Skocz do zawartości

Utah Jazz 2018/19


ely3

Rekomendowane odpowiedzi

a kto mówi o Top pickach? Fav i rubio którzy są pod 30 nie są atrakcyjnym kąskiem nawet jeśli przyniosą oszczędności. Najlepiej to dostać jakiś w miarę rozsądny prospect na rookie contract czy jakieś picki (mid/late-1st round). Jazz ani jednego ani drugiego w postaci Rubio i Favorsa nie zapewniają.

 

Inna sprawa to jak chcesz żeby zrobili konkretny rebuilding bez oddawania Conleya ilub Gasola? poprzez 10 trejdow w stylu roles za rolesa? :smile:

 

Żeby nie było, fajnie jakby to się stało ale patrząc z perspektywy grizz niewiele mamy im do zaoferowania. Chyba ze 3 way deal o którym pisałem wcześniej.

taki rebuild że mają już absolutnego top prospecta, być może wystarczy zaczekać do następnego sezony jak zacznie faktycznie grać i tyle

 

Davis do wyciagnięcia, dawaj Dennis, atakujemy!

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Za Goba, Exa i pick 1rd? ciekawe czy ktoś by na to poszedł

Edytowane przez elwariato
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki rebuild że mają już absolutnego top prospecta, być może wystarczy zaczekać do następnego sezony jak zacznie faktycznie grać i tyle

taa, a co znaczy jeden top prospect ze slabym supportem mozemy dobrze zauwazyc chociazby dzisiaj, u sasiada z dywizji.

Edytowane przez karl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki rebuild że mają już absolutnego top prospecta, być może wystarczy zaczekać do następnego sezony jak zacznie faktycznie grać i tyle

 

Za Goba, Exa i pick 1rd? ciekawe czy ktoś by na to poszedł

 

E tam, co tak dużo? Napiszmy to po lakersowemu ! Rubio i Favors za Davisa!

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skuteczność catch and shoot za 3 za ostatnie 2 sezony

 

c0ba182d-17b0-43d1-9b35-1ec4ffde663f.png

 

 

Jakie znaczenie ma Korver

 

Kiedy trafia trzy trójki w meczu Jazz jest 13-0

Kiedy trafia minimum 2 to 16-1

A kiedy zero lub jedną trójkę to 3-9 z czego te dwa to mecze z Cavs gdzie nie miało znaczenie kto gra takie Cleveland jest słabe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W międzyczasie Donovan Mitchell został pierwszym drugoroczniaków w historii który zdobywał co najmniej 24 punkty w meczu w 12 kolejnych meczach.

 

W końcu dobrze się to ogląda, efekt Korvera niesamowity, nie spodziewałem się ze okaże się on aż tak istotny w naszym marszu do PO.

 

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W międzyczasie Donovan Mitchell został pierwszym drugoroczniaków w historii który zdobywał co najmniej 24 punkty w meczu w 12 kolejnych meczach.

 

W końcu dobrze się to ogląda, efekt Korvera niesamowity, nie spodziewałem się ze okaże się on aż tak istotny w naszym marszu do PO.

nie ma sie z czego cieszyc, pewnie zrobil to na jakiejs slabej skutecznosci, bo jest nieefektywnym shooterem.

 

oh wait, ts 57.2%, w tym 41.4% za trzy.

 

ale i tak jest c***owy.

Edytowane przez karl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma sie z czego cieszyc, pewnie zrobil to na jakiejs slabej skutecznosci, bo jest nieefektywnym shooterem.

 

oh wait, ts 57.2%, w tym 41.4% za trzy.

 

ale i tak jest c***owy.

 

Kochany Don, ja już sobie karnego liścia wypłaciłem za każde złe słowo, które na niego wyplułem . Hejtstop

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma sie z czego cieszyc, pewnie zrobil to na jakiejs slabej skutecznosci, bo jest nieefektywnym shooterem.

