Skocz do zawartości

Utah Jazz 2018/19


ely3

Rekomendowane odpowiedzi

ely ja się nie będę zabijał o TJ w Jazz, ja mówię że on jest dobrym fitem do nich. Dobra defensywa, świetnie się czuje jako zadaniowiec w systemie, dobry rzut, wchodzi w prime i ma krótka umowę.

Jak piszesz że nie jest upgreadem nad Burksem to sam siebie okłamujesz, a brak dobrego zmiennika dla Rubio/Mitchella to był największy problem Jazz w tym roku. Kontrakt tylko pozornie jest wysoki.

 

Na F mają Inglesa, Thabo, Roycea, Jerebko, Crowdera - nie sądzę aby kolejny im się przydał, może vet min, a na G jest lipa.... Nie róbmy sobie jaj, on nikomu minut nie zabierze, Allen swoją szansę dostanie z czasem i jak Exum się połamie.

 

Natomiast mam do Ciebie pytanie - na co/kogo mają wydać Jazz te 54 (lub więcej) mln? Kto w ost 10-15 latach przyszedł z FA do Utah? Ja nie widzę graczy którzy będą walić drzwiami i oknami. Skończy się na siłę umowa z jakimś Burksem tylko żeby kasę wydać... nie wiem czy to dobra droga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 mln dla tylera Johnsona w czasie kiedy Gary Harris dostaje 16 mln a Oladipo 21 to są pieniądze wyrzucone w błoto

Zwłaszcza, że Jazz już miało Hooda , któremu nie chciało właśnie płacić 16-18 mln

Jazz ma Mitchella i każdy sg będzie wchodził z ławki albo musi się jakoś komponować obok jak Dante Exum..

 

Nie i jeszcze raz nie dla tak dużej wypłaty dla rezerwowego

 

A co Jazz zrobi z 40-45 mln za rok ( bo tyle pewnie będą mieć) ? Trudno zgadywać ale kiedyś do Clippers nikt nie chciał iść aż się pojawił Blake Griffin i się zmieniła optyka

Boston od 93 roku kiedy przyszedł do nich Dominik Wilkins nie mieli żadnych sukcesów na polu agentury aż przyszedł Horford

To samo z Golden,, - każdy ich unikał aż pojawił się Curry i sukces i od razu pobiegł tam Iguodala , Livingston itd

 

Jazz od 2 lat jest 6-7 siłą w NBA. Donovan w ciągu roku miał więcej wywiadów i był bohaterów większej ilości artykułów niż Lonzo z Tatumem i całą resztą debiutantó razem wziętych. Mirotić wyraźnie mówił, ze chce do Jazz pójść. W czasie draft combine wielu młodych chciało iść do Jazz

Donovan Mitchell zmienił optykę postrzegania tej drużyny w środowisku kibiców i zawodników.. Do niego po meczu podchodzą gwiazdy. On z nimi rozmawia często gęsto w trakcie sezonów. Jestem w stanie sobie wyobrazić, że Jazz za rok może być atrakcyjnym miejscem dla nawet Klaya , Kemby Walkera, itp

 

Dla Le Brona i Kawhi Leonarda pewnie nie z różnych względów ale dla praktycznie każdego innego już moga być

 

Ale to jest gdybanie bo przez rok może się wiele zmienić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ely nie odpowiedziałeś na pytanie, więc ponawiam i dokładam rozszerzenie:

- kto z FA przyszedł do UTA w ost 10-15 latach, może nawet w 20?

- kto jest dostępny realnie na rynku FA dla UTA w tym i przyszłym sezonie jako wzmocnienie nad obecnymi graczami i nie będzie żądał +14 mln?

- kto odda lepszego gracza za Burksa jeśli lepszy gracz będzie zarabiał niewiele więcej niz te 11-12 mln (czyli max. tyle ile powinien dostawać TJ) bez 1 rundowego picku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pkt 1

Napisałem ci że od 93 do 2017 do Bostonu nie przychodził nikt

Do Golden też nikt

A potem nagle zacżeli przychodzić

 

Jakie ma znaczenie co się działo przez ostatnie 15 lat skoro teraz Jazz ma magnes w postaci Mitchella

 

Pkt 2 - Mając maxa mogą skusić Klaya Thompsona ( West gada o dużych kwasach w szatni Golden i jakoś ani Klay ani Draymond nie mają zamiaru podpisać przedłużenia w ramach obniżek )

Mogą brać Kembe Walkera i tu nawet nie za maxa ale chociażby za te 20/sezon

 

Ba Jimmy Butler może spokojnie pójśc na maxie do Jazz ..

