając w tym sezonie PG spokojnie włączają się do walki o play offy. Za sezon jak się okaże, że potencjał druzyny jest za mały to można dołożyć KL i LA z miejsca stają się contenderem.

 

Niech już będzie sobota i skończy się ta szopka.

Dokładnie, niech już się ta szopka skończy.

 

Co do reszty. Najrozsądniej byloby ze strony Lakers olać temat KL w tym roku i co najwyżej ogarnąć PG jeżeli ten nie podpisze z OKC.

Zostawić młodych, nie ruszać w żadnym wypadku Ingrama i zapierniczać.

Ale boje się że Magic z Pelinką mają już zapalenie pęcherza i spierniczą sprawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, też wolałbym rozwój młodych i dokładanie cegiełek. Ale to niestety nie te czasy. Teraz albo robisz bum BIG ileś tam, albo cię nie ma. Zaraz mi ktoś wyjedzie z przykładami Celtów i 76ers. Ale oni nic nie wygrali. Są silni na słabym wschodzie i przegrali z LBJ grającym niemal w pojedynkę w tym roku.

 

Celtics lub 76ers są atrakcyjni dla lebrona z jednego powodu. W tych zespolach ( w celtics na 100 procent, w 76ers na 76 procent) moglby kontynuowac swoja serie awansow do finalow. 10 czy 11 finalow z rzedu pod katem jego legacy o ktore dba byloby niesamowitym wyczynem. Niby glupia sprawa ale czesto czlowiek jak ma jakas dluzsza serue czegos to stara sie to kontynuowac. Na zachodzie o final nba moze byc niezwykle trudno niezaleznie od rozwoju wypadkow.

 

Dolaczenie do lakers ma rowniez jeszcze jeden ryzykowny aspekt. Lebron to krol wschodu. Na zachodzie na pewno nie przebije swoich druzynowych osiagniec z cavs i heat. To spowoduje ze jeszcze czesciej beda sie pojawiac pytania, czy legacy lebrona nie wynika glownie ze slabosci konferencji w ktorej gral 15 lat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak nie pójdzie na zachód, to słabość konferencji zawsze będzie tematem dyżurnym. Jak przyjdzie i coś ugra, to jeden mit upadnie.

Jest bardzo wątpliwe że cos ugra. Pierwsze sezony big 3 lebrona w miami i cleveland nie konczyly sie mistrzostwem i tutaj pewnie skonczyloby sie podobnie.

 

Lepiej milczeć i zachować pozory niż odezwać sie i rozwiac wszelkie watpliwosci.

Nie ma zawodnika w lidze, za którego spadającą umowę można oddać BI ;)

A zwłaszcza przy problemach KL.

 

Celtics nie oferują nawet Browna, a Sixers jedynie Rocco+Saricia, więc Kuzma+Hart brzmi odpowiednio.

Po ostatnich wypowiedziach georgea jest duze prawdopodobienstwo ze zostanie w thunder. Lebron chce podjac decyzje do 4 lipca i nie chce pojsc do zespolu jako pierwsza gwiazda. George mial na 100 procent pojsc do lakers ale po roku w thunder to juz nie jest pewny. Lakers moga miec pozar w portkach. Moim zdaniem jest duza szansa na to ze lakers pod presja ostatecznie przeplaca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Celtics nie oferują nawet Browna, a Sixers jedynie Rocco+Saricia, więc Kuzma+Hart brzmi odpowiednio.

Sixers oferują Covingtona, Saricia i Miami '21, i nie jest powiedziane, że na tym zakończą (to już zależy jak rozumieć ''paczkę skupioną wokół...'', więc to kompletnie nie brzmi odpowiednio. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma zawodnika w lidze, za którego spadającą umowę można oddać BI ;)

A zwłaszcza przy problemach KL.

 

Celtics nie oferują nawet Browna, a Sixers jedynie Rocco+Saricia, więc Kuzma+Hart brzmi odpowiednio.

To ja jako wieloletni kibic SA powiem tak taki deal to tylko w lutym zależnie od sytuacji jaka rozwinie się w to lato. Oczywiście zapomnijcie przy tym o LJ. Druga opcja dla LA to PG podpisuje z nimi a potem LJ wtedy jesteście w dobrej pozycji ale SA opyla KL (razem z prawami Birda) do Boston, Phili lub gdzie indziej wiedząc że to nie MUSI być wypożyczenie przez co będzie coś można za niego wyciągnąć. Mając PG i LB LA nie będzie miało kasy na kontrakt KL

 

No i dobry scenariusz dla LA to Lebron  nie idzie z FA np do Phily a wchodzi w ostatni rok kontraktu bez trade (z Houston, Boston) i zostaje w Cavs jeszcze rok wtedy LA są potencjalnie wygrani.

Edytowane przez marceli73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogą, skoro zakładamy scenariusz wymiany przed decyzją LeBrona.

 

Zresztą, co ja będę przekonywać, nie przez przypadek Woj pisał o potencjalnej chęci zdobycia dodatkowego picku pod wymianę z Kawhim kosztem maxa dla George'a. Lakers bez Ingrama nie mają assetów pod wymianę z Kawhim.

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LBJ może i cancer ale robi różnicę, której nie zrobi żaden inny zawodnik.

Sam za nim nie przepadam i lepiej żeby do Lakers nie trafił (głównie ze względu na wiek i kontrakt jaki trzeba będzie mu w tym wieku dać) ale muszę mu oddać że jest najlepszy.

Wystarczy zobaczyć jakim składem muszą dysponować GSW żeby wogole wygrywać finały z Lebronem.

A to dlatego że Curry, Durant czy Klay zagrają co najwyżej 1-2 mecze na wysokim poziomie w serii a LBJ gwarantuje jakość praktycznie w każdym spotkaniu.

Przeciwnicy muszą dysponować armią zawodników przeciwko jednemu Lebronowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.