 

oh wait, ts 57.2%, w tym 41.4% za trzy.

 

ale i tak jest c***owy.

no dobra to weź staty z przed miecha, wypadałoby raczej oceniać na bieżąco a jeśli nie to nie przypier.... się do Rickiego i nie szukajmy żadnych Conleyów Holidayów bo w końcu Rubio jeszcze nie tak dawno wymiatał :) kibice ciekawa gawiedź prędzej pogodzą się z wyzwaniem ich starych od najgorszych niż z krytyką jakiegoś grajka który w życiu o nich nie słyszał i w zasadzie to ma głęboko w d. czy go cenią czy jeb.. ok żeby to jeszcze Stockton był ale Michell :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra to weź staty z przed miecha, wypadałoby raczej oceniać na bieżąco a jeśli nie to nie przypier.... się do Rickiego i nie szukajmy żadnych Conleyów Holidayów bo w końcu Rubio jeszcze nie tak dawno wymiatał :) kibice ciekawa gawiedź prędzej pogodzą się z wyzwaniem ich starych od najgorszych niż z krytyką jakiegoś grajka który w życiu o nich nie słyszał i w zasadzie to ma głęboko w d. czy go cenią czy jeb.. ok żeby to jeszcze Stockton był ale Michell :P
hehe widzę ze gul skacze jak cokolwiek dobrego się napisze o mitchellu ;)

 

Nie wiem czy zauważyłeś ale qcin zacytował stats, który gdzieś tam ktoś znalazł. To z ciekawości zobaczyłem jaka ma skuteczność w czasie tego streaku. Okazuje się ze za dobra dla niektórych ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misiu mój malinowy, ja pierwszy pisałem, że to przezajebisty ruch dla Jazz i zazdrościłem z perspektywy Lakers, gdzie by się strasznie przydał i byłem zły, że go nie ściągnęli i zdziwiony, że Sixers też nie.

 

Przecież tu trzeba było bronić KK, a ja go akurat broniłem z marszu :)

a to kto pisał ze to słaby ruch?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Julius i Camby w tym temacie ? :smile: chyba jeszcze inni w innych (memento?), nie pamiętam.

 

Ktoś pisał też (ely?), że fair deal, kiedy dla mnie oczyiwstye było, że Jazz rozwalili system wyciągając za szmurksa i 2nd roundery Korvera.

Gdyby tylko Julius i Camby wiedzieliby o tym: https://www.deseretnews.com/article/900052697/utah-jazzs-kyle-korver-still-impacted-by-early-influence-of-allen-iverson-i-really-owe-a-lot-to-him.html to pewnie tez by inaczej na to spojrzeli ;)

A i spokojnie z tym rozwaleniem. Wiadomo ze in plus, ale terminarz trochę lżejszy teraz a i trejd oceniamy nie tylko na boisku ;)

Edytowane przez karl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misiu mój malinowy, ja pierwszy pisałem, że to przezajebisty ruch dla Jazz i zazdrościłem z perspektywy Lakers, gdzie by się strasznie przydał i byłem zły, że go nie ściągnęli i zdziwiony, że Sixers też nie.

 

Przecież tu trzeba było bronić KK, a ja go akurat broniłem z marszu :smile:

Misiu no to chyba ze mną pospołu byłeś w pierwszej linii

 

Od początku uważałem to za dobry ruch  zwłaszcza ,że Alec nie był w długoterminowych planach Jazz

 

Korver on wystarczy ,że przebiega i już obrona reaguje. Jego nikt nie odpuszcza a jak ma dzień to i tak trafi wychodząc po zasłonie z jakiegoś dziwnego odchylenia i nie ma na niego obrońcy

 

Tylko ,że  na początku miał ciężkie nogi bo Snyder go wziął w kierat ale efekt jest taki ,że KK nawet zaczyna bronić

 

Niech tylko Ingles wróci do formy sprzed roku i będzie git

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.