Skocz do zawartości

[FBX] FBX#2 - Sezon 2018/19


bulek

Rekomendowane odpowiedzi

No Barca olał temat widać Alec Burks w aktywnym składzie wymiata :)

Trochę się obawiam, że tu wkroczyły jakieś sprawy 'pozasportowe' bo az tak by nie olał po takim początkowym zaangażowaniu. Liczę, że wszystko w porządku i od kolejnego sezonu wróci do aktywnej gry o mistrza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę się obawiam, że tu wkroczyły jakieś sprawy 'pozasportowe' bo az tak by nie olał po takim początkowym zaangażowaniu. Liczę, że wszystko w porządku i od kolejnego sezonu wróci do aktywnej gry o mistrza.

Tak, to miałem na myśli. Źle napisałem bo faktycznie olać ma negatywny wydźwięk, chodziło mi o to ze był mega zaangażowany a teraz ewidentnie nie ma czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

praktycznie cały sezon goniłem ale udało się wygrać mimo ciagłych absencji u Kawhia i Kyriego. poświęciłem pick, poświęciłem Anunoby'ego, chyba niepotrzebnie Schroedera, czyli koszty względnie do przyjęcia. thanks God for Trae! :) szkoda tylko, że barcalover odpuścił bo końcówka była już pezpłciowa. Cavaliers zasłużenie srebro za walkę do końca

 

teraz zaczynam wyprzedaż! zapraszam do rozmów

Edytowane przez goozman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

praktycznie cały sezon goniłem ale udało się wygrać mimo ciagłych absencji u Kawhia i Kyriego. poświęciłem pick, poświęciłem Anunoby'ego, chyba niepotrzebnie Schroedera, czyli koszty względnie do przyjęcia. thanks God for Trae! :smile: szkoda tylko, że barcalover odpuścił bo końcówka była już pezpłciowa. Cavaliers zasłużenie srebro za walkę do końca

 

teraz zaczynam wyprzedaż! zapraszam do rozmów

Goozman - Gratulacje :smile:) pozostałym z pudła również 

 

co do Schroder-a to Lopez miał kilka naprawdę mocnych meczów wiec dobrze zrobiłeś :smile:)) 

 

Szkoda trochę braku aktywności innych GM - w innych ligach walka o pik1 była praktycznie do samego końca u Nas jakoś tak bez płciowo. Dodatkowo wielu grajków zakończyło grę chyba już w listopadzie.  

 

ps. Panny liczyć salary i zaczynamy off-sezon :)

Edytowane przez TryczekSzukarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego pobieranie graczy jest zablokowane ? nie powinno być do 9:00 dozwolone ?

To niestety nie moje widzimisię a info od Rogera oraz Bulka. Obaj zatwierdzili, że składy zamykamy z końcem ostatniego meczu...

 

Goozman, gratulacje! Choć jak się okazało, po wypadnięciu Barcy, nie było żadnej konkurencji. No i dobrze, że wygrałeś to moje przedsezonowe przewidywania tutaj trafiły akurat :)

 

Dzisiaj podliczę kolejność draftu, tak żeby była już pełna wiedza na offseason.

Edytowane przez cvbe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, a było to gdzieś ogłoszone czy przeszło jak update salary zawodników w trakcie sezonu ? :smile:

 

Niestety ja sam nie pamiętałem, dlatego musiałem się dopytać i zerknąć w temat FBX#1. Myślałem że to oficjalna informacja i tylko ja nie pamiętam bo nigdy się nie interesowałem aż tak i nie pobierałem na minuty przed końcem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejność picków:

1. San Antonio Spurs 16372,3

2. Chicago Bulls 17755,1

3. Milwaukee Bucks 18606,6

4. Dallas Mavericks 19227,5

5. Minnesota Timberwolves 19695,8

6. Miami Heat 20538,7

7. Phoenix Suns 21123,6

8. Atlanta Hawks 21649,4

9. Los Angeles Lakers 22818,6

10. Portland Trail Blazers 22948,8

11. Toronto Raptors 23122,7

12. Sacramento Kings 23828,5

13. Denver Nuggets 24410,8

14. Philadelphia 76ers 24521,4

15. Golden State Warriors 24625,5

16. Orlando Magic 24649,3

17. Cleveland Cavaliers 25096,4

18. New York Knicks 25894,7

19. Oklahoma City Thunder 26110,8

20. Houston Rockets 26437,5

 

