Skocz do zawartości

Utah Jazz 2018/19


ely3

Rekomendowane odpowiedzi

Fajnie, że sam pod sobą podpisałeś swój własny wyrok śmierci ;) Grunt to mieć samoświadomość!
Zdzichu moja samoświadomość (na pewno tego słowa chciałeś użyć?) ma się bardzo dobrze. Jak moderatorzy uznają moje wstawiane dane za nieprawdziwe i usuną to nie mam nic przeciwko.

Widzę jednak że Tobie pisanie głupot jako prawdy objawionej (a nie własnej opinii) i pasuje.

Ps. Z tym "wyrokiem śmierci" to chyba przesadziłeś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ło ludzie jak wy jałową dyskusję możecie wprowadzić na zasadzie tych wspólnych przepychanek, aż żal d . ściska  :neglected:

 

Skład Utah wygląda całkiem fajnie. Mitchell na pewno zaliczy progres i jeśli Gobert zagra te 70-72 mecze w sezonie to widzę Jazzmanów w TOP3 na Zachodzie zaraz po GSW i Rockets. Druga runda jest na pewno w ich zasięgu. 

to jak piszesz że w top 3 to chyba wcf powinien być w ich zasięgu, w sensie 2 rd to jakieś minimum

 

No co Ty przecież buki dają im niższe noty, więc nie mają szans :smile:

po tych kilku postach powyżej to już nie wiem czy to na serio pisałeś czy ze sporą dozą przekory :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

po tych kilku postach powyżej to już nie wiem czy to na serio pisałeś czy ze sporą dozą przekory :P

Przecież wiesz :)

Dla mnie zdrowa UTA patrząc na składy na dziś to i HOU może pokonać. Tylko GSW poza ich zasięgiem jest i trudne mecze z Pels by były. Zresztą poczekajmy, aż składy będą ustalone w 100%, bo niektóre ruchu są zaskakujące na FA i widać GMowie mają jakiś plan którego do końca nam nie ujawnili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak piszesz że w top 3 to chyba wcf powinien być w ich zasięgu, w sensie 2 rd to jakieś minimum

 

 

 

Skoro TOP3 to powinno być minimum, ale że to Zachód to różnie może być. Zależy na kogo trafią i kto w jakiej będzie dyspozycji (tak wiem, gdybanie). Przykładowo Rockets zagrają słabszy RS i znajdą się na 6 miejscu, ale szanse w serii nadal będą 50/50. God damn u Western Conference. Jednakże na miejscu kibiców Utah byłbym spokojny. Trener z najwyższej półki plus bardzo fajny roster daje Wam zajebiste perspektywy. Z WCF włącznie. 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stanton Kidd ma ponoć podpisać kontrakt z Jazz.

Nie znam typa, to se myśle ze sprawdzę go na NBA.com.

 

A skąd ta plotka? Bo jak na razie to widziałem raczej ,że Jazz się skłania ku Niangowi

 

Jeden Andy Larsen bardzo lubi Kidda. Nota bene w lidze letniej obok Nianga i Graysona prezentuje się najlepiej z obwodowych

Ale jednak Niang ma więcej umiejetności na poziomie NBA, Wczoraj potrafił ustać w obronie Adebayo. Ma fajny rzut, nieźle broni i rozgrywa. Dobrze ścina pod kosz. Kidd jest ciekawym prospektem i wydaje mi się ,że pomiędzy tą dwójką powstanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skąd ta plotka? Bo jak na razie to widziałem raczej ,że Jazz się skłania ku Niangowi

 

Jeden Andy Larsen bardzo lubi Kidda. Nota bene w lidze letniej obok Nianga i Graysona prezentuje się najlepiej z obwodowych

Ale jednak Niang ma więcej umiejetności na poziomie NBA, Wczoraj potrafił ustać w obronie Adebayo. Ma fajny rzut, nieźle broni i rozgrywa. Dobrze ścina pod kosz. Kidd jest ciekawym prospektem i wydaje mi się ,że pomiędzy tą dwójką powstanie

na hoopshype widziałem.

 

Najlepiej obu wziąć. Niang na gwarantowanym a kidd na two-way.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jest i Niang - 5 mln na 3 lata z czego tylko 1 rok gwarantowany. W razie jakiejs kontuzji bedzie jak znalazł, chociaż w innych drużynach spokojnie łapalby sie do rotacji.

