Skocz do zawartości

[FBX] FBX#2 - Sezon 2018/19


bulek

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem to samo z Kornetem w trójce - kaszaloty które nie grają cały sezon później dostają 30min/g w ostatnim miesiącu i tak to wygląda :smile:

Z tym, że Kornet powinien mieć 15... Musiałem błędne salary zapodać na początku sezonu...o tyle to ciekawe, iż na sznurku jest prawidłowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Wymiana miedzy GSW a Minnesota

 

Do T-wolves lecą : TJ Warren, Gallinari, Bembry

 

Do GSW: Lamb i Barton

 

Dodatkowo na FA Bulek wywala D.Jones Jr - Cvbe jezeli jest możliwość to ja go wezmę. Wiem ze zaakceptowałem wymianę bez Jr - on i tak leci na Fa wiec wydaje mi sie ze nie bedzie problemów. Nie chciałem cofać wymiany i ponownie wysyłać do Bulka żeby zaakceptował (szkoda było czasu) - dlatego proszę Cie o dopisanie, jezeli jest to jakiś problem to nie było tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo na FA Bulek wywala D.Jones Jr - Cvbe jezeli jest możliwość to ja go wezmę. Wiem ze zaakceptowałem wymianę bez Jr - on i tak leci na Fa wiec wydaje mi sie ze nie bedzie problemów. 

Sorry, ale raczej będą problemy bo na taki manewr powinna być zgoda ligi. 

 

A ja się nie zgadzam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie cały czas LBJ do wzięcia w pakiecie z White’m + praktycznie każdym innym graczem z wyjątkiem KD za gwiazdę tylko młodą :-) To opcja raczej dla ludzi na szczycie tabeli którzy szukają takiego wbite robiącego 40+ kosztującego 15 czy innego vonleha 20->40 żeby przechyli szale na swoją kożyść :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo na FA Bulek wywala D.Jones Jr - Cvbe jezeli jest możliwość to ja go wezmę. Wiem ze zaakceptowałem wymianę bez Jr - on i tak leci na Fa wiec wydaje mi sie ze nie bedzie problemów. Nie chciałem cofać wymiany i ponownie wysyłać do Bulka żeby zaakceptował (szkoda było czasu) - dlatego proszę Cie o dopisanie, jezeli jest to jakiś problem to nie było tematu.

 

 

Sorry, ale raczej będą problemy bo na taki manewr powinna być zgoda ligi. 

 

A ja się nie zgadzam. 

 

Myślę, że wystarczy ten jeden głos przeciwko, żeby temu zaniechać. Zwłaszcza, że wygląda to tak z naszej perspektywy, że założyłeś że Bulek zrzuci kogoś innego, Jones Cię zaskoczył i teraz go chcesz (tak samo jak pół ligi). Niestety, Jones ląduje na waiverach.

 

Swoją drogą - nie rozumiem czemu nie cofnąłeś wymiany i nie wrzuciłeś nowej, jeśli faktycznie tak chciałeś zrobić - akurat Bulek należy do częstych gości na yahoo, nie jak niektórzy na których się czeka tygodniami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że wystarczy ten jeden głos przeciwko, żeby temu zaniechać. Zwłaszcza, że wygląda to tak z naszej perspektywy, że założyłeś że Bulek zrzuci kogoś innego, Jones Cię zaskoczył i teraz go chcesz (tak samo jak pół ligi). Niestety, Jones ląduje na waiverach.

 

Swoją drogą - nie rozumiem czemu nie cofnąłeś wymiany i nie wrzuciłeś nowej, jeśli faktycznie tak chciałeś zrobić - akurat Bulek należy do częstych gości na yahoo, nie jak niektórzy na których się czeka tygodniami :)

 

Bulek wczoraj popołudniu złożymy mi kontr ofertę i wiedziałem ze chce wywalić Jonesa, napisałem do Niego na forum ale sie nie odzywał.

 

Panowie dla mnie Ok. Cvbe klepnij na yahoo ta wymianę i lecimi dalej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to oznacza że nie powinienem dostać bana ?

Bo jeśli tak, to poproszę o zdjęcie ;)

To musieliby rozstrzygnąć wyżej postawieni ode mnie, wiem że Kornet i Okafor mają złe pensje wpisane, jednak nie było korektt ze względu na to, że Okafor ma wpisaną niższą niż powinien i w związku z tym zaburzyłoby to salary drużyn go posiadających. Bulek i Roger by musieli się wypowiedzieć. Evi w fbx3 też za Korneta ma karę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że fakt błędnego salary Korneta i Okafora nie powinien mieć wpływu na bana. Nikt tego faktu wcześniej nie zgłaszał, dlatego też wartościami oficjalnymi są te, które są na forum. Oczywiście postaram się, żeby w przyszłości do podobnych sytuacji nigdy nie dochodziło - jeśli to ja będę dalej to robił.

 

Zdjęcie bana miałoby wtedy uzasadnienie, jeśliby dana osoba przed pobraniem Korneta napisała do komisarza apelację z dowodem, iż powinien mieć salary 15, po czym by go aktywowała. Takie zdarzenie jednak nie miało miejsca - a podejrzewam, że gdybym o tym nie wspomniał, nigdy by ten fakt nie ujrzał światła dziennego ;)

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Roger odpiął/ęła i zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.