Skocz do zawartości

[04/05] FBL #3 : Gadu - Gadu


Stromile

Rekomendowane odpowiedzi

KaBe

 

Te twoje zarzuty są niepoprawne, jeżeli chodzi o moją opinię odnośnie transferów, bo ja odpowiadałem tylko Shakowi na jego tekst, że nie znam sie na transferach i bym cos spieprzył u siebie.

A że Pierce punktuje to nie wiedziałem. Serio 8? To jest fajnie.

Szczycę się nie z moich niezwykłych umiejętności gry w FBL, bo to wiele razy mi sugerowałes, ale tym ze mam ogromnego farta i prowadzę :lol:

 

 

Antek

 

Fajny text pusciłem, bo sie spieszyłem na informatyce, odpowiadając.

 

 

Szak

 

Czemu nic nie napiszesz w końcu na to GG? Jeżeli coś chcesz ode mnie to jestem dostępny, czekam. A z forgot your password próbowałem, z tym ze mi go nie wysłali, ponieważ każą podać dokładną datę urodzenia, pytanie i odpowiedz, a ja juz nie pamietam co tam dałem. Mi z resztą hasło niepotrzebne, na razie nie ma sensu nic zmieniać. Grać w lidze-gram, z tym że biernie. Albo inaczej - biorę udział. Jakbym wam sie nie przyznał, to byscie wcale nie wiedzieli, ze nie gram. :P

 

 

Ogólne

 

Zadowoliło mnie osiągnięcie Allena: 24 pkt, 5 as, 6 zb i 4/4 za 3 pkt. Świetny mecz zagrał i chyba dobrze, że to jego mam w składzie, a nie Pierce'a. A ta rezerwowa trójka punktuje pelnym dorobkiem, czy dostaje tylko połowę punktów?

 

P.S. Porobiłbym se cytaty, ale nie potrafię. Kiedyś próbowałem to mis ie texty posklejały i posta kasowałem. Dlatego KaBe czasem nie wiesz o czym piszę :? :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A poza tym to Yahoo! jest jakieś pogięte. Specjalnie se nowe konto tam założyłem i dokładnie zapamiętałem login i hasło i jestem na 100% pewny ze własciwie i mi teraz kurde nie chce wejść. Tego hasła nie mogłem pomyli. Także to nie musi być wcale moja wina, może dałem to hasło co zwykle daję, a i tak nie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale chłopaki, chłopaki bez nerw :P Nie wiecie, że śmiech to zdowie :) Ja czytając posty Divaca i gadając z nim na gg nic innego nie robię jak tylko leję z niego i jego "wiedzy" :lol: On chciał oddać Garnetta :lol::lol::lol: Trzeba mówić coś więcej? Dla mnie nie :) Za krótko jesteś na forum KaBe i widać nie zdążyłeś poznać jeszcze Divaca.

 

A że Pierce punktuje to nie wiedziałem. Serio 8? To jest fajnie.

Świetny mecz zagrał i chyba dobrze, że to jego mam w składzie, a nie Pierce'a.

Nie ma to jednak jak mówić do ściany :lol::lol::lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja też czekam aż mi się ktoś połamie, szczególnie KG. A powiedz mi ile drużyn wchodzi do FBL #2?

Mam nadzieje że się szybko doczekasz :twisted:
jeśli tylko KG się połamie to ja znajdę Was obu i za gadanie takich rzeczy Was połamę! :)

 

a tak na serio to Divac nie pisz posta pod postem - do tego służy opcja EDIT.

wszyscy się umieją zalogować tylko nie Ty (nawet na świeżo założonym koncie) - kto tu jest pogięty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ci Divac nie dziala login i haslo (ktore mowisz, ze znasz na pewno) ani nie dziala opcja "forgot your password", to niestety dupa zbita. Na GG nie ma sensu juz gadac, bo chcialem wlasnie o tym. Ostatni hint, jak sie logujesz, to wybierasz "Sing in" jak mniemam...? Oczywiscie potem trzeba wybrac zakladke "Fantasy", a tam lige, ale to juz abstrakcja, bo tak daleko nigdy nie dotarles. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczycę się nie z moich niezwykłych umiejętności gry w FBL, bo to wiele razy mi sugerowałes, ale tym ze mam ogromnego farta i prowadzę :lol:

 

Patrz jak prowadzisz:

 

1 PeterTeam 2196.12

2 KaBe's 76ers 2181.99

3 MJ-TEAM 2161.44

4 Dynamity 2123.83

5 Q Team 2005.90

 

Stan na dziś. (09.11)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanka:

 

1.Jak (i czy można) sprawdzić, ile meczów rozegrali juz zawodnicy na C, PF, UTIL itd ???

 

2.Jak można sprawdzić ile meczów rozegrali zawodnicy np. w mojej drurzynie, a ile w teamach rywal ???