Po tym jak Royce O'Neale został starterm w drugiej rundzie playoff to ja tam bym nie skreśłał nikogo

Na pewno musi ustabilizować trójkę. Podoba mi się to jak walczy o zbiórki. Jak broni ale przede wszystkim to jak on rozgrywa. Nie jest atletyczny ale Ingles też nie jest ...

Ponieważ Jazz ma nadal 16 zawodników na kontraktach z czego 14 gwarantowane to zakładam ,że Stockton leci przed rozpoczęciem sezonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny wywiad z Favem; obok Rickiego i Jingelsa najbardziej spoko Jazzman obecnie imo

 

PS z tym Niangiem i jego brakiem atletyzmu też bym nie przesadzał, koleś swoje potrafi, pamiętam go z uni i w zeszłym sezonie widziałem w stars, na tej zasadzie nie dziwie się że go podpisali bo moga być z niego ludzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodzą ciekawe rzeczy nt kontraktu Exuma

 

On ma tylko 9,1 na sezon

0,5 dostanie po zagraniu odpowiedniej ilości meczów

0,7 jesli będzie mieć odpowiedni procent rzutu za 3

0,7 jeśli będzie w pierwszje lub drugiej piątce obrońców NBA (ale tu widziałem różne uwagi)

 

Ogólnie ma trzeci rok umowy niegwarantowany więc tak naprawdę jego umowa to 19/2 a nie 33 /3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodzą ciekawe rzeczy nt kontraktu Exuma

 

On ma tylko 9,1 na sezon

0,5 dostanie po zagraniu odpowiedniej ilości meczów

0,7 jesli będzie mieć odpowiedni procent rzutu za 3

0,7 jeśli będzie w pierwszje lub drugiej piątce obrońców NBA (ale tu widziałem różne uwagi)

 

Ogólnie ma trzeci rok umowy niegwarantowany więc tak naprawdę jego umowa to 19/2 a nie 33 /3

no i z tym jeszcze idzie się pogodzić, choć dalej uważam że po zeszłym sezonie i ze składem jaki mamy to wolałbym Jerebkę niż Exa w drużynie, ale ok nieustająca magia potencjału jest nie do przecenienia :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

jej, ale temat się zakopał- sezon szparagowy jednak już za nami- Ely odstaw na chwile pieluszki (daj się bratu wykazać) i mógłbyś wrócić do świata żywych.

 

Ta wszechobecna cisza w obozie Jazz trochę mnie martwi- wszak jesteśmy w idealnym momencie by posłać gdzieś Burksa z pickiem czy Favorsa z drugą rundą i dorzucić kogoś na czwórkę z lepszym rzutem niż DF- czemu nie atakujemy po tego Love'a? (tzn. wiem, że dostał propozycje extension, ale on je podpisał w końcu czy nie?)- czemu nie walczymy o Tobiasa Harrisa? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jej, ale temat się zakopał- sezon szparagowy jednak już za nami- Ely odstaw na chwile pieluszki (daj się bratu wykazać) i mógłbyś wrócić do świata żywych.

 

Ta wszechobecna cisza w obozie Jazz trochę mnie martwi- wszak jesteśmy w idealnym momencie by posłać gdzieś Burksa z pickiem czy Favorsa z drugą rundą i dorzucić kogoś na czwórkę z lepszym rzutem niż DF- czemu nie atakujemy po tego Love'a? (tzn. wiem, że dostał propozycje extension, ale on je podpisał w końcu czy nie?)- czemu nie walczymy o Tobiasa Harrisa? 

Harris chce ponad 25 baniek za sezon lepiej Favors plus ktoś za 15 baniek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za Engelmanem:

5-man-unit RAPM for 2017/18. Includes playoffs https://t.co/PvWUfflsOP

 

5 ( Crowderem na PF) Utah najlepsza, tuż za nią S5 Sixers, świetnie wygląda 5 Wolves z Jonesem w miejsce Teague, o czym pisałem nie tylko ja w sezonie, mimo Wigginsa w składzie.

 

Nie zaskakuje że ławka TOR jest lepsza od S5, ale miejsce DAL to już spora niespodzianka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.