Skocz do zawartości

[FBX] FBX#2 - Sezon 2018/19


bulek

Rekomendowane odpowiedzi

można już chyba przypisać Jerome Robinsona dla PH1 i skończyć draft wiec na zejście z salary jest czas do jutra do 23:26

 

jeśli do tej godziny nikt się nie skusi na przejęcie bezpośrednio ode mnie talentów Noela / Nwaby / O'Neale'a (co ogłoszę ewentualnie na forum) to na FA proszę zrzucić (z dużym smutkiem) Royce'a..

Edytowane przez goozman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie chyba nie po raz pierwszy jest problem z PH#1, przypisanie jemu Robinsona o tyle nic nie da, gdyż jest powyżej salary, a na dobrą sprawę nie wiem, czy w ogóle można na niego liczyć pod katem sezonu.

O tyle to dziwne, że na forum bywa, choć PMki nie odczytał. Przypisać Robinsona można i jeśli dzisiaj nie zejdzie z salary to tniemy od dołu aż się zmieści i zobaczymy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tyle to dziwne, że na forum bywa, choć PMki nie odczytał. Przypisać Robinsona można i jeśli dzisiaj nie zejdzie z salary to tniemy od dołu aż się zmieści i zobaczymy ;)

Ten punkt regulaminu jest o tyle kontrowersyjny, że w ten sposób GM może zostać z 5-6 zawodnikami.

Następnie taki delikwent zrezygnuje i trudno będzie namówić kogoś, kto posprząta po tym bałaganie.

 

Najlepiej jest znaleźć złoty środek pomiędzy przestrzeganiem regulaminu a przesadną liberalnością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiemy, 24h.

 

Jednak to jest ostatni wybór i w sumie też zbytnio nie wiem, co nas na tą chwilę goni. I tu nie chodzi o jakiegos tam Robinsona ale on termin 48h po drafcie na zejście z salary. Jestem zdania, iż data powinna być sztywna, nie ruchoma. Osoby, które już wybrały w drafcie, albo osoby nie biorące w nim udziału nie muszą być nim zainteresowane.

Termin powinien być jasny i konkretny, nie 48h po drafcie rookiech ani 96h po przejściu Słońca przez punkt Wagi.

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Antkowi chyba chodzi o 96h w regulaminir ;) Ja nie mam problemu z tym,kiedy uaktualnię składy ale teraz istnieje jeszcze problem nadmiaru graczy. Tak czy inaczej, moim zdaniem, przynajmniej osoby z za dużą liczbą zawodników powinny w ciągu 48h usunąć nadmiar ze składu, gdyż ułatwia im to trade'y. Co do przekroczenia salary-nie ma tu chyba argumentów konkretnych za tą konkretną datą, poza 'porządkiem w papierach' :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usunięcie nadmiaru graczy jak najprędzej, fakt.

Co do przekroczenia salary, to właśnie odwrotnie, ja nie widzę konkretntych argumentów na pozostawieniem tego punktu, gdyż jak wspomniałem, jest on zbyt ruchomy, a nie można wymagać od osób by śledziły draft rookie, jeśli nie są nim zainteresowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam ze na zejście z salary nie powinno decydować czas 48-96h po drafcie a np sztywna data np. 30.09.

 

Do rozpoczęcia sezonu ponad miesiąc! Panowie szanujmy się jaki jest sens schodzenia tak wcześnie?

 

A i jeszcze jedno - dlaczego nie wrzucacie w czasie wyborów/wymian zawodników poza składem na fa? Powinno się to robić automatycznie tak by nie przekraczac tych 13- grajow!

Edytowane przez TryczekSzukarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tryczek, zgoda, 30.09 to sensowna data. Sam taką wprowadziłem na sznurku, wiem, zaraz będą argumenty, że to sznurek etc itp, ale naprawdę nie ma się z czym spieszyć.

 

Natomiast do końca dzisiejszego dnia daję czas ludziom na zejście z 14-15 grajkółw, inaczej będzie outowanie od dołu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Roger odpiął/ęła i zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.