 

Mar

 

Dynamity to Divac

LA Lakers to P!3TR45

Lakers to Kowalik niejaki :P

KaBe's 76ers to ja :twisted:

Dyniu team to Dyniu 8)

PeterTEaM to Peter 8)

Q-Team to Qba

TWiSM to Szak

Wolves to Antek

Giulianova to Giuly

MJ-Team to Air-MJ :wink:

 

Dziś szykuje się ciekawa nocka i zmiana lidera :twisted:

 

P.S: Chce wymienić Harringtona, Thomasa, J-Willa, i reszte Benczu na dobrego zawodnika :D ( ok 90fppg :twisted: :twisted: :twisted: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Jak (i czy można) sprawdzić, ile meczów rozegrali juz zawodnicy na C, PF, UTIL itd ???

normalnie, wchodzisz do swojej drużyny (albo przeciwnika jakiegoś) i na dole masz " Other Utilities" i klikasz w "Maximum Games Played" - na czerwono jest jak masz na minusie (czyli przewidywane, że nie wykorzystasz), na plusie odwrotnie

2.Jak można sprawdzić ile meczów rozegrali zawodnicy np. w mojej drurzynie, a ile w teamach rywal ???

wchodzisz w drużynę i klikasz tam pod dniami w 'season'. przy czym jeśli chcesz liczyć średnią sezonu na moim kalkulatorze, to najpierw musisz kliknąć w dzień poprzedni, a potem season - nie pytaj dlaczego, tak po prostu jest (chociaż wcale nie musi :) )

 

EDIT: a jeśli chodzi Ci o to, ile zawodnik zagrał meczy w Twojej drużynie to się chyba nie da :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i straciłem prowadzenie, jestescie wreszcie zadowoleni??

 

Cholera coś zwodzi mnie Kenyon Martin. Pierwsze 2 mecze miał przeciętne, a kolejne 2 już kiepskie. Jednak mam nadzieję, że się rozkręci, bo to poczatek sezonu. Maksymalny kontrakt chyba mu nie przewrócił w głowie :lol: No ale 10 zbiórek na mecz to powinien wykręcać, a tu sie okazuje, że Melo był najllepszym zbieraczem w DENVER.

 

A NY gra jeszcze gorzej niż denver, ten Thomas to takie porzadki wprowadził, że jest gorzej niż zanim przejął kontrolę nad zespołem. Houston już powoli emeryturka, Mohamed jest najgorszym C w starting 5 w całej lidze, Hardway z ogromnym kontraktem gra 20 minut na mecz maxymalnie, tylko Marbury coś tam gra. Thomas się stara jak może, ale zbyt dużo punktów nie zdobywa.

 

KG swoje dołoży oczywiście, Nash także gra bardzo dobrze i jak zwykle dojrzale zaaklimatyzował sie w nowej druzynie, no ale miał na to 3 miesiace prawie. Allen nie schodzi poniżej swojego poziomu, w kiepskim Seatlle będzie "strzelbą" przynajmniej, a Pierce gra tez dobrze pod okiem Garego. Hinrich jest podstawowym PG w Chi po odejsciu J. Craforda, którego "polknalem" w dywagacjach o NY, on też jest spox, a Van Horn dostaje 40 minut w Millwauke i zawsze swoje dołoży. Gorzej jak kontuzja się przytrafi.

 

Cholera tak zaluje ze nie moge z wami pograc :(

 

I chwala tym co maja Kirilenko i LeBrona, bo to oprócz KG będą gwiazdy nr 1 w tym sezonie. Tak przynajmniej zwiastuje pierwszy tydzien sezonu, chociaż oczywiście nie przesadzam tylko prognozuje i domniemam.

 

A współczuje J-Willa, bo Watson wgra w ST5, a wydawało się ze Williams stawal się ważniejszym PG w lidze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe

chyba sie nie zrozumielismy :)

Na kazdej punktującej pozycji są 82punktowane gry ... obojetnie kto tam gra :) chce sprawdzic ile z tych 82 wykozystałem :P

 

a z tym graniem w moim, czy czyimś teamem, chodzilo mi o to, ze np do tej pory DIVAC'owi punktowało 14zawodnikow, ma miniej pkt, ale wyzszą średnią... ja mam wiecj pkt, ale nizszą srednią.... chcę więc sprawdzic ile razy zagrali łacznie moi zawodnicy, ktorzy punktowali :)

 

 

mam nadzieje ze nie zamotałem zbytnio :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba sie nie zrozumielismy :)

Na kazdej punktującej pozycji są 82punktowane gry ... obojetnie kto tam gra :) chce sprawdzic ile z tych 82 wykozystałem :P

Dobrze się zrozumieliście. Loqsh1 odpisał jak najbardziej na temat. Postępuj zgodnie z jego instrukcją, KaBe, to dojdziesz ile z 82 na każdej pozycji już wykorzystałeś.

 

a z tym graniem w moim, czy czyimś teamem, chodzilo mi o to, ze np do tej pory DIVAC'owi punktowało 14zawodnikow, ma miniej pkt, ale wyzszą średnią... ja mam wiecj pkt, ale nizszą srednią.... chcę więc sprawdzic ile razy zagrali łacznie moi zawodnicy, ktorzy punktowali :)

Wchodzisz na stronkę ligi -> wybierasz "Team Log" -> wybierasz drużynę, która Cię interesuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ mamy dzisiaj kolejną sobotę , czas na kolejną klasyfikację minionego tygodnia FBL #3.