Kolejność wyborów wg posiadanych picków:

1. San Antonio Spurs

2. Chicago Bulls

3. Milwaukee Bucks

4. Dallas Mavericks

5. Minnesota Timberwolves

6. Miami Heat

7. Phoenix Suns

8. Atlanta Hawks

9. Los Angeles Lakers

10. Portland Trail Blazers

11. Toronto Raptors

12. Milwaukee Bucks

13. Denver Nuggets

14. Milwaukee Bucks

15. Milwaukee Bucks

16. Minnesota Timberwolves

17. Cleveland Cavaliers

18. Cleveland Cavaliers

19. Minnesota Timberwolves

20. San Antonio Spurs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podoba mi się jak tu się działa, już dwóch poważnych oferentów mam, czekam na następnych

 

pierwsi do handlu Harris + Brook + Ross w pakiecie lub oddzielnie,  ale nie wykluczam, że ktoś z tria supastars: Kawhi, Kyrie czy nawet Lillard prawdopodobnie będzie zmuszony zmienić domek

Edytowane przez goozman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pick 5, trochę zblazowałem sprawę, można było zejść jakoś w dół jeszcze, przynajmniej na ten 4 pick.

 

Będę musiał kombinować kogo by z nim wybrać. Pozostałe picki cóż, mnie do końca nie zadowalają też.

Bliżej draftu jak wyłonię swoich faworytów to możemy porozmawiać o tym picku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taka ciekawostka, którą właśnie zauważyłem - mój tegoroczny wynik sumaryczny (37608) jest drugi w historii FBX#2, a gdybym w ostatni dzień wystawił Rossa zamiast Lillarda to byłby pierwszy. rekord należy do Toronto Raptors ad 2009 - 37655
to w ogóle był przełomowy rok w Fantasy Points bo zrobiliśmy też, jeśli wierzyć yahoo, rekordowe wyniki w FGA, FGM, 3PM, Points Scored (moja drużyna), Off. REB, Tot. REB (Philadelphia), AST (Cleveland) no i TO (OKC)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taka ciekawostka, którą właśnie zauważyłem - mój tegoroczny wynik sumaryczny (37608) jest drugi w historii FBX#2, a gdybym w ostatni dzień wystawił Rossa zamiast Lillarda to byłby pierwszy. rekord należy do Toronto Raptors ad 2009 - 37655

to w ogóle był przełomowy rok w Fantasy Points bo zrobiliśmy też, jeśli wierzyć yahoo, rekordowe wyniki w FGA, FGM, 3PM, Points Scored (moja drużyna), Off. REB, Tot. REB (Philadelphia), AST (Cleveland) no i TO (OKC)

Staaary, tyle to ja w FBX#3 miałem w okolicach lutego :-) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

To chyba dość oczywiste, po moim zjeździe aktywności, ale najlepiej będzie, jeżeli ktoś przejąłby mój team.

Wybaczcie moje niższe zaangażowanie, niestety nie mogłem poświęcić na Fantasy tyle czasu, ile bym chciał. Mimo wszystko dzięki za ten sezon i gratulacje dla gooza (przewidziałem to przed sezonem ;) ). Skład mam na tyle perspektywiczny, że chętni zapewne będą.

Nie ma tematu z deklaracjami jeszcze, ale ten post możecie uznać za ostateczną deklarację. Pozdrawiam wszystkich!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, barcalover napisał:

To chyba dość oczywiste, po moim zjeździe aktywności, ale najlepiej będzie, jeżeli ktoś przejąłby mój team.

Wybaczcie moje niższe zaangażowanie, niestety nie mogłem poświęcić na Fantasy tyle czasu, ile bym chciał. Mimo wszystko dzięki za ten sezon i gratulacje dla gooza (przewidziałem to przed sezonem ;) ). Skład mam na tyle perspektywiczny, że chętni zapewne będą.

Nie ma tematu z deklaracjami jeszcze, ale ten post możecie uznać za ostateczną deklarację. Pozdrawiam wszystkich!

Bardzo szkoda... No ale nie przeskoczy się spraw życiowych. Powodzenia Barca, co by się nie działo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Roger odpiął/ęła i zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.