 

Biorąc Tylera Jazz by za rok nie mieli miejsca na maxa dla nikogo

A nie biorąc mogą mieć na duet Kemba -Butler

Albo Thompson-Tobias Harris

Albo np Kevin Love - Butler

 

 

Pkt3

 

A na cholerę Jazz ma oddawać kontrakt Burksa , który spada? Bo ja tego nie rozumiem? I to jeszcze ma wpakować się w durne 39 na Tylera

 

Poza tym per 36

Tyler to 14,8/4,4/2,9

A Alec to

16,8/6,5/2.3

eFg i TS bardzo podobne

 

Naprawdę nie więc za co Ty chcesz płacić Tylerowi te 19 mln

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mitchell na pewno rozwinie się jako PG, bo jednak na Rubio nie można liczyć w poważnej koszykówce.A wtedy jakiś sklad typu Mitchell, Klay, Ingles, Tobias Harris , Gobert...Rzeźnia :].

Ten Love do Goberta też idealny.

Mitchell na pewno rozwinie się jako PG, bo jednak na Rubio nie można liczyć w poważnej koszykówce.A wtedy jakiś sklad typu Mitchell, Klay, Ingles, Tobias Harris , Gobert...Rzeźnia :].

Ten Love do Goberta też idealny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ely

Ad.1 Po pierwsze przychodzili, po drugie chcieli przychodzić, to że niektórzy przeszli w trejdzie tego nie zmienia - po prostu cyferki musiały się zgadzać.

Ad.2 Ja mam poczucie humoru, ale nawet zakładając optymistyczny wariant to dobrze jak będą mieć kogoś w stylu T.Johnsona i T.Harrisa :) Prędzej w LBJ mormona bym uwierzył!

Ad.3 Serio wyskakujesz z box scorowym per 36 gościa grającego 15 min vs grającego 30 jako dowód lepszości? Proszę dyskutujmy na poważne argumenty, a nie stosowane u 18 letnich prospectow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ely

Ad.1 Po pierwsze przychodzili, po drugie chcieli przychodzić, to że niektórzy przeszli w trejdzie tego nie zmienia - po prostu cyferki musiały się zgadzać.

Ad.2 Ja mam poczucie humoru, ale nawet zakładając optymistyczny wariant to dobrze jak będą mieć kogoś w stylu T.Johnsona i T.Harrisa :) Prędzej w LBJ mormona bym uwierzył!

Ad.3 Serio wyskakujesz z box scorowym per 36 gościa grającego 15 min vs grającego 30 jako dowód lepszości? Proszę dyskutujmy na poważne argumenty, a nie stosowane u 18 letnich prospectow.

dannygd, ledwo temat rozpoczęty ale jestem przekonany ze gorszej propozycji niż Tyler Johnson tu nie uraczymy. Serio? Tyler Johnson? Za 19 mln...? Na dwa lata?

 

Jestem naprawdę zniesmaczony takim poziomem żartu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qcin każdy klub ma swój rynek. Rynek UTA ma ograniczenia a to czy Jazz mają miejsce na max czy nie niewiele tu zmienia - choć chciałbym aby taki LBJ czy KL, JB czy PG do nich poszedł, ale wiemy że to nierealne. Więc albo dadzą (przepłaca) max średniej jakości gwieździe , albo wezmą 2 dobrych rolsow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36/2 

 

Jeśli pełna gwarancja to moim zdaniem Jazz przepłacili, no ale nie widziałem ich aż tak często jak fani, więc może się mylę. Zamiast przedłużać Favorsa wolałbym próbować wyrwać Love'a z Cavs, bo może dałoby się po całkiem rozsądnej cenie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 mln na rok to jest przepłacenie -- czekam na oficjalne potwierdzenie jak wygląda ta umowa...  Snyder musi wierzyć, że uda mu sie w końcu przerobić Favorsa na stretch four ale jak na razie to lato nie jest dobrym okresem. Grayson Allen , ,teraz przepłacenie Favorsa a jeszcze po drodze sprzedali drugorundowy wybór co zawsze jest słabe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.