 

Tydzień 2 (6 XI - 12 XI 2004r.):

  • KaBe - 88,2 fp ( 25 meczy )[/*:m:6tvouafh]
  • Air MJ - 80,6 fp ( 24 meczy )[/*:m:6tvouafh]
  • Divac - 80,2 fp ( 26 meczy )[/*:m:6tvouafh]
  • P!3TR45 - 79,1 fp ( 28 meczy )[/*:m:6tvouafh]
  • Szak - 78,1 fp ( 27 meczy )[/*:m:6tvouafh]
  • Peter - 75,7 fp ( 27 meczy )[/*:m:6tvouafh]
  • Dyniu - 65,5 fp ( 29 meczy )[/*:m:6tvouafh]
  • Qba - 64,5 fp ( 37 meczy )[/*:m:6tvouafh]
  • MastaKilla - 58,5 fp ( 31 meczy )[/*:m:6tvouafh]
  • Antek_15 - 50,0 fp ( 23 meczy )[/*:m:6tvouafh]
  • Guilers - 46,7 fp ( 22 meczy )[/*:m:6tvouafh]

Graczem Kolejki w FBL #3 został: KaBe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Antek........ :)

 

Myślę jednak, że długo na tej pozycji nie pozostanę, ponieważ "połamało mi się " dwóch graczy :x:x:x- i to kluczowych Dwayne Wade oraz Tracy McGrady, przez to opustoszał mi bencz, bo musiałem uzupełnic S5... pozostaje się tylko modlić zeby szybko wracali do zdrowia :roll:

 

Myślę że do góry będzie się wspinał P!3TR45, wreszcie wyzdrowiał mu Jermaine, ma Duncana, Maggete i Lewis łapią formę... Davis jeszcze nie gra swojego, dlatego to w nim wciąż upatruję faworyta...

 

 

Giulers też powinien isc do góry, wszystko przez cienką grę (a raczej jej brak) Dalemberta oraz Ratliffa.... Theo gdy wróci do 10ppg,8rpg,3bpg będzie trochę FP robił, natomiast SD powinien wkrótce powrócic, mam nadzieje ze do S5... Poza tym na PF Giuly ma teraz Goodena (widzieliscie ostatni mecz ??? :shock: ), ktory zastąpi jako punktującego Dalemberta, oraz G.Wallace'a, który ok 80fppg powinien zarobic ..... Hayes, Cassell, Howard to tez przyzwoici gracze.....

 

 

Spaść może AIR MJ, wętpię zeby Manu grał przez cały RS to co teraz...

 

Niemniej zyczę powodzenia i zdrowia przedewszystkim swoim zawodnikom :)

 

Mam nadziję, że wkrotce znowu wrócę, na fotel lidera 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ mamy dzisiaj kolejną sobotę , czas na kolejną klasyfikację minionego tygodnia FBL #3.

 

Tydzień 3 (13 - 20 XI 2004r.):

  • Air MJ - 90,9 fp ( 20 meczy )[/*:m:1jnpfs1n]
  • Divac - 87,2 fp ( 26 meczy )[/*:m:1jnpfs1n]
  • KaBe - 86,4 fp ( 25 meczy )[/*:m:1jnpfs1n]
  • Szak - 85,3 fp ( 28 meczy )[/*:m:1jnpfs1n]
  • Qba - 78,7 fp ( 28 meczy )[/*:m:1jnpfs1n]
  • P!3TR45 - 77,8 fp ( 23 meczy )[/*:m:1jnpfs1n]
  • Peter - 75,4 fp ( 23 meczy )[/*:m:1jnpfs1n]
  • Dyniu - 74,2 fp ( 27 meczy )[/*:m:1jnpfs1n]
  • MastaKilla - 63,3 fp ( 32 meczy )[/*:m:1jnpfs1n]
  • Guilers - 50,5 fp ( 26 meczy )[/*:m:1jnpfs1n]
  • Antek_15 - 46,4 fp ( 29 meczy )[/*:m:1jnpfs1n]

Graczem Kolejki w FBL #3 został: Air MJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stormile mam do ciebie pytanie. Czy Divac jeśli wygra naszą lige to awansuje do FBL2 czy zostanie w 3 lidze?

Moim zdaniem nie powinein ponieważ nie zasłużył i sądze że większość osób w naszej lidze też tak myśli. Może sie on usprawiedliwiać, że zapomniał hasła ale można uznać że olewa sobie lige. Na dodatek myśli że jest geniuszem FBL bo prowadzi w lidze, kiedy to komputer za niego wszystko robi. Ja nie wiem jak mo żna być skończonym kretynem (sorki, ale nie mogłem sie oprzeć) i zapomnieć hasła. Jak ktoś sądzi podobnie lub co gorsza inaczej to niech powie to w swoich kolejnych postach. Prosze o to aby ludzie z FBL3 powiedzieli co o tym sądzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.