Skocz do zawartości

[FBX] FBX#2 - Sezon 2018/19


bulek

Rekomendowane odpowiedzi

Kolek23 - najważniejsze ze jeste zadowolony choć jak dla mnie - mocno przepłaciłeś ten pik i tyle. Z 12- panowie bez jaj - kogo wyciągniesz? Aleksander/porter???? - oddajesz Saricia 40fpp i grajka z papierami. Nik nie pytał - bo i nik nie wiedział ze saric jest na wylocie powodzenia w drafcie

 

 

Dario Saric 24 39,95 

Rondae Hollis-Jefferson 23 39,90 

Marcus Smart 24 33,30 

10 Mario Hezonja 23 27,10 

11 Michael Kidd-Gilchrist 25 25,15 

12 Nemanja Bjelica 30 23,50 

13 Dragan Bender 21 21,90

 

Do oddania za mniejsze salary.

 

Krzysiu Porzingis dostępny za pakiet który zwali mnie z nóg ;) 

 

Ja wiedziałem :grin:

Edytowane przez cvbe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, szanujmy siebie i grajków z papierami. Mamy sierpień 2018, mkg jak ma papiery to z chińska wizą ;) On jest blizej FA, gdybym grał o podium to juz nieśmiertelnego bare bym wolał :]

 

Imo ten draft jest głęboki i z 12 można miec fajnego grajka. Qrde rok temu Jaret Allen’a brałem z 20! [ inna sprawa ze powtarzałem sobie kilka razy dziennie ‚wytrzymaj do all star game wytrzymaj do all star game’ i nie wytrzymałem ale faktem jest ze to był steal]

 

Kolejna sprawa ze Saric to jest 40, ale w tym sezonie nadal bedzie 40 a jak schodzisz z salary to szukasz 15ki która ma szanse na 30-35 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie im szybciej tym lepiej ale póki bulek tego nie klepnie to ja się przed szereg nie wyrywam :P

 

Z ogłoszeń parafialnych - gdyby ktoś w momencie wyboru swojego zawodnika zdecydował,że ktoś mu już wcześniej podebrał gości na których polował, odzywajcie się, chętnie kupię każdy pick a spokojnie się w 24h dogadamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Roger odpiął/ęła